Jump to content

Recommended Posts

Bu arada az önce haberlerde, polisin eylemciler yeni cici cici müdahale mermileri hazırladığını gördük. Sarmısak kokulu, balık yapı kokulu, çıkmayan boyalı rengarenk mermilerle müdahale edeceklermiş. Sevinç ve gururla haber veriyorlardı.

Hemen bu günlerde kullanırlar herhalde, meydanlarda eylemciler hazır bekliyor zira. Kadıköy dünden beri yıkılıyordu neredeyse. Ankara'da ne olduğu zaten belli.

Polis ODTÜ'ye bayılıyor, geceleri oraya uğramadan gözüne uyku girmiyor.

http://www.halkhaber.tv/haber-828

Sitelerde Paylaş

Bu okulu bitirmeye çalışıyorlar. O kadar önemli bir kale ki, bir türlü ele geçiremediler ve geberiyorlar resmen. Rektöründen hocalarına, temizlikçisinden öğrencisine herkes tek ses, tek beden, direniyorlar.

Birçok ilde ODTÜ'ye destek eylemleri sürüyor.

Gırgır'ın kapağı süper. :)

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Üyenin isteği üzerine editlenmiştir.
Sitelerde Paylaş

Bu okulu bitirmeye çalışıyorlar. O kadar önemli bir kale ki, bir türlü ele geçiremediler ve geberiyorlar resmen. Rektöründen hocalarına, temizlikçisinden öğrencisine herkes tek ses, tek beden, direniyorlar.

Birçok ilde ODTÜ'ye destek eylemleri sürüyor.

Gırgır'ın kapağı süper. :)

Aman dostum boşver şu ODTÜ'lü anarşikleri. Bunlar Sovyet ajanı, vatan haini gomünis gomünis! :)

Evet, ODTÜ direniyor. Umarım bu direniş diğer üniversitelere de örnek olur.

Sitelerde Paylaş

Aman dostum boşver şu ODTÜ'lü anarşikleri. Bunlar Sovyet ajanı, vatan haini gomünis gomünis! :)

Evet, ODTÜ direniyor. Umarım bu direniş diğer üniversitelere de örnek olur.

Anladım dostum.

Evet, anarşik onlar.:) İşin tuhafı bunu söyleyenler sadece AKP'liler falan da değil hani..

Diğer büyük üniversiteler birer birer toplanıp ODTÜ'ye destek bildirileri yayınlıyor. Boğaziçi Üni'nin hocaları toplandı ve basın açıklaması yaparak kınadı. Diğerleri de öyle.

Fakat kınamak ve bildiri yayınlamak yetmez, yetmiyor. Üniversitelerin hep birlikte ayaklanması ve halkın da desteklemesi gerek.

Herkes alıştı gaza suya. İktidar başka caydırıclar(!) üretip duruyor.. Sıksınlar bakalım...

Korku nelere kadir....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...