Jump to content

Kurban bayramı rezilliği

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vahşeti yapanlara kızın bence siz.Dinin emrettiği (vacip) varlığı olanların kurbanı kesmeleri onlara işkence etmeleri değil.Bu bir gerçek biri birileriyle beslenmek zorunda besin zinciri ekoloji gerçeği bunlar .Fakat bu vahşete değilde dine saldırı yapmak en büyük vahşet.Dine böyle diyip Allahın her günü et yiyenler neyin kafasında onu anlamış değilim.Tarkandı Hülya Avşardı şimdide Ajda pekkan cidden yazık.

tarihinde hakdinislam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

eti fakire dağıtmayanın kurbanı kabul olmaz ki kendine ayırdığının iki katını dağıtmak zorunda bunu uygulamayanların yaptıklarının kasaptan et almaktan bir farkı yok. kurban değil yani

Yıllarca Arabistan'da hacıların kurbanları çöle gömüldü

Bunlar ne oldu müslüman

İlkelliğin dik alası bu ritüel

Ilkel kabilelerden hiç bir farkınız yok.

Fakire yardım böyle yapılmaz

Fakire yardım edecek vicdan yok sizde

Sizde sevap kazanma oyunu var.

Oruç geldi, hop 30 bonus topla,

Her gün 5 vakit bonus al,

Kurban geldi, kan aktı, aldın bonusları

Hele Kadir gecesi, 1000 bonus birden

Süper mariolar sizi

Fakiri her zaman hatırla, bir gün değil

Sitelerde Paylaş

Yıllarca Arabistan'da hacıların kurbanları çöle gömüldü

Bunlar ne oldu müslüman

İlkelliğin dik alası bu ritüel

Ilkel kabilelerden hiç bir farkınız yok.

Fakire yardım böyle yapılmaz

Fakire yardım edecek vicdan yok sizde

Sizde sevap kazanma oyunu var.

Oruç geldi, hop 30 bonus topla,

Her gün 5 vakit bonus al,

Kurban geldi, kan aktı, aldın bonusları

Hele Kadir gecesi, 1000 bonus birden

Süper mariolar sizi

Fakiri her zaman hatırla, bir gün değil

"İzlendiğini düşünen herkes kameraya oynar."

kurban allah için kesilmek istemezmi

Saçmalamaya devam etme.

Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...

Bundan yuzyillar oncede ilkel kabileler,tanri yada tanrilarin ofkesinden korunmak icin kurban veriyolardi.simdide o ilkel kabileler gibi medeniyetten yoksun muslumanlar hala ayni rituelleri uyguluyo.tanri icin kurban veren ilkel kabilelerden tek farklari

Onlar bunu yaparken ciplakti,bizimkilerin hanimlarida tesetturlu tek fark bu : ))

Sitelerde Paylaş

Hayatında bir kez olsun Noele ve boğa güreşlerine ses çıkardın mı? Delikanlı gibi cevap ver! Hepiniz verin!

Artık delikanlı falan değilim, ancak yaşlı biri gibi cevap vereyim.

Evet ben sesimi çıkardım, her fırsatta çıkarıyorum, onları da eleştiriyorum ve hiç tasvip etmiyorum.

Gelelim sizin delikanlılığınıza. Kuran bayramının aslında bir vahşet olduğunu kabul edip, şuraya bir yazın,

bakalım sizin delikanlılığınız ne kadarmış. Hep beraber görelim.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayatında bir kez olsun Noele ve boğa güreşlerine ses çıkardın mı? Delikanlı gibi cevap ver! Hepiniz verin!

Noel kurban bayramı değilki.Noel doğuş bayramıdır. Noelde tanrılara hayvanlar kurban edilmez.

