Jump to content

Tahmin et kim

Recommended Posts

Kimse kim

Biri senin ananın resmini paylaşsa bu kadın kim dese sonra dalga geçse doğru bir davranış olurmu.

Önce insalara saygılı ol

Kes yeni yetme burada gelip utanmadan atecilik mi oynuyorsun çakma ate seni! Senin derdin vatan millet değil hadi bas git

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Osmanlı hanedanının özel resimlerinden basına sızdırılan bir resim. Bu resim ile modern, laik vs gibi kelimeler düşüncelerinizin doğruluğunu değil, basitliğini gösteriyor. Başı açık aile içinde çekilen resimler, ailenin özeli olarak kalması gerekirken, dinsizlerin malzemesi olarak kullanılıyor. Konunun daha vahim tarafı ise, sizlerin bu ters düşünce yapınız. Kadın açık olabilir kapalı da, bir resim ile utanmasanız 600 yıllık tarihi değiştirip baştan yazacaksınız.

Bizler için önemi yok ama osmanlıcıyız diye ortaya çıkan sapıklar kızlı erkekli diye devam ediyorlar halkı bölmeye!Oysa osmanlı da onlar gibi değildi!Sende de yeteri kadar beyin var bu başlığın neden açıldığını anlayacak kadar ama işte zihin arabi olmuş bir kere.Bak sözde ate biri çıkıp ekşidi ,sen de sözde müslümansın,neden burnumuz boktan çıkmıyor işte sizin gibiler yüzünden

Hanedanın üyeleri zaten açık saçık dolaşıyor ortalıkta özel dediğin ne senin yavrucum ?

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kes yeni yetme burada gelip utanmadan atecilik mi oynuyorsun çakma ate seni! Senin derdin vatan millet değil hadi bas git

Senin yaşın kaç?

Çakma ateist sensin ne olduğun belirsiz ucubesin.

Ne müslümansın ne ateistsin peki nesin. Ne ayaksın.

Bu sitede kadınların resmimi paylaşıp kadınlarla dalga geçip siteyi çöplüğe çeviriyon. Tek yaptığın şey internetten insanlara küfür etmek

Sitelerde Paylaş
Senin derdin vatan millet değil hadi bas git

Ülkeyi senmi kurtaracan vay canına süpermensin ha.

Sen bu ülkeyi ne sanıyorsun. Siyasetin ne olduğunu bilmezsin siyaset konuşursun.

Foruma kız resmi koyup dalga geçmek senin uzmanlık alanın

Sitelerde Paylaş

Bizler için önemi yok ama osmanlıcıyız diye ortaya çıkan sapıklar kızlı erkekli diye devam ediyorlar halkı bölmeye!Oysa osmanlı da onlar gibi değildi!Sende de yeteri kadar beyin var bu başlığın neden açıldığını anlayacak kadar ama işte zihin arabi olmuş bir kere.Bak sözde ate biri çıkıp ekşidi ,sen de sözde müslümansın,neden burnumuz boktan çıkmıyor işte sizin gibiler yüzünden

Hanedanın üyeleri zaten açık saçık dolaşıyor ortalıkta özel dediğin ne senin yavrucum ?

Bu resim özel resimlerdir, açık yada kapalı olması değil, hanedenın aile içi özelleridir. Kılık kıyafetleri kimseyi ilgilendirmez ama birşeylere atıfta bulunmak için böyle basit işler peşine düşmeniz sadece donanımsız olduğunuzu gösterir. Yoksa istediğinizi yayınlayıp, hikayeler uydurabilirsiniz. Bu sizlerin sıklıkla başvurduğu bir metod.

Sitelerde Paylaş

Senden ala çakma mı var, maskeli yüzsüz. Herkese ve herşeye muhalifsin ama sen necisin bilen yok. Fitne çıkarmak, bölücülük yapmaktan başka birşey yaptığın yok. Kendi özeleştirini yap bunu defalarca söyledim ama o kadar yobazsın ki ne yazılandan ne ifade edilenden ders almıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bu resim özel resimlerdir, açık yada kapalı olması değil, hanedenın aile içi özelleridir. Kılık kıyafetleri kimseyi ilgilendirmez ama birşeylere atıfta bulunmak için böyle basit işler peşine düşmeniz sadece donanımsız olduğunuzu gösterir. Yoksa istediğinizi yayınlayıp, hikayeler uydurabilirsiniz. Bu sizlerin sıklıkla başvurduğu bir metod.

Boşver dostum drengeziyi dikkate alma. O ucubedir istediğin kadar anlat anlamaz. IQ sü çok düşük.

Direngezi tek yaptığı şey ırzdüşmanlığı. Forumu çöplüğe çevirmek.

Resmini paylaştığı kadın mahkemeye verse tazminat alır. Çünkü kişilik hakları çiyneniyor.

Sitelerde Paylaş

Türban.namus,ahlak gibi kuramlar tarihte ve günümüzde Fakirler icin vardi ve var.

Fakir insan: Dindar namuslu,ahlakli olurdu ve olmak zorunda.

Bizde bir Atasözü var: Zenginin Orospusu ,Fakirin hastasi duyulmaz diye.

Zengin Parasi ile herseyi örter. Fakir hasta olunca tedavi icin paraya ihtiyaci vardir. Dostlari ortadan toz olur. Fakir hasta bizden yardim Para isteyecek diye.

