Jump to content

Ateistler Hz Muhammed'i ahlaksızlıkla suçlayamaz

Recommended Posts

Ateizmde bunları yok kardeşim. Biri bunları yaparsa ve aynı zamanda ateist ise, o bir sapıktır. Öyleleri de vardır mutlaka..

Ama İslam bu olayı kurumlaştırıyor. Ateizmde bu olay bireysel. İslam'da yaygın. Sünnet adına uygulanıyor. Muhammed'in yaşamı başı çekiyor ve örnek oluyor bu sapkınlıklara.

Ateist sapık olabilir. Ama ateizm sapıklık değildir. Çünkü İslam gibi bir dogma değildir.

Adamda resmileşmiş, yasallaşmış bir durumla bireysel olarak bağımsız bir durum arasındaki farkı anlayacak beyin var mı ki?

Sitelerde Paylaş

Ateistler değil zaten suçlayacaklar a şaşkınım, insan olup, tıbben insan biyolojisi ve ruhsal gelişiminin yeterlilik düzeyini belirten bilim insanları bu kriterleri sunar, aklı başında insan oğluda bu verilerle çocuk ile erişkin arasındaki çizgiyi belirlemek açısından hukuksal referans alır, ateist olsun olmasın, sapık olmayan aklı başında her insanda bu gerçekliğe dayanarak bunun suç olduğunu, zararlarını bilir, buna görede ahlaki bakış geliştirir.

Sonuç bu kriteri es geçip, bu suçu kutsayan ve inatla yapanlarada suçlu vede ahlaksız gözüyle bakmakta gayet net anlaşılmış olur.Yani iş ateist olup olmamak değilki

Henüz kendi gelişimini tamamlayamamış, aklı başında kararlar alamayacak yaşta savunmasız kişilerin hem vücuduna, hem kişisel gelişimine, hem kişilik hak ve özgürlüklerine onun iradesi dışında korumakla yükümlü olması gerekenlerin tam tersi bu tecavüzü kendilerine hak görüp uygulaması ve bu suçu ahlaki bulmasına tepki göstermek normal insanın görevidir bile.

Sevgi saygımla.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bir Amarıkalı papaz Afrıkaya gider.

Başlar araştırmaya.

Duyarki,Afrıkanın kılımanjoro dağının yamaçlarında bir kabile var.

Nufusu 250,000 cıvarında.

Dünyenin hiçbir yerinde olmayan bir gelenekleri var.

Bu gelenekleri şöyle.

Bir erkek çocuk,çocukluk çağını atlatıpda genclige girdiginde KABİLE

ileri gelenlerinin özel olarak seçtigi

Sağlıklı

Güçlü

Uslu

Uzun boyle

Yakışıklı

belli kişilerce 16 yaşına kadar bu çocuklar sikilirler.

16 yaşına girdikten sonra bu işe son verılır ve kesinkes bu iş bu çocuklara yasaklanır derler papaza.

Insanları bir YÜCEGÜCÜN yönlendirdigi koskoca bir yalandır.

Insanları kellelerine konan beyin yonlendirir.

Ama bu beyni paslandırmamah gerek.

Güzel işlesin deye gerekli yağını dökmek gerek.

Yağ yerine çölün kumunu dökersen,bu beyinden artıh sana hayır gelmez.

Bu GÜÇ ınsanların kellesine US koymuştur.

Bu usu çalıştıranlar doğruyu buluyor.

Çalıştıramayıp bu usu paslandıranlar Amarıkalı papazın konuk olduğu ınsanlara benzer bin türlü hatalar yapabiliyürler.

Yücegüç kimseye

Ne kıtap

Ne defter

Nede gelem göndermiştir.

Ortadakı din deye ve din gibi döndürülen dolaplar,hep ınsanların kendi IMALATLARIDIR.

Pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bu konularda acaba ınsanlara etki eden nelerdir?

Bu yolları acaba neden seçmek zorunda kalıyor ınsanlar

Neler ınsanları bu yanlış lara sevkediyür?

Kimisi evrenlerde 80,000 bin km suratla 4 yıldır yol alması yanında kimiside sikilmede

Sağlık

Güç

Yakışıklılık

Boy

Pos gibi şeyler aramaktadır.

Bence ınsanoğluna en büyük etkiyi tabıat şartları yapmıştır ilkel çağlarda.

Hindistanda lağımların,çamurların birleştigi PİS GANJ nehrinden hindular ŞAFAAT ve DERMAN ümidiyle kadınlı erkekli çoluklu çocuklu dalıp çıkmaktadırlar.

Hadi diyelim hindular geri kalmışlar.

Ilahıyatları bitirip adam pırofosor olmuş ama İBRETİ ALAM İÇİN bakın neler yumurtlıyor.

GÖLCÜK DEPREMİNE NEDEN OLANLAR SUBAYLARIN BİRBİRLERİNİN KARILARIYLA SARILIP DANS ETMELERİNDENDİR.

