Jump to content

Profesörlerin cevaplayamadığı soruları bu kız cevaplıyor!

Recommended Posts

Bu kadar aptallık olur mu yav?

Pes doğrusu, pes pes be arkadaş.

İnandığı olaya bakın!

Çocuğu olmayan kadın Allah'a dua etmiş ve demiş ki Allah'ım bana bir çocuk ver ben üç kişiyle zina edeceğim.

Yav arkadaş bu nasıl bir duadır, nasıl bir dilektir, nasıl bir iştir?

İşte görmüş olduğunuz bu salak kızın daha bunu sorgulayacak ve idrak edecek kapasitesi yok birde bunu örnek olarak kabullenmiş, karşıyada örnek olarak anlatıyor.

Allah, kadın günaha girmek istediği için onun duasını kabul etmiş ve ona çocuk vermiş oluyor öyle mi?

Ha!

Birde alimin önerisine bak!

Alim'in kadına verdiği öneri şu; zinayı yasaklayan ve insanların zina yapmaması için öğütler veren Allah'a karşı zina ederek doğrusunu yapacağını ve bu işin en kolay yolunun başından üç saç teli koparması, bu üç saç telini üç erkeğe göstermesi gerektiğini öğütlüyor.

Yav işte bunlar böyle aldatılmış bir toplum.

Bugün yolda yürürken karşıdan geçen kapalı bir kıza gözüm takıldı. Kız başını örtmüş, kumaş ve dar bir pantolun giymiş kalçalar o biçim inanın saçı başı umrumda değildi, aklım o kalçalarda kaldı.

Sizce bu kız başını mı kapatmalıydı yoksa götünü mü?

Bence başını kapatsın ama kalçalarını açsın hatta pantolun giymesede olur çünkü ona göre zaten günah değil, sadece saçını açması günah ve o'da bunun farkındaydı öylede yapmıştı.

Düşünüyorum da saçı kapalı ama çırılçıplak sokakta gezen kızları, enteresan ya :)

tarihinde iruni tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kızcağıza o kadar yüklenmeyin, böyle olması tamamen onun suçu değil ki, bu toplumda insanların çoğu böyle yetiştiriliyor işte. Ne demiş atalarımız: "Ne ekersen onu biçersin." Bu insanlara din mantığı ekiliyor, din mantığı biçiliyor. Sadece bu kız mı böyle durumda, en aklı başında, zeki, akıllı, aydın, açık fikirli dediğimiz insanlar bile söz konusu din olunca bu kızdan fazla bir farkları kalmıyor, akılları ve mantıkları devredışı kalıyor, başlıyorlar körü körüne dini savunmaya.

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...