Jump to content

MÜSLÜMENİZ BİZDEN ICADCI ÇIKMAZ(Özdemir İnce)

Recommended Posts

Dünyada 1-Alexsandır 2-Timuçin 3- Timur 4- Mustafa kemal

Tarihte hala sıra böyledir..Bütün dünya böyle kabul eder..

Bunlar hiç yenilgi yüzü görmemiş kahramanlardır..

ve ne Mutlu ki bu 4 ünden 2 si Oğuzdur.

bu yazdığın isimler Halid Bin Velidin yanında klasmana bile giremez.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 134
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen akpli de değilsin ,halktan değilsen kimdensin peki ?

bilmiyorum, bana hitap eden bir topluluk bulamadım. tarikatçılardan değilim, örgütlerden değilim, hiçbir topluluğa üye değilim. hiçbir siyasi partiye üye değilim. dedim ya Hakkı yaşatacak dürüst insanların olduğu bir türkiye temenni eden sıradan bir vatandaşım.

Sitelerde Paylaş

bilmiyorum, bana hitap eden bir topluluk bulamadım. tarikatçılardan değilim, örgütlerden değilim, hiçbir topluluğa üye değilim. hiçbir siyasi partiye üye değilim. dedim ya Hakkı yaşatacak dürüst insanların olduğu bir türkiye temenni eden sıradan bir vatandaşım.

Sen numaranı belli ettin bir önceki iletinde

Sitelerde Paylaş

vatan edebiyatı yapmak için illa Atatürkçümğ olmak lazım. herkesin Atatürkü sevmesimi lazım. eleştiri getirmek suçmu.

Atatürkü sevmek diye tanımlıyor olayı

Kimse Atatürkü pop yıldızı gibi görüp o açıdan hayranlık duymuyor.Onun milli bağımsızlığımız açısından ortaya attığı ve Türkiye cumhuriyetinin ve milli egemenliğimizin temeli olan değerlerimizi savunmak mı sana battı ?

Sen hem akpli değilsin hem bu rezil satılmışlara tepkisini koyanlara çamur atıyorsun

Senin gibiler akıllanmaz

Sitelerde Paylaş

Dünyada 1-Alexsandır 2-Timuçin 3- Timur 4- Mustafa kemal

Tarihte hala sıra böyledir..Bütün dünya böyle kabul eder..

Bunlar hiç yenilgi yüzü görmemiş kahramanlardır..

ve ne Mutlu ki bu 4 ünden 2 si Oğuzdur.

çok yerde anibal ile pirus'u ilk sıralara koyuyorlar diye okumuştum gerçi tarihin ilk dönemlerini yunanlılar yazdığı için illa bunlar olacaktır ama yine de çoğu yerde bunları da listenin başında gördüğümü hatırlıyorum

Sitelerde Paylaş

ne kadar yancı ve taraflısınız, iskender kim o kim bu kim, Halid Bin Velidin katıldığı savaşları nsayısını tarihçiler bile açıklamakta zorlanıyorlar. kalkmış edebiyat yapıyorsunuz. birileri bir liste çıkarıyor diğerleri onaylıyor. kendin pişir kendin ye misali :)

Sitelerde Paylaş

İskender,Sezar gibi insanlar Halid'e göre daha ünlüdürler.Halid daha çok bölgesel çapta iyi bir komutan.Global anlamda fazla etkisi olmamış.

mesele ünlümü olmak, yada reklamları bol gösterilenler filmleri çok olanlar... bumudur yani. sizlerin mantığıyla abd ırağı işgal etmekle haklıdır. basın ve medya ellerinde hem ünlüler hem global.

Sitelerde Paylaş

mesele ünlümü olmak, yada reklamları bol gösterilenler filmleri çok olanlar... bumudur yani. sizlerin mantığıyla abd ırağı işgal etmekle haklıdır. basın ve medya ellerinde hem ünlüler hem global.

Tarihi objektif değerlendirmen gerek.Halid çok iyi komutan ama dünyada bıraktığı etki İskender kadar büyük değil.Padişahlar bile İskender'e hayranlık beslerdi düşün artık.

Sitelerde Paylaş

Tarihi objektif değerlendirmen gerek.Halid çok iyi komutan ama dünyada bıraktığı etki İskender kadar büyük değil.Padişahlar bile İskender'e hayranlık beslerdi düşün artık.

xsedx hala aynı kafa ile devam ediyorsun. zaman ilerliyor ama sen kabuğunu bir türlü kıramadın. basmakalıp cümlelerle birşeyleri ifade etmeye çalışıyorsun. ben seni anlıyorum fanatik bir atatürkçü laik müslüman olmak zor. gerçekleri kabul et. kelime oyunları yapmayıda bırak.

o listeye Halid girmiyorsa Atatürkün yeri bile olamaz.

Sitelerde Paylaş

xsedx hala aynı kafa ile devam ediyorsun. zaman ilerliyor ama sen kabuğunu bir türlü kıramadın. basmakalıp cümlelerle birşeyleri ifade etmeye çalışıyorsun. ben seni anlıyorum fanatik bir atatürkçü laik müslüman olmak zor. gerçekleri kabul et. kelime oyunları yapmayıda bırak.

Sen arap seviyorsan bu bizim sorunumuz değil ,ümmetçi kafa.

Sonra kalkıp vatanseverlik yapıyor

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün eleştirdiğim çok noktası var.Bilmeden iftira atma bana.Atatürk ile Halid'i aynı klasmanda değerlendirmem.Tarihi devirleri çok farklı.Birinde uçaklar kullanılıyor öbüründe develi askerler. :) Halid ile açtığım eski bir başlığın linkine bakabilirsin:

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=54796&hl=%2Bhalid+%2Bvelid

Sitelerde Paylaş

olgunca tartışacak karekterin yok sanırım. ırkçılık yapmaktan başka birşey bilmiyorsun.

Sinsi olmadığımı ben de kabul ediyorum.Bu ülkenin mozaikçi sinsileri gibi olamıyorum.Geziyi eleştiren ,Atatürkü değil arap komutanları üstün gören birinden ırkçıdan başka hakaret duyamam bunu da biliyorum

Sizler ,yani bilinçsizce ya da bilinçlice Atatürk düşmanlığı yapanlar bu ülkeye her zaman zarar verdi ve veriyor.Atatürk sadece laiklik değil ,milliyetçilik demektir, sen istediğin kadar cehaletinde debelen ATATÜRK demek TÜRk demektir!

Bu ilkelerden birini bırakır tu kaka derseniz ,milliyetçiliği ırkçılık olarak lanse etmeye çalışır ya da içini boşaltıp vatanseverlik olarak gösterirseniz ,ne halta inandığınızı kendiniz bile bilmezseniz hiç bir şekilde adam olamazsınız

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sorun sanırım Halidin arap olması. eğer ingiliz fransız yada alman olsaydı belkide ismini nick olarak bile kullanırdınız fakat arap olunca işler değişiyor. kabullenemediğiniz diğer konu ise Atatürkün eleştirilmesi yada sevilmemesi.

Atatürk sana göre türk demektir bir başkasına göre değil. kendi adına konuşurken kendi doğrularını gerçek gibi lanse etmekten de vazgeç. türk ulusu bir adamın tekelinde değildir. bu millet binlerce yıldır var 100 yıl önce var olmadılar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...