Gel bu kayayı kayaya daya,......................................................................................................Gerisini siz söyleyin.

Bu SAPKIN düşünemiyürki Fınlandıyada acaba neden deprem olmuyor veye Sibiryada.Yoksa oralarda sarılmadanmı dans ediyürler.

Bu SAHTAKARLARIN gayası ınsanları kendi yalanlarına kanalize etmektir.

Tabıat şartlarının yönlendirdigi ınsanlar bu seferde dinler batağına saplanmıştır.

Bazı milletler kellelerine konan DİNLER KESETİNİ çıkarıp atıp USU geri alması yanında,bazı milletlerde bu din kasetini dahada derine dürtmüşlerdır.

Halbuku YÜCEGÜÇ ınsanlar dışındakı canlıların kellelerine koymuştur her cinse göre ayrı bır kaseti.

Insanlarada US vermişki SINIRSIZ bır şekilde düşünebilsinler deye.

Birçok milletin önünü kesen bu din kasetleridir.

Ne diyür ISLAM.

DİNDE AKIL YOKTUR , NAKIL VARDIR.

Dinde herşeyi organize ettigine göre demekki YAŞAMDA ınsana AKIL degil nakıl gerekli oluyor..

Zatan Ördek Alı özür dileriz KAZ ALI diyürki menşür kıtabında Müslümenin fazla akla gereksimi yoktur.Çünkü müslümene gerekli olan herşey var kuranda.

Türkiye şu anda USDAN(akıldan) soyundurulup balıklama NAKLA daldırılıyor.

Koskoca diyenet başkanlığı yapmış Sülümen Ataş ne diyür din FAYDASI , ZARARI düşünülerek yapılıp,yapılmaz Allahın buyruğu olduğu için yapılır.Yeniiiii ZARARLIDA olsa yapılması gerekir.

Vayyyyyyyyyyy TURRUPPPPPP sıkıyım sizin aklınıza.

Aslında Sülümen Ataşlardada suç yok.

Onu o hala sokan din derslerine izin verenlerde suç.

Yanlış anlamayın diger okullarda din okullarından çohda MATAH birşey degiller.

Or generalın biri uzun saçlı genç din adamı Memişe gider ,HOCAM LÜTFEN SENİN ŞU KITABINA BAKARMISIN BEN GENEL KURMAY BAŞKANI OLACAKMIYIM,OLACAKSAM NA ZAMAN OLACAĞIM der ve Memiş acı acı güler bu paşanın halına ve bakarda.

Evvetttttttttttttttttttttt,Hani derlerya,BOKLU SİDİKLİYE güler.

Ataistlerin bir hatasına karşın sizin yaşamınızın tümü HATA.

Siz kimseye sakın putperest falan demeyin,önce ne olduğunuzu öğreniniz.

Putperestlerin tüm yaptıklarının tıpkısının aynısını yapıyorsunuz.

İsterseniz sizin yaptıklarınızın aynısını kimler yapıyor deye bir araştırma acalım siz kazanırsanız ben size 1000 gayme verecem.Ama kaybederseniz bana 500 gayme vermeye söz veriyürmüsünüz?

Hadi gali hoşcakalın

tolon

Sitelerde Paylaş

Bu soytari ahlaksiz flan degildi.

Bu soytari bir SAPIK....

Bu olayin ahlakla ne alakasi var.

Bu adam 9 yasindaki bir cocugu yataga atiyor konusulanlara bakin.

Sonra ayni zamanda bu adamda SAPIKLIKTAN ziyade ahlaksiz var.

Babasina karsi gelmistir...

Zeynep olayi ahlaksizligin daniskasidir.

Evet ben ateistim onu ahlaksizlikla ve sapiklikla suclayamam.

Evet sizde muslumansiniz sizde sucluyamasiniz.

Birakin bu kelime oyunlarini yemezler......

Sitelerde Paylaş

Yazılı hukuk kuralları yokken ateistler hangi kurallara uyardı? Merak ettim doğrusu... Genel toplum kurallarına mı? Arkadaş doğru söylemiş. Kural tanımaz bir topluluğun, yani ateistlerin, islam dinini eleştirmesi safsatadır. Sizin eleştirilecek kutrallarınız bile yok. Kişisel yaşıyorsunuz. Herkeside böyle yaşamaya ikna etmeye çalışıyorsunuz. O halde dünyanın halini düşünmek bile istemiyorum.... Bu kadar çok din, insanları dizginleyemiyorken, dinsizlik olayları iyice çığırından çıkarmaz mı?

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ben ataıst degilim.

Bir gücün varlığna ınanıyorum.

Ama benim ınandığım güç Arabın ınandığı gibi degildir.

Ataıstler Arabın Allahına ınanmıyor doğru.

Bende ınanmıyorum onlarınkına.

Ben benimkine ınanıyorum.

Ataıstler Tanrıya ınanmamaları yanında bu GÜCÜN evrende yürürlüge koyduğu TÜM yasalara ınanmaktalar.