Boğa gürüşleri konusunda haklısın. Boğa güreşleri barbarlık.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:(((

bayrami sabahi markete giderken 2 tane inek gordum yan yana duruyolardi.marketten dondugumde inegin bi tanesi agliyodu gozlerinden yaslar akiyodu.diger arkadasini kesmislerdi onun gozunun onunde ustelik sira ona gelicekti.bende agladim eve zor gelebildim : (((

Bari keserken bu psikolojiyi yasatmayin hayvana uyusturup kesin cunku kesileceklerini anliyolar : (((

post-43167-0-16468600-1412696817_thumb.j

tarihinde harmonia1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:(((

bayrami sabahi markete giderken 2 tane inek gordum yan yana duruyolardi.marketten dondugumde inegin bi tanesi agliyodu gozlerinden yaslar akiyodu.diger arkadasini kesmislerdi onun gozunun onunde ustelik sira ona gelicekti.bende agladim eve zor gelebildim : (((

Bari keserken bu psikolojiyi yasatmayin hayvana uyusturup kesin cunku kesileceklerini anliyolar : (((

Hayvanlarından bir zekası var hayvanlarda gördüğü olaylardan etkilenir hatta psikolojisi bozulur.

Geçenlerde işidin esirlerin kafasını kesen bir videosunu izlemiştim. Korkutmak için diğer esirlerede izletiriyorlardı.

İnsan kafası kesmekle hayvan kafası kesmek arasında bir fark yok kanın fışkırma şekli bile aynı.

Leman Sam haklıydı. Kurban kesenlerin işidden ne farkı var.

Sitelerde Paylaş

ulan ben yahudi olsam önce muhammed'in tüm karılarını gözlerinin önünde becerir sonra da muhammet'in kafasını keserdim !

Muhammed'in karılarının ne suçu var. Kimi çocuk yaşta evlenirilmiş, kimisinin kocasını Muhammed öldürmüş. Muhammed'in karıları Muhammed'in zorbalığına maruz kalmış insanlar. Suçlu olan Muhammed ve günümüzde islamı savunan 1.6 milyar insan.

Sitelerde Paylaş

Hayvanlarından bir zekası var hayvanlarda gördüğü olaylardan etkilenir hatta psikolojisi bozulur.

Geçenlerde işidin esirlerin kafasını kesen bir videosunu izlemiştim. Korkutmak için diğer esirlerede izletiriyorlardı.

İnsan kafası kesmekle hayvan kafası kesmek arasında bir fark yok kanın fışkırma şekli bile aynı.

Leman Sam haklıydı. Kurban kesenlerin işidden ne farkı var.

Isid videolarini izlemekten hep kactim.gecenlerde karsima cikti yine bu kez nasi olduysa izledim ve dengem alt ust oldu.kendime gelemedim uzun bi sure zihnimden gitmedi o goruntu : (

Leman sam hakliydi hakli olmasina da,kadin fikrini beyan ettigi icin,bulen arinc terorist ilan edicek neredeyse.eline gecirse oldurecekler kadini.bunlar icin ozgurluk,el kadar kucucuk kiz cocuklarina,turban takip okula gondermek.zihniyetleri carpik.pis yobazlar.

Sitelerde Paylaş

Bundan yuzyillar oncede ilkel kabileler,tanri yada tanrilarin ofkesinden korunmak icin kurban veriyolardi.simdide o ilkel kabileler gibi medeniyetten yoksun muslumanlar hala ayni rituelleri uyguluyo.tanri icin kurban veren ilkel kabilelerden tek farklari

Onlar bunu yaparken ciplakti,bizimkilerin hanimlarida tesetturlu tek fark bu : ))

Zaten kabile dini ki bu. Kabile tanrısına kabile adetleriyle kurban kesiyorlar işte.

Sitelerde Paylaş

Şunu da sormak lazım; İbrahim peygambere, koç gönderilmese, bugün çocuğunuzu keser miydiniz?

Ayrıca bu kitapta hep, keserken Allah'ın ismini anmaktan bahsediyor. ama hayvana acı çektirmeden kesmenin öneminden hiç bahsetmiyor; keserken omuriliğe bıçak gelmesi korkunç acı verir. öldüğüne emin olmadan dokunmayın.. filan dediği yok.

Bu durumda acaba islama göre, Allah'ın egolarını tatmin etmek, yarattığı hayvanın acı çekmemesini sağlamaktan daha mı önemlidir?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...