Jump to content

Kurban bayramı rezilliği

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ya bir de utanmadan bana faceden lanetlisin sen galan diyorlar asıl lanetli olanlar bunlardır, ezelden beri et sevmem ben ne gerek var her taraf çşit çeşit peynirlerle dolu yaşamak için hayvanı öldürmeye gerek yok ki ha bir de ben bunların mubarek bayramlarına hakaret etmişim sapıklar ya bunlar evinden de kovamazsın bunları

Sitelerde Paylaş

Bugünden beri haberleri izliyorum, yine her zaman ki klasik , onlarca boğa kaçmış, sokak ortasında kovalamacalar, korkudan olmayacak yerlere kaçıp kendilerine zarar veren hayvanlar, acami kasap vakaları, savaş varmış gibi hastanelerde yoğunluk, millet hep bir yerlerini kesmiş..

Arkadaş bu nasıl bir psikobatlık ?

Bir şey demek isteyince de "din düşmanı" oluyorsun; "yediğin etler ağaçta mı yetişiyor gerizekalı " oluyorsun..

Sitelerde Paylaş

Sayın Levianın Kulakları çınlasın.İslam İbrahimi ekolün bir parçası olmakla beraber.En çirkin ritüelleri içinde barındırıp uygulayanıdır.Vede en bağnazıdır.Tevratta bir yığın Kurban metinleri vardır ama adamlar Kitapta yazıyor deyipte tek kurban dahi kesmiyorlar.

Kaldıki bu kesilen etleri fakire fukarayada dağıtmıyorlar karşılıklı servet gösterişinden sonra kesilen etleri tenekelere bastırıp uzun bir süre et ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Sitelerde Paylaş

eti fakire dağıtmayanın kurbanı kabul olmaz ki kendine ayırdığının iki katını dağıtmak zorunda bunu uygulamayanların yaptıklarının kasaptan et almaktan bir farkı yok. kurban değil yani

Hepsini evde de saklayabilir diye duymuştum. Hatta kan aksa ve o ölü hayvan gömülse bile olurmuş.

Sitelerde Paylaş

eğer kurban kesen kimse fakir ise yani dağıttığı kişilerin durumu kendinden iyiyse kendine saklayabilir buna izin verilmiştir ancak böyle bir durum yoksa dağıtması gerekir.

peygamberimiz bir sene kurban etini evde stoklamayı yasaklamıştır(kıtlıktan dolayı). ancak ertesi yıl bolluk olduğundan kurban sahiplerinin evlerinde bulundurmasına da müsaade etmiştir

yani genel olarak toplumun durumu göze alınarak dağıtma işlemi değişebiliyor.

sanırım kendi toplumumuza baktığımız zaman dağıtılması gerektiğine kanaat getirebiliriz.

tarihinde ert tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o çocuklar geleceğin potansiyel kafa kesicileridirler. bu yüzden şimdiden böyle manzaralara alıştırılıyorlar :excl:

Evet gecenlerde de coluk cocgu topladim kasaba goturdum bak oldurnce bole asacaksiniz adamlari dedm iyi deneym oldu:) bide bize komplocu dersinz en azindan biz kanitli teori kuruyoruz

Sitelerde Paylaş

Senin dunyan soyle galiba;

Her musluman akpye oy verir her müslüman el kaide talibana destek verir her musluman kafa keser her musluman bilimden nefret eder dusunmez her musluman yobaz her musluman ölümü sever oldurur....

Yok ole dunya gerceklere bak çağı oku. Artik islamin uzerindeki hurafeleri inancsizlarin kullandigi kuranda olmayan bazi bozukluklari muslumanlarda atiyor.

tarihinde birsorumvar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

taliban, el-kaide boşuna mı kafa kesiyorlar ? adamlar peygamberlerinin sünnetine uyuyorlar. bkz. ben-i kureyza katliamı

Bunun doğru oldugunu kanitladin yani ve müslüman larda kabul etti dimi

http://www.suleyman-ates.com/index.php?option=com_content&view=article&id=424:bn-shak-cok-guevenilir-biri-mi&catid=38:haziran-2012&Itemid=118

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...