Jump to content

Tayyip'in Namusunu Kurtarmak Mümkün mü?

Recommended Posts

Tayyip

Sen bu ülkede yaşayan kadınların namusunun koruyucusu musun?

Eğer gerçekten kendini kadınların namusunu koruyan, iyi niyetli ve iyi ahlaklı, tutucu biri olarak düşünüyorsan, sefil bir şekilde yanılıyorsun.

Genelev kadınlarının namusunu koruyamıyorsun.

Daha da kötüsü sen onların pezevenkliğini yapıyorsun.

Onları devlet eliyle ve izniyle pazarlıyorsun. Onların kazançlarından vergi topluyor, onlarla diyaneti besliyorsun.

Onları ve diğerlerini orospuluk yapmaya teşvik ediyorsun. Çünkü onlar ne kadar çok orospulul yaparlarsa, devlete o kadar çok gelir gelecek.

Başbakan olarak onların namusundan da sen sorumlusun. Daha doğrusu onların namussuzluklarından sen sorumlusun.

Bu da seni namussuz bir başbakan yapıyor.

Hem pezevenksin, hem namussuzsun, hem namussuzluğu destekliyorsun, hem fahişeleri pazarlıyorsun, hem kadınların namusunu korumaya çalışıyorsun.

Bunlar birbirleri ile bağdaşmıyor Tayyip...

Sen hepsi olamazsın.

Yoksa olur musun?

Bence olursun. Fazlası, çok fazlası bile olursun.

AKP hükümetinin başı olarak olmak zorundasın da.

Ayrıca sen böyle düşündüğün ve başbakan olduğun için, eşcinselleri de savunmak ve korumak zorundasın.

Eşcinsel misin, değil misin bilemeyiz ama, onların da namusundan sorumlu olmaman için bir neden yok. Onların da savunulacak namusları var değil mi?

Ondan da sen sorumlusun, değil mi?

Yalnız kadınların namusu ile yetinecek bir karaktere benzemiyorsun sen Tayyip.

Kadınları savunuyor görünerek, aslında onların kocalarının, oğullarının namusunu da koruyorsun.

Eşcinseller için yasalar çıkarmayı düşünmüyor musun?

İki eşcinselin aynı evi kiralamasını yasaklamak, muta nikahı ile bir kaç saatliğine bir araya gelen kadın ve erkeklerin bereberliğini yasaklamaktan çok daha mantıklı değil mi?

Eşcinsellerin namusunu nasıl korumayı düşünüyorsun?

Sen namus düşkünü bir başbakan olarak bunlarla da yetinecek biri değilsin.

Kızların evlenme yaşını 12'lere indirmeyi ne zaman yasallaştıracaksın?

Kız çocuklarını bir an önce evlendirerek, gelecekte yapacakları potansiyel zinaları da önlemiş olmuyor musun?

Ayrıca onlar ne kadar erken evlenirlerse o kadar çok çocuk doğururlar. Her aileye beş çocuk istemiyor muydun?

Bir taşla birkaç kuş vuruyorsun.

Kızları erken evlendirmekle hem onların namusunu koruyorsun, hem ilerde namussuz olmalarını önleyerek ülkenin namusunu savunuyorsun, hem kendinin namuslu olduğunu kanıtlıyorsun, hem nufusu çoğaltıyorsun.

Milletin namusunu kurtardın. Sıra kendi namusunu kurtarmaya geldi.

Bu kadar namussuzluk yaptıktan sonra kendi namusunu nasıl kurtaracaksın Tayyip?

Namusunu kurtarmanın artık imkansız olduğunu hiç düşündün mü?

Yine de bence bir şansın daha var Tayyip.

O da şeriatı getirmek.

Şeriat gelince milletin namusu artık senden ve kurduğun hükümetten değil, ulemadan sorulacak.

O zaman senin ve ailenin de namusu ulemanın işi olacak.

Bu seni namuslu yapmayacaktır ama, cemaati sen değil ulema namussuzlukla suçlayacak ve cezalandıracaktır.

Bize göre sen namussuz olmaya devam edeceksin Tayyip..

Sitelerde Paylaş

Bunlar yakında Kuran'a aykırı olan sapık Suudi şeriatını da getirirler.