Günümüzde dindar görünen kesim ise gelir düzeyi yüksek,dini istismar amacli kullanan kesim. Kapanmak kadinin güzeligini örtmesi demek. Bugün burjuva kadinlarin basinda Ipekten esarplar var yüzlerinde 1kilo boya makyaj var.

tarihinde BayBoyut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kadın istediğini giyer sanamı soracak.

Büyük insanlar fikirleri tartışır küçük insanlar kişileri tartışır.

Bir kadın resmi koyup bu kim yok bilmem ne

Fikir üretmeye gelmediysen bu sitede işin ne

İşin kadınlarla dalga geçmekmi

Sitede tek yaptığın şey fitne fesat çıkarkarmak

Ne olduğu belirsiz kişilere münafık derler. Sen münafıksın. Tek yaptığın şey ortalığı karıştırmak.

Sitelerde Paylaş

Boşver dostum drengeziyi dikkate alma. O ucubedir istediğin kadar anlat anlamaz. IQ sü çok düşük.

Direngezi tek yaptığı şey ırzdüşmanlığı. Forumu çöplüğe çevirmek.

Resmini paylaştığı kadın mahkemeye verse tazminat alır. Çünkü kişilik hakları çiyneniyor.

Bu forumda ateist olsun müslüman olsun, birçok kişi tartışırlarken iki tarafta karşısındakine birşeyler verip birşeyler alıyor. Zıt düşünceler olsa dahi bu iki farklı bakış açısına sahip insanlar, birbirlerini anlayıp karşılıklı iletişimlerinde konuların nereye gidip neleri kapsadığını ve muhatabının neyi kastettiğini az çok anlayıp, ondan sonra yeni pencerelerden bakış açısı sunarak bazen pek tatlı olmasada insanca tartışmanın ne olduğunu gösteriyorlar.

Ama gel görki forumda bazı kişiler var bunları anlamak mümkün değil. içlerinden birisi de bu şahıs. ne söylediği belli ne izah ettiği, ne düşünce yapısı ne ideolojisi. herşeyiyle kapalı kutu olan ama bu kadar sağa sola saldırıp eleştiri yapan, çoğu zaman hakaretvari yazılarla düşüncelerini ifade eden, ikinci bir kişi var mıdır bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

HOŞT şekerim ! BU resimler nette geziniyor ben koydum diye mi çemkirdin ,sen osmanlı ailesinden misin de kendini bu herifleri savunmak için yırtıyorsun?

angel nikli budala evet ben kadın düşmanı namus düşmanıyım öyle bir herifim seni salak budala! senin suyun ısındı defol başlığımdan ateist görünümlü türk düşmanı!

kadın mı erkek mi olduğumu bilmeden mal mal yazan budala seni

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HOŞT şekerim ! BU resimler nette geziniyor ben koydum diye mi çemkirdin ,sen osmanlı ailesinden misin de kendini bu herifleri savunmak için yırtıyorsun?

angel nikli budala evet ben kadın düşmanı namus düşmanıyım öyle bir herifim seni salak budala! senin suyun ısındı defol başlığımdan ateist görünümlü türk düşmanı!

kadın mı erkek mi olduğumu bilmeden mal mal yazan budala seni

Erkeğim diyorsun kadın gibi konuşuyorsun ne ayaksın. bazı üyelerle eşcinsel diye dalga geçiyon senin ne olduğun belirsiz en azından onlar gerçekleri saklamıyor sen sürekli münafıklık yapıyorsun

Senin ne olduğun belirsiz sen munafıksın sürekli kıvırtıyorsun bir seferinde ateist olmadığını söylemiştin peki nesil ne ayaksın arkadaş

yazdıkların birbiriyle çelişiyor

forumu trollemeye gelmişsin

açtığın kalitesiz başlıklarla forumun içine ediyorsun.

Nazi kafalı birisin.

her ateist senin gibi faşist olmak zorunda değil önce bunu öğren. Ateizm faşizm değildir.

Sitelerde Paylaş

Erkeğim diyorsun kadın gibi konuşuyorsun ne ayaksın. bazı üyelerle eşcinsel diye dalga geçiyon senin ne olduğun belirsiz en azından onlar gerçekleri saklamıyor sen sürekli münafıklık yapıyorsun

Senin ne olduğun belirsiz sen munafıksın sürekli kıvırtıyorsun bir seferinde ateist olmadığını söylemiştin peki nesil ne ayaksın arkadaş

yazdıkların birbiriyle çelişiyor

forumu trollemeye gelmişsin

açtığın kalitesiz başlıklarla forumun içine ediyorsun.

Nazi kafalı birisin.

her ateist senin gibi faşist olmak zorunda değil önce bunu öğren. Ateizm faşizm değildir.

Başlığımdan çık beni bilen bilir herkese açıklamama gerek yok kendini akıllı sanan çömez seni çakma ate seni sen git hristo ol budala senden ate değil anca müslüman ya da türk düşmanı olur' sende hem türk karşıtlığı hem özel olarak sadece islam karşıtlığı var hadi naşla bu son yazım sana

Sitelerde Paylaş

hem türk karşıtlığı

Geri zekalı ben ırkçı değilimki türk düşmanı olayım ben zaten türküm ama senin gibi bir gerizekaylı aynı ırktan olmaktan utanıyom

sen herkesi faşistlikle suçluyon en büyük faşist sensin

Sitelerde Paylaş

Mod arkadaşlar bence bu arkadaşı forumdan şutlamalı

çünkü forumu açtığı başlıklarla çöplüğe çeviriyor

Tahmin et kim diye başlıklar açarak ateizmle ilgisiz konular açıyor

bu başlığı çöplük yapanlardan birisi de sensin. Bil istedim

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...