Jump to content

Hristiyanlara göre Allah

Recommended Posts

Bir de «Biz Allah'ın peygamberi Meryem oğlu İsa Mesih'i öldürdük» demeleridir. Oysa onu ne öldürdüler, ne de astılar. Fakat öldürdükleri kimse, onlara İsa gibi gösterildi.

Allah, hristiyanlara her seyin bir bir gözboyama oldugunu söyler. Basit bir yaniltma oldugunu söyler.

600 sene sonra!!!

Yeni dine girmek icin ilk söylenilmesi gereken söz söyledir;:

lâ ilâhe : ilâh yoktur - tanri yoktur!!!!

illâ allâhu : Allah'tan başka

Bize "tanri yoktur" dedirten Allah kimdir?

Kuran:

-Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.

-Ve kalblerinin üzerine, Kur'ân'ı anlamalarına engel perdeler geçiririz ve kulaklarına bir ağırlık veririz

-Allah dilediğini saptırır, dilediğini de iyiye ve güzele kılavuzlar.

-«Hakikaten Allah, dilediğini şaşırtır ve kendisine gönül vereni de hidayete erdirir.»

-Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözlerinin üzerinde bir de perde vardır. Ve büyük azab onlaradır.

Bize 600 sene sonra "isayi degil baskasini astilar" diyen Allah kitabinda kendisini böyle anlatiyor.

Tuzak kurmak , kandirmak, anlamalarini önlemek, saptirmak, mühürlemek...

incile göre bunlar tanrinin degil seytanin yaptigi seyler!!!

Incilde seytan:

-Ey parlak yıldız, seherin oğlu, Göklerden nasıl da düştün! How great is your fall from heaven, O shining one, son of the morning!

-İçinden, “Göklere çıkacağım” dedin,“Tahtımı Tanrı’nın yıldızlarından daha yükseğe koyacağım; İlahların toplandığı dağda, Safon’un doruğunda oturacağım.

For you said in your heart, I will go up to heaven, I will make my seat higher than the stars of God;

Kuranda Allah:

-De ki: «Ben, ağaran sabahın Rabbine sığınırım,

-Allâh odur ki gökleri, görebileceğiniz bir direk olmadan yükseltti, sonra Arş üzerine istivâ etti (mülkünün tahtına oturdu), güneşi ve ay'ı irâdesine boyun eğdirdi. (it is Allah who erected the heavens without pillars that you [can] see; then He established Himself above the Throne and made subject the sun and the moon, each running [its course] for a specified term.)

-Allah, göklerin ve yerin nurudur

Ve bir daha Incil:

-Buna şaşmamalı. Şeytan da kendisine ışık meleği süsü verir. Ona hizmet edenlerin de kendilerine doğruluğun hizmetkârları süsü vermesi şaşırtıcı değildir. Onların sonu yaptıklarına göre olacaktır.

Insanlari kandiran, kitabi anlamalarini istemeyen, "tanri yoktur" dedirten, arş üzerinde tahtında oturan, ağaran sabahın Rabbi Allahin adlarindan biride Müzildir: Anlami: Zillet veren.

Zillet = hor ve hakir olma, alçalma, küçülme, aşağı düşme, miskinlik. alçaklık, aşağılık anlamlarına gelmektedir.

Allah(Müzil) seytan degilmi?

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bende düşünmüştüm bu konu üzerinde biraz. herşeyi kabul ettik diyelim. muhammedle konuşanın şeytan olmadığına nasıl bu kadar emin olabiliyorlar. ya şeytan sizi hak dini musevilikten saptırmak için kuranı muhammede indirdiyse. hatta sizi kandırıp kötü yola düşürdüğü gibi ; asıl inananları da size öldürtmüş olamaz mı. bir hristiyan ve ya yahudi rahatlıkla kuran şeytan işidir diyebilir.

Sitelerde Paylaş

Martin Luter Muhammedi şeytanın oğlu olarak tanımlamıştır.

Ayrıca tarihi katolik kiliselerde Muhammedin cehemdende yandığı resmedilmiştir bu kiliseler hala mevcuttur. Ortaçağ dünyası islamın Allahını şeytan olarak tanımlamıştır.