Müslümenler ne yapmakta bu yasalar ve bu yasaları evrenlerde yürlüge sokan gücüde tanımamaktalar.

Ve bu gücü kullanarak bu güce hasapsız İFTİRELERDE bulunmaktalar.

İslam ne demişti DİN AKIL İŞİ DEGİL , NAKIL İŞİDİR.

Peki kur,anda bir ayat ne demiş:USUNU kullanmayanın başına pislik yağar.

Şimdiiiiiiii,yukardakı birbirine TEZAT iki cümleyi Arabın Allahı görünürde söylemiş.Ama gerçek bir var eden gücü bir tarafa bırakırsak,ahlı başındakı bir ınsanın bile böyle bir TEZATI yapabilecegi mümkün degildir.

Şimdi Arabın bu saçmalarına ınanan biri bir ataıstı nasıl yerebiliyür ınanılır gibi degil.

Daha kendi dinlerini doğru dürüst tanımahdan ACIZLAR galhıyorlar yok Ataıstlar şöyledir,böyledir.

Sen önce kendini ınandığını tanıda ,ondan sonra ona buna ahkam kes.

İslamdan önceki putperest dediklerinin yaptıklarını yapacaksın,sen müslümen onlar putperest olacak öylemi?

Size birşey deyimmi putperest dediklerinizin yaptıklarını yaptığınıza göre hem siz hem onlar MADEİN PUTPEREST.

Dinin muhammedden öncelerini araştırılmasının YASAKLAMASININ nedeni müslümenligin gerçekten nerelerden kaynaklandığının öğrenilmesini engellemektir.

Islamla putperestligin müşterek yanları

Kurbanı putperestlerde keserdi

Karataşı putperestlerde okşar öperlerdi.

Şaytan taşını putpereslerde taşa tutarlardı.

Yeddi kellim gidip gelinen tepeler arasını putpereslerde gidip gelirdi.

Beş vakıt namazı putpereslerde kılardı.

Kurandakı üç vakit yazılmasına itiber edilmiyerek.

Oruç

Namazsa hemen hemen bütün dinlerde olan birşey.

Sonra müslümenlerin herşeyi Sümerlerden kaynaklanmaktadır.

Camılarının minerelerin tepesindeki AY Sümerlerin Ay tanrısının işereti.

Yahu müslümen gardaşlar,şu dininizi bir ögreninizde sizde gurtulun bizde.

Aslında siz ataistlerin yanında PEÇE ile dolanmanız gerek.

Çünkü ataistler ıslamı sizden çok daha iyi tanımaktalar.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

tolonbey

Sen müslümanların Allah'a iftira ettikleri konusunda çok haklısın.Onları bu suçları yüzünden YÜCE GÜÇ'ten çok ağır bir ceza bekliyor.

10:17 Allah'a yalan uydurup iftira eden, veya mucize ve ayetlerini yalanlayandan daha zalim kim olabilir?

3:94 Artık kim yalanları Allah'a yakıştırırsa, işte zalimler onlardır.

6:144 Halkı bilgisizce yoldan saptırmak için, yalan uydurup onları Allah'a yakıştırandan daha zalim kim olabilir? Allah zalim toplumu doğru yola iletmez."

Sitelerde Paylaş

Yazılı hukuk kuralları yokken ateistler hangi kurallara uyardı? Merak ettim doğrusu... Genel toplum kurallarına mı? Arkadaş doğru söylemiş. Kural tanımaz bir topluluğun, yani ateistlerin, islam dinini eleştirmesi safsatadır. Sizin eleştirilecek kutrallarınız bile yok. Kişisel yaşıyorsunuz. Herkeside böyle yaşamaya ikna etmeye çalışıyorsunuz. O halde dünyanın halini düşünmek bile istemiyorum.... Bu kadar çok din, insanları dizginleyemiyorken, dinsizlik olayları iyice çığırından çıkarmaz mı?

Hayvanlar bile yazılı kurallar olmamasına rağmen bazı kurallara uyuyorlar ama senin gibilerin hayvan kadar aklı yok demek ki. Senin gibilerin başında birisi olacak ve devamlı neyi yapıp neyi yapamayacağınızı söyleyecek.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Muhammed 6 yaşında Ayşe ile evlenmiş 9 yaşında cinsel ilişkiye girmiştir.

İslamda evlilik yaşı yoktur.

Ateistler Hz Muhammedi ahlaksızlıkla suçlarlar.

Ateizmdede evlilik yaşı yoktur.

Ateistler bu konuda dürüst değiller. Ateistler Hz Muhammedi ahlaksızla suçlayamaz.

Yuh be adam! Şaka mısın? Beyin damarların o derece mi tıkanık? 9 yaşı beklemiştir ki kız biraz ele gelsin. Ayrıca ateistlerin kitabı veya katı kuralları yok ki kalkıp "Evliliğin yaşı şu olmalıdır!" desin. Kladı ki bir çuğu modern huku kurallarına uyarak 18 yaşı kabul eder. Biraz gözlerini aç!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...