Jump to content

İSLAMIN SİZE NE ZARARI VAR.

Recommended Posts

bu ülke kurtuluş mücadelesi verirken kalbindeki iman sayesinde kalan topraklarını korumuşlardır. şehadeti amaç edinen askerlerle yola çıkan komutan için zafer kaçınılmazdır.

İman gücü balkan savaşlarında nerdeydi ? Yoksa ordaki askerler imansız mıydı ?

Edit : Huu pardon arkadaşlar 3 tane gönderilmiş kaldıramıyorum da kusuruma bakmayın.

tarihinde khirsainth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"din allah'ın oluncaya kadar savaşın"

"kafirlerin boyunlarını vurun"

"müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün"

"cizye verinceye kadar onlarla savaşın"

"dinini değiştireni öldürün"

BUNLARIN BİZE NE FAYDASI VAR?

Sanırım sizin ezberiniz bu kadar dün de aynısınız bugünde biraz gelişin bazı cümleler sırf siz uydurmuşsunuz bazılarını ise çarpıtmışsınız sen ancak kendini kandırırsın bu ezberlerinle maalesef..

Sen öyle çarpıtıyorsun ki anlatamam yani.Peygamber savaşa çıkamıyor Allahtan vahiy gelene kadar .Allahta onları kenndini savunmasını istemiştir.;Sonuçta onlar olmasa dinde olmazdı.Onlara düşmanlarıyla savaşmasını söylüyor müslümanlar ölmedimi peki?hemde daha çok onlar işkence çekti .Doğruya Arap onların canı yok HzBilale yapıldığı gibi kaya konmalı üstüne mümine kadına yapılan ayrı ayaklarını deveye bağlayarak ayırmalı demi sen insanlığını kaybetmişsin ama tencere kapak misali maymından evrildik demişsin katılıyorum evet sanırım öyle olmuş.Sen bunları günümüzde uygulayamazsın çünkü bu emirler peygambere

Git sen önce biraz çalış müslüman ol sonra gel " hak hukuk din" oldumu aslanım..

Sitelerde Paylaş

bak sen konuşana, atatürkcü dinsiz yada kafir ve chp li olunca dürüst ve çağdaş oluyoruz, müslüman ve saydığım şeyleri benimsemiyorsak iki yüzlü...

herşeyi babamirasınız olarak görmekten vazgeç. herkes senden olmaya mecbur değil...bilmem anlatabildim mi?

Hayır din iman adı altında ahlaksızlık hainlik ettiğiniz için rezilsiniz siz.Chpli müslümanlar yok mu rezil ?

Halid bin velidin ordusu kafir miydi de onun komutanlık başarısı kendine mal oluyor ?

Sitelerde Paylaş

Halidin başarısı orduya mal oluyor eyw Atatürkün başarısı nedne orduya değil kendine mal ediliyor. o olmasaydı yok olurduk o bizi kurtardı o şöyle etti böyle etti.

gerçekleri hakaretlerle çürütemezssiniz. varsa bildiğin bir branş söyle oradan devam edelim.

Sitelerde Paylaş

Hasta hasta konuşma .Halidi ortaya atan sensin! Durduk yerde asıl Halid büyük komutandır dedin ,kimsenin şeyinde değil halid bilmem ne tanımam etmem :D ,sen şimdi başka yerinden anlarsın bu lafı neyse

İman gücü önemliyse halid en iyi komutandır demek ne kadar mantıklı ?

Bu adamın savaşları başka ne gücüyle kazanıldı ? (ganimet gücü ayrı bir konu!!!!

İman gücü bir yere kadar önemlidir ondan sonrası komutanlik başarısıdır.

Sitelerde Paylaş

Halidin başarısı orduya mal oluyor eyw Atatürkün başarısı nedne orduya değil kendine mal ediliyor. o olmasaydı yok olurduk o bizi kurtardı o şöyle etti böyle etti.

gerçekleri hakaretlerle çürütemezssiniz. varsa bildiğin bir branş söyle oradan devam edelim.

Alın size İslam'ın zararı.Ne kadar cumhuriyete düşman varsa alayı İslamcı.
Sitelerde Paylaş

Hasta hasta konuşma .Halidi ortaya atan sensin! Durduk yerde asıl Halid büyük komutandır dedin ,kimsenin şeyinde değil halid bilmem ne tanımam etmem :D ,sen şimdi başka yerinden anlarsın bu lafı neyse

Bu adamın savaşları başka ne gücüyle kazanıldı ? (ganimet gücü ayrı bir konu!!!!

ganimetsiz savaşmı olur, Atatürkün resmi servetini bir araştır istersen

Sitelerde Paylaş

Döküntü bir konuşma olmuş..

SAVAŞTA HERŞEY MÜBAH..

Diye bir Hadis var :)

Sitelerde Paylaş

cumhuriyet düşmanı olmak suçsa, hilafet düşmanı olmakta suçtur. ırkçılığı bırakıp adam gibi düşüncelerini belirt.

Biz adamlığı peri masalı dinleyen çoluk çocuktan öğrenecek değiliz.:) Yeri geldiğinde Kuran ayetlerini mızrak ucuna geçirecek kadar ileri giden ve Hanefi mezhebi imamına insanlık dışı bir vahşet uygulayan makama düşman olmam seni neden rahatsız ediyor ki ?
Sitelerde Paylaş

Konuyu ne kadar hafife aldığınız o kadar belliki..Cumhuriyetimizi seviyorum ama sizin bu bağnaz cumhuriyetçi tavırlarınızdan iğreniyorum.İslamı seviyorum ama sizin bu islam üzerinizden duygusuz samimiyetsiz ve her tarafından irin akan yorumlarınızdan iğreniyorum.Atatürkü seviyorum ama onun dini hakkında tartışıp onunla millet ayırmanızdan iğreniyorum farkettiniz mi ne kadar sevdiğim şeyi kirlettiğnizin?

tarihinde hakdinislam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...