Jump to content

ALPASLAN TÜRKEŞTE SWİYONMUŞ.HELE BİR BAHIN

Recommended Posts

İşte böyleee,

En sonunda Türkeşde MASON çıhdıya,

Demekki Türkiyede MASON olmayan kimse galmamış.

Eeeeeee,Şeyhulıslamların bile MASON olduğu bir ülkede,Ülkücü bir önder MASON olmuş çohmu?

alparslan_turkes.jpg

İşte ülkücülerin(!) Başbuğ'u Alparslan Türkeş.

Siyonist toplantıda acaba vatan millet meselelerini mi konuşuyor dersiniz?

yahudisiyonistturkes.jpg

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

alparslan_turkes.jpg

Yukarıdaki flamada bulunan iç içe geçmiş 2 üçgenden oluşan sembol esasında ne yahudilerin ne de israil denilen devletin sembolüdür. Yani babalarının tapulu malı değil bu sembol...

Eski Türk devletlerinde de bu sembolü görebilirsiniz. Bazılarında bayrağa bile yansımıştır; örneğin Karamanoğulları Türk beyliği bayrağı:

• SPTFAw8l.jpg

Bu sembol, esasında islamın sembolüdür fakat onlar bu sembolü bizden yürütüp arakladılar.

Şeytan, bize ait olanı çaldı ve şeytani sembol haline getirmeye çalıştı.

Bu sembolü birkaç yerde açıkladım tekrar sizlere öğreteyim:

Üçgenin biri aşağı bakar diğeri yukarı bakar. Biri yerleri, diğeri gökleri sembolize eder. Yani yerlerin ve göklerin yegane yaratıcısı ve sahibi Allah'tır demektir.

Nebe 37: (Allah) göklerin ve yerin ve onların arasında bulunanların Rahmân olan Rabbidir. (Hiç kimse) ondan bir hitaba mâlik değildir.

Türk bayrağındaki hilal de aynı zamanda islamın sembollerinden biridir:

Recep+tayyip+erdo%25C4%259Fan+6+d%25C3%25BC%25C5%259F.jpg

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Z-karn-223

müteşabih misin nesin sen, sana anlam veremiyorum.

Birçok insan tarafından yanlış bilinen ve birçokları tarafından gerçek anlamı bilinmeyen bir gerçeği açıkladım burada. İç içe geçmiş, birbirine ters olan üçgenlerin esas anlamı, yerlerin ve göklerin yaratıcısı ve sahibi Allah'tır demektir.

İşin gerçeği tam da benim açıkladığım gibi.

Ama bu güzel ve anlamlı müthiş sembolü şeytan bizlerden çalıp kendi sahiplenmiş ve dünyada da bu sembolden nefret edilir hale getirmiştir. Örneğin, bu sembolü, kudurmuş devlet olan israilin bayrağına koyarak bu amacına ulaşmış oldu.

Sitelerde Paylaş

Alparslan Türkeş'in esasında ermeni olduğuna dair iddialar bulunmakta. Aynı zamanda Devlet bahçelinin de ermeni olduğuna dair iddialar bulunmakta.

Yani şeytan, müslüman Türk'ün savunmasını bile küffara devretmiş, yazıklar olsun...

Her duyduğuna inanma. Ayrıca Karamanoğlu'nun öyle bir bayrağı falan yok. Net de gördüklerin palavra.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Amburayı eyi ohuyun

Birez düşünün

Eccigde gaşının,ele garar verin.

Karamanoğulları Beyliği Bayrağı Görseli Fotoları

Karamanoğullarının bayragında bulunan 6 köşeli yıldız müslümanlar öncesinde de ÖN TÜRK ve Türk kültüründe yer alsa da müslümanlar arasında mühr-ü süleyman olarak bilinen simgedir(TÜRKÇESİ YAHUDU İŞERETİDİR ,SÜLEYMAN YANI SALAMON YAHUDULARIN GIRALIYDI.müselmanlarda yalan çohdur bizdeyse yOHDUR).