Salmani Rüşdi kuranla ilgili olarak şeytan ayetlerini yazmıştır.

Günümüz batı dünyasında Muhammed sapık ve para düşkünü bir insan olarak bilinir.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlarin cevap yazmayacagini tahmin ediyordum.

Devam ediyorum.

600 sene sonra hristiyanlara "her sey bir göz boyamaydi" diyen, günümüzde milyarlarca inanirin hristiyanligi yanlis anlamasinin bas sorumlusu oldugunu söyleyen Allah bir tanri olabilir mi?

Veya söyle sorayim:

Yeni gelen bir dinin ilk anindan itibaren yanlis anlasilmasini kim ister?

Tanri mi? Seytan mi?

Incil sevgiyi öne cikartir.

Tanrı sevgidir. Sevgide yaşayan Tanrı’da yaşar, Tanrı da onda yaşar.

Sevgide korku yoktur. Tersine, yetkin sevgi korkuyu siler atar. Çünkü korku işkencedir. Korkan kişi sevgide yetkin kılınmamıştır.

“Tanrı’yı seviyorum” deyip de kardeşinden nefret eden yalancıdır. Çünkü gördüğü kardeşini sevmeyen, görmediği Tanrı’yı sevemez.

Tanrı’dan olup olmadıklarını anlamak için ruhları sınayın.

Allah, insanlarin birbirlerini öldürmelerini ister.

-Hem bir fitne kalmayıp, din yalnız Allah'ın oluncaya kadar onlarla çarpışın .

-Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün

-Haram aylar geçince müşrikleri bulduğunuz yerde öldürünüz,

-Sakın gevşemeyin ve üstün olduğunuz halde barışa çağırmayın. Allah sizinle beraberdir.

Savasa zorlar.

-Böyle bir günde her kim onlara, tekrar dönüp çarpışmak için geri çekilmek veya diğer bir safta yeniden mevzilenmek hâlleri dışında, arkasını dönerse, muhakkak Allah'dan bir gazaba uğramış olur ve varacağı yer cehennemdir, orası da ne kötü bir akıbettir.

Korkutur,

-Kim de Allah'a ve Peygamberine isyan eder ve Allah'ın koyduğu sınırları aşarsa Allah onu da ebedî kalacağı cehennem ateşine koyar. Onun için alçaltıcı bir azab vardır.

-Çünkü onlar Allah ve peygamberine karşı geldiler. Kim Allah'a ve peygamberine karşı gelirse, bilsin ki Allah'ın azabı şiddetlidir.

-Sakın gevşemeyin ve üstün olduğunuz halde barışa çağırmayın. Allah sizinle beraberdir.

Allah kalple düsünülmesini ister, beyinle degil.Kalbe cok önem verir.

Bakalim incilde ne yaziyor:

-Akşam yemeği sırasında İblis, Simun İskariot’un oğlu Yahuda’nın yüreğine İsa’ya ihanet etme isteğini koymuştu bile

-Çünkü kötü düşünceler, cinayet, zina, fuhuş, hırsızlık, yalan yere tanıklık ve iftira hep yürekten kaynaklanır. İnsanı kirleten bunlardır. Yıkanmamış ellerle yemek yemek insanı kirletmez

-Yürek her şeyden daha aldatıcıdır, iyileşmez,

Ayrica incilde Muhammed hakkinda da bir kac cümle var:

-Sahte peygamberlerden sakının! Onlar size kuzu postuna bürünerek yaklaşırlar, ama özde yırtıcı kurtlardır.

-Onları meyvelerinden tanıyacaksınız. Dikenli bitkilerden üzüm, devedikenlerinden incir toplanabilir mi?

-Bunun gibi, her iyi ağaç iyi meyve verir, kötü ağaç ise kötü meyve verir.

-İyi ağaç kötü meyve, kötü ağaç da iyi meyve veremez.

-İyi meyve vermeyen her ağaç kesilip ateşe atılır.

-Böylece sahte peygamberleri meyvelerinden tanıyacaksınız.

Günümüzde islam ülkelerinin durumu ortada. Ne sporda, ne bilimde, ne sanatta hic bir alanda basarili degiller. Tam aksine yerlerde sürünüyorlar.