Şeriat gelir, genelevler yine para basmaya devam eder. Diyanetin, imamın maaşı yine genelev vergisiyle ödenir !

Recep erdoğan buna ne diyecek ?

Kuran'da ikiyüzlü münafıklarla ilgili çok ayet var !

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tayyip esnaflıktan geldiği için bir mal nasıl allanıp pullanıp 5 kat fiyatına satılır iyi bilir,bu olayda şunları hesaplamıştır .

1-Gündemi değiştirmek,

2-Seçim yatırımı olarak kullanmak,eminimki bu çıkışı destekleyen vatandaş sayısı olduça fazladır.Bizim millet namus bekçilerini sever

3-Erken evliliği teşvik

4-Kızların potansiyel fahişe gibi gösterilip gerekli önlemlerin alınması,türbanla kapatılıp paketlenmesi vs..

5-Okuyan kızların hayırlı olmayacağı

6-İmam nikahı,muta evliliği vs öneminin vurgulanması

7-Namusun beyinde değil bacak arasında olduğunu vurgulayıp,hırsızlık,yalancılık(kendinin yaptığı gibi) namus kavramı içine girmediğini dolaylı olarak belirtip zihin şaşırtmak

8-Okuyan,aydın kesimde her an polis baskısını hissetirip yıldırmak

Benim aklıma gelenler bunlar,zira dediğiniz gibi bunlar bir taşla bir kaç kuş vurmayı iyi bilirler

Sitelerde Paylaş

Bütün bunları okuyunca tam Aziz Nesinlik bir hikaye diyorsunuz değil mi? Haklısınız! Edirne Sulh Hukuk Mahkemesi’nin 1975’te Cumhuriyet Gazetesi’nde yayımlanan Kiralık genelev ilanı benzer bir gürültü koparmış, Aziz Nesin hemen olaya dahil olmuştu. Nesin ve Çetin Altanin kaleme aldığı yazılar, Semih Balcıoğlunun karikatürleriyle mizah dergisi Çarşafta yayımlanmıştı. Ve sonra üçlü kendilerini hakim karşısında bulmuştu. Aziz nesinin devlet eliyle kadinlarin bir malmis gibi acik artirmayla satilmasinin kabul edilemez bir konu oldugunu soylediginde hakim sen hayatkadinlarinin avukatimisin??

Aziz nesinde ben avukati degilim laik sizin pezevengi oldugunuz asikar demesinden dolaya 8 yil cezaevinde yatti ...

Sitelerde Paylaş

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı ‘Dalga geçiyorlar’ gerekçesiyle üçü haklarında dava açar. O günlerde hapisten yeni çıkan Çetin Altan Bu davadan bir halt çıkmaz’ der. ‘Ben korkuyorum valla’ diyen Aziz Nesin ise endişesini Balcıoğlu’na şöyle açıklar: Yahu ben ceza almaktan falan korkmuyorum. Mübaşir, mahkeme salonunda bize ‘Kerháneciler’ diye bağıracak ondan korkuyorum...:)))

Sitelerde Paylaş

müslümanlara hitap eden gerçek bir siyasetçi çıkması lazım. adil, dürüst, namuslu, gerçekten hak ve adalete riya gösteren, koltuğunu namussuzluk için kullananlara yol açan değil, halkın hepsine eşit yaklaşacak ekibi olan bir oluşum gönül arzuluyor. sağ, sol , orta hiç farketmez adam gibi adam çıksın. bilgili, kültürlü, ahlaklı...

Sitelerde Paylaş

Muhafazakar yapılı arkadaşlar Haydar baş'ın bazı konuşmalarını dinlesinler.Adam tam olarak tarikatçı bir tipe de benzemiyor ve daha milliyetçi ive halkçı bir eğilimi de var.Bir öneri.

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhafazakar yapılı arkadaşlar Haydar baş'ın bazı konuşmalarını dinlesinler.Adam tam olarak tarikatçı bir tipe de benzemiyor ve daha milliyetçi ive halkçı bir eğilimi de var.Bir öneri.

FBI ajanı gibi adam, onunda gizli kapaklı çok layları var. kimse onu desteklemez.

müslümanlara hitaben yazdığım cümle ise, şundan dolayıdır. türkiyein büyük bir çoğunluğu müslüman olduğu için onlara hitap ederken azınlıklara da aynı ölçüde eşit şartlarda hitap eden bir başkan gönül arzuluyor.

yanlış anlaşılmasın.

Sitelerde Paylaş

FBI ajanı gibi adam, onunda gizli kapaklı çok layları var. kimse onu desteklemez.

müslümanlara hitaben yazdığım cümle ise, şundan dolayıdır. türkiyein büyük bir çoğunluğu müslüman olduğu için onlara hitap ederken azınlıklara da aynı ölçüde eşit şartlarda hitap eden bir başkan gönül arzuluyor.

yanlış anlaşılmasın.

Ama her müslümanımız aynı tip değil ,alevisi de var ,yobaz sünnisi de ,laik müslümanı da

Üstelik azınlıklar derken kürtleri mi kastediyorsun mesela

Onlar azınlık konumunda değiller lozan antlaşmasına göre çünkü

Müslümanlığı temel alarak siyaset yapılınca neler olduğunu gördük

Sitelerde Paylaş

Ama her müslümanımız aynı tip değil ,alevisi de var ,yobaz sünnisi de ,laik müslümanı da

Üstelik azınlıklar derken kürtleri mi kastediyorsun mesela

Onlar azınlık konumunda değiller lozan antlaşmasına göre çünkü

Müslümanlığı temel alarak siyaset yapılınca neler olduğunu gördük

hayır, azınlık derken ırıstiyan, yahudi, süryani, ermeni gibi başka inanca sahip vatandaşları kastettim.

Sitelerde Paylaş

direngezi, bu kon uve yazdıklarınla alakalı olmayabilir ama sana birşeyler anlatmak istiyorum müsadenle.

dün yani perşembe günü sabahı memlekete gelmeden önce doğunun bir vilayetine iş ve sınav dolayısıyla gitmiştim. yarı zamanlı çalıştığım bir topluluk vardı, tamamı kürtçe konuşan inançları müslüman, türkçeleri çok değişik, insan olarak çok mert, dürüst ve vefakar kişilerdi. ister istemez kaynaştık. onların vazifeleri çok zordu benim işim çok rahat ve yaptığım birşey olmadığı için onların işlerinede yardım ederken günler böyle geçiyordu.

tanıştıkca konular konuları açtı ve dünya görüşlerini açıklamaya başladılar. kimisi sosyalist, kimisi kominist rejimi benimseyen kimisi ise kendi halinde insanlardı.

ama ortak bir nokta gördüm oda PKK örgütünü terör örgütü olarak görmemeleriydi. çok tartıştık çok tartışmalar da hararetli oldu. karşımdakilere ısınmıştım fakat ne kadar ısınsamda benliğimde reddettiğim ve nefret ettiğim bir örgütü ve onun liderini öven kişiler beni çok zorluyorlardı.

inandıkları değerler bana ters olunca bakış açımda ve davranışlarımda bir değişiklik olurmu diye düşündükçe ben daha imtiyazlı olmaya ve onlara karşı daha ılıman olarak detaylara inmeye başladım.

eğer bir insan ben yahudiyim ve apo yu destekliyorum derse birşey diyemem ama ben müslümanım fakat apo yu ve pkk yı destekliyorum derse burada ciddi bir sorun var demektir.

bunlarla çok çeşitli ve farklı konulardan bendeki birçok soruyu cevaplayan sohbetlerim oldu.

son günümde yaptığım konuşmada dedimki, bir müslüman kimi benimseyip lider olarak görürse ona uyar ve onun yolundan ilerlemeye gayret ederse mahşer günü o kişiyle birlikte haşr olacaktır.

siz müslümansınız ve lideriniz apo, mahşer günü onunla aynı mizanda olmayı kabul ediyor isen devam et.

bu sözüme hiç kimseden yanıt gelmedi. konuda böyle sonlandı.

bulunduğum ortamdaki düşünce ve anlayışa bakarak şuan ateist forumdaki konuları görünce aynı duyguları hissediyorum.

bilmiyorum neden böyle olduk. kelimeler bazen yetersiz kalıyor, içinde bulunduğum durumu anlatmaya.

teşekkürler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...