Hilafet makamınca Valide Sultan Camii girişinde ve birçok padişah kıyafetlerinde kullanılmıştır bu Yahudu işereti.(sevsinler sizi padışahlar).

Örneğin Barbaros Hayrettin Paşanın gemisinin flamasında da bu sembol kullanılmıştır.

(Emmeeeeee,aslında bu yıldız İsreiloğullarının işeretidir.Nasılkı SÜMERLERİN AY TANRISI SEMBÖLÜNÜ alıp minerelerin tepesine dikmişiz.altı köşeli yıldızıda YÜRÜTMÜŞÜZ anlıyacağınız)

Sümerin KİBELESİ müslümenlere nasıl KIBLA olduysa yıldızda üle oldu.

Daha Sümerlerden müslümenler NELER YÜRÜTTÜLER NELER.

Mehemmedin teyemmüm taşı bülem,Sümerlere aıt.

Zengin bir sümerlinin sümer padışahına yazdığı mektup Mehemmedin teyemmüm taşı.

Yaaaa emmioğulları.

) Demekki altı köşeli yıldız İsreiloğullarının işereti(Yahudu işereti).,Emrikede yalan olabilir,bizdeyse asla olabilemez:-)))))

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Osmanlıda 6 denem Şeyhulıslam MASONDUYA.

Türkeş,subaykan iki yıl Amarıkada eyitim almıştı.

Bu iki yıl içinde onun ağzından girip burnundan çıhmışlardır.

Yeni Osmanlılar kıtabındada Türkeşi bu yamuklala gösteriyürdü.

Tebiki yüzde yüz birşey söyliyemeyiz emme:-))))))

Ataş yanmayan yerden duman tütmez derler.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Yani düşünsene Atatürk bile mason :D

Bile derken? Atatürk masonluğa layık değil mi yoksa :D

Z-karn-223

müteşabih misin nesin sen, sana anlam veremiyorum.

Delidir o. He de geç.

Mason ne demek sorsan bilmez!!!!!!!!

Sizin gibi çapulcuları gezi olaylarında destekleyen kişilerden bir kaçıdır masonlar.

Sitelerde Paylaş

Bile derken? Atatürk masonluğa layık değil mi yoksa :D

Delidir o. He de geç.

Sizin gibi çapulcuları gezi olaylarında destekleyen kişilerden bir kaçıdır masonlar.

Yok hayatım yahudilerden ödül alan sizin Tayyip ,ingilizlerden ödül alan sizin mehdi bozuntusu feto

Bizle karıştırma

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee.

Alaslan Türkeş 3-Mayıs1944... Ankara'da bir yürüyüş vardır.

Türk Milletinin ve Devletinin bekası fikrine sahip aydınlar ve onların izindeki gençler, basın ve üniversite kadrolarına sızan ve kendilerini cumhuriyetin gerçek sahibi diye gösteren dönme-devşirme ittifakının oyunlarına karşı ideolojik tavrını koyar.

Yürüyüşten sonra bir grup milliyetçi aydın tutuklanır.

CHP faşizminin açtığı Türkçülük-Turancılık Davası başlar.

Milliyetçiler

tabutluklara atılırlar,

işkencelere uğrarlar.

Genç Üsteğmen Alparslan Türkeş de bu aydınlar arasındadır.

20 Ekim 1944'te kendisini "vatan hainliği" suçlamasıyla sorgulayan Savcı’ya "Diğer sanıklar gibi bana da vatan hainliği suçu isnad edilmiştir.

Bunu şiddetle redderim.

Ben yeryüzünde herşeyden çok milletimi ve vatanımı severim" cevabını verir.

Ancak mahkeme tarafından,

9 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılır ve mahkeme süresince bir yıl hücre hapsi yattığı için tahliye edilir. Kendisine verilen ceza daha sonra Askeri Yargıtay tarafından bozulur ve 2 numaralı mahkemede beraat eder.

Demekki CHP de az FAŞİST degilmiş.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...