Cocuk evlilikleri, insan taslamalar, canli bombalar vs ne ararsan var. Bagzi müslümanlar ne kadar "bunlarin islamla ilgisi yok" deselerde, bunlar Muhammedin meyveleri! Bu pislikleri yapanlar, yaptiklarini islama/muhammede dayandiriyorlar!

Yalanci peygamberin meyveleri ortada!

Ve yine soruyorum:

Yeni gelen bir dinin ilk anindan itibaren yanlis anlasilmasini kim ister?

Tanri mi? Seytan mi?

Sitelerde Paylaş

İncil ve hristyanlığın hükmü itince islamiyet gönderilmiştir

aşağıda incil ve tevratta bazı ayetlerde Muhammed sav. in geleceğine dair incil zebur ve tevrattaki ayetlerin mealleri var

konu çok uzun incilde 114 yerde Muhammedi Arabi sav. in özellikleri ve nasıl bir peygamber olacağı yazılı

bir kaçını buraya ekledim

1800 lü yıllarda yaşamış mısırlı alim hüsyni cisri nin kitabını bulabilrseniz orada daha ayrıntılı var

bir de risale-i nurda 19.mektup ta var

İNCİLDEN TEVRATTAN ZEBURDAN İŞARET EDEN AYETLER:

Hüseyni Cisrinin kitabında 114 işaret tesbit edilmiş

bu konuda 20-25 civarında örnek var elimdeş buraya bir kaçını alıyorum:

Zebur'da şöyle bir âyet var:

"Allahım! Fetretten sonra bize Sünneti ihyâ edecek olan zâtı gönder." Yusuf Nebhânî, Hüccetullah ale'l-Âlemîn, 104, 115

"Mukîmü's-Sünne" ise, ism-i Ahmedîdir.

İncil'in âyeti:

Yani, "Ben gidiyorum, tâ size Faraklit gelsin." Yani, Ahmed gelsin.3

İncil'in ikinci bir âyeti:

Yani, "Ben Rabbimden, hakkı bâtıldan fark eden bir Peygamberi istiyorum ki, ebede kadar beraberinizde bulunsun."4 Faraklit, "el-fâriku beyne'l-hakkı ve'l-bâtıl" mânâsında, Peygamberin o kitaplarda ismidir.

Tevrât'ın âyeti:

Yani, "Hazret-i İsmail'in validesi olan Hâcer, evlât sahibesi olacak. Ve onun evlâdından öyle birisi çıkacak ki, o veledin eli, umumun fevkinde olacak ve umumun eli huşû ve itaatle ona açılacak." 5

Tevrât'ın ikinci bir âyeti:

Yani, "Benî İsrail'in kardeşleri olan Benî İsmail'den, senin gibi birini göndereceğim. Ben sözümü onun ağzına koyacağım; Benim vahyimle konuşacak. Onu kabul etmeyene azap vereceğim." 6

Zebur'un âyeti:

"Yâ Davud! Senden sonra, Ahmed, Muhammed, Sâdık ve Seyyid olarak anılacak bir peygamber gelecek. Onun ümmeti Allah'ın rahmetine mazhar olacak." Halebî, es-Sîretü'l-Halebiye, 1:353; Kandehlevî, Hayâtü's-Sahâbe, 1:18; İbni Kesîr, el-Bidâye ve'n-Nihâye, 2:326; Ali el-Kari, Şerhu'ş-Şifâ, 1:739; Nebhânî, Hüccetüllah ale'l-Âlemîn, 122.

İncil'de, İsâ'dan sonra gelen ve İncil'in birkaç âyetinde "Âlem Reisi" ünvanıyla müjde verdiği Nebînin tarifine dair:

14 "Onun demirden bir asâsı, yani kılıcı olacak ve onunla savaşacak. Ümmeti de onun gibi olacak." Nebhânî, Hüccetüllah ale'l-Âlemîn, 99, 114.

İşte şu âyet gösteriyor ki, "Sahibü's-seyf ve cihada memur bir Peygamber gelecektir." "Kadîb-i hadîd" kılıç demektir. Hem ümmeti de onun gibi sahibü's-seyif, yani cihada memur olacağını, Sûre-i Feth'in âhirinde

"Onların İncil'deki vasıfları da şöyledir: Filizini çıkarmış, sonra git gide kuvvet bulmuş, kalınlaşmış ve gövdesi üzerinde yükselmiş bir ekine benzerler ki, ekincilerin pek hoşuna gider. Allah'ın onları böylece çoğaltıp kuvvetlendirmesi, kâfirleri öfkeye boğmak içindir." Fetih Sûresi, 48:29.

Hem Türkçe Yuhanna İncilinin On Dördüncü Bab ve otuzuncu âyeti şudur: "Artık sizinle çok söyleşmem. Zira bu Âlemin Reisi geliyor. Ve bende onun nesnesi asla yoktur." İşte, "Âlemin Reisi" tabiri, "Fahr-i Âlem" demektir. "Fahr-i Âlem" ünvanı ise, Muhammed-i Arabî Aleyhissalâtü Vesselâmın en meşhur ünvanıdır.

Yine İncil-i Yuhanna, On Altıncı Bab ve yedinci âyeti şudur: "Amma ben size hakkı söylüyorum. Benim gittiğim, size faydalıdır. Zira ben gitmeyince Tesellici size gelmez." İşte, bakınız: Reis-i Âlem ve insanlara hakikî teselli veren, Muhammed-i Arabî Aleyhissalâtü Vesselâmdan başka kimdir? Evet, Fahr-i Âlem odur ve fâni insanları idam-ı ebedîden kurtarıp teselli veren odur.

Hem İncil-i Yuhanna, On Altıncı Bab, on birinci âyet: "Zira bu Âlemin Reisinin gelmesinin hükmü gelmiştir."24 İşte, "Âlemin Reisi"HAŞİYE 2( Evet, o zat öyle bir reis ve sultandır ki, bin üç yüz elli senede ve ekser asırlardan herbir asırda, lâakal üç yüz elli milyon tebaası ve raiyeti var; kemâl-i teslim ve inkıyadla evâmirine itaat ederler, hergün ona selâm etmekle tecdid-i biat ederler.) elbette Seyyidü'l-Beşer olan Ahmed-i Muhammed Aleyhissalâtü Vesselâmdır.

kaynaklar:

3 Halebî, es-Sîretü'l-Halebiye, 1:352; Cisrî, Risâle-i Hamidiye (Türkçe tercümesi), 1:250; Kastalânî, el-Mevâhibü'l-Ledünniye, 6:201.

4 Ali el-Kari, Şerhu'ş-Şifâ, 1:743; Yusuf Nebhânî, Hüccetüllah ale'l-Âlemîn, 99; Cisrî, Risâle-i Hamidiye (Türkçe tercümesi), 1:255; İncil, Yuhanna, Bâb 14, ayet 16.

5 Ali el-Kari, Şerhu'ş-Şifâ, 1:743; Yusuf Nebhânî, Hüccetüllah ale'l-Âlemîn, 105-106; Tevrat, Tekvin, Bab 17.

6 Ali el-Kari, Şerhu'ş-Şifâ, 1:743; Yusuf Nebhânî, Hüccetüllah ale'l-Âlemîn, 86; Halebî, es-Sîretü'l-Halebiye, 1:347; Tevrat, Tesniye, Bab 18.

Sitelerde Paylaş

.....................

Verdiğin ayetler tam tarif edememiş, bazı özellikler eksik kalmış.

Mesela 9 yaşında bir çocukla evlenecek, evlatlığının karısını alacak, kocasını ve ailesini öldürttüğü kadınlarla evlenecek, cariye hediye alıp cariye hediye edecek, milletin malını yağma ve talan edip kendisi ve adamları arasında paylaşacak gibi.

Yahu adam can korkusuyla Mekke'den kaçarken kaçtığı belli olmasın diye yeğenini kendi yatağına yatıracak kadar kendi canına düşkün birisi. Bir insan nasıl özbeöz yeğenini böyle bir tehlikenin içine atar ki?

Sitelerde Paylaş

@bizon:

Milyarlarca insanin hristiyanlik dinini yanlis yorumlamasina/yasamasina neden olacak böyle bir aldatmacayi sadece seytan yapmis olabilir.

«Biz Allah'ın peygamberi Meryem oğlu İsa Mesih'i öldürdük» demeleridir. Oysa onu ne öldürdüler, ne de astılar. Fakat öldürdükleri kimse, onlara İsa gibi gösterildi.

diyerek insanlari kandirdigini söyleyen bir tanri olamaz!

@dr.Kemal:

Muhammed degil Allahtan bahsediyor.

Artık sizinle uzun uzun konuşmayacağım. Çünkü bu dünyanın egemeni geliyor. Onun benim üzerimde hiçbir yetkisi yoktur. Yuhanna 14:30

“Bu dünya şimdi yargılanıyor. Bu dünyanın egemeni şimdi dışarı atılacak. Yuhanna 12:31

...bu dünyanın egemeni yargılanmış bulunuyor. Yuhanna 16:11

Dünyanin Egemeninin, isanin üzerinde hic bir etkisi yok, disari atilacak ve yargilanmis biri.

Devam edelim.

İsa, şeytan tarafından sınanmak üzere cöle götürülür.

-Sonra İblis İsa’yı yükseklere çıkararak bir anda O’na dünyanın bütün ülkelerini gösterdi. O’na, “Bütün bunların yönetimini ve zenginliğini sana vereceğim” dedi. “Bunlar bana teslim edildi, ben de dilediğim kişiye veririm. Bana taparsan, hepsi senin olacak.” Luka 4:5-8

-Biliyoruz ki, biz Tanrı’danız, bütün dünya ise kötü olanın denetimindedir. 1. Yuhanna 5:19

-Büyük ejderha –İblis ya da Şeytan denen, bütün dünyayı saptıran o eski yılan– melekleriyle birlikte yeryüzüne atıldı. Vahiy 12:9

Dünyanin egemeni kim? Seytan

Insanlari, kandiran kim? Seytan

Seytan = Allah

Sitelerde Paylaş

@bizona hak vermeyi unutmusum. Evet bizon, haklisin. Tanrinin yeni dinini seytan degistirmek ister.

@sağduyuda önemli bir noktayi yakalamis. "Ben cehennemi insan ve cinlerle dolduracağım."

Böyle bir sözü tanri degil seytan söyler.

Allah seytandir!!!

Konuyu kapatiyor.

Isaya, cölde, dünyanin servetini seren Seytan basarili olamamistir

ama

600 sene sonra Muhammedi karilarla, ganimetlerle kandirmis. (Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? DUHÂ - 8)

ve kendi kitabini yazdirmistir.

Kurani!

iyi günler :)

Sitelerde Paylaş

Dr. Kemal bozulmuş olduğunu iddia ettiğin bir kitabı kanıt olarak göstermekte neyin nesidir ? Bozulmuş bir kitaba biz nasıl güvenelim ?

Oraya yazdığın Ayetlerin bazıları Tevrat Zebur ve İncilde yoktur. Tamamen uydurma ayetler onlar.

Bu kadar rezil etme kendini. Hayatınız uydurmalarla, yalanlarla dolu.

Sitelerde Paylaş

İncil'in âyeti:

Yani, "Ben gidiyorum, tâ size Faraklit gelsin." Yani, Ahmed gelsin.3

İncilde faraklit diye bir kelime geçmez.

Aklı sıra bize kekliyeceksiniz. Bunlara sadece müslümanlar inanır.

Orjinal grekçe kelime παράκλητος vardır. Parakletos yardımcı kutsal ruh demektir.

Eğer sen Paraklektos muhammede dersen muhammedle allah aynı kişi anlamı çıkar.

Muhammed = Allah

Sitelerde Paylaş

Bence aşağıdaki ayetler Muhammed'e daha çok uyuyor.

Hezikel.13: 10 "‘Esenlik yokken esenlik diyerek halkımı aldatıyorlar. Biri dayanıksız bir duvar yapınca, sahte peygamberler üzerine sıva vuruyorlar.

Matta.7: 20 Böylece sahte peygamberleri meyvelerinden tanıyacaksınız.

Matta.24: 11 Birçok sahte peygamber türeyecek ve bunlar birçok kişiyi saptıracak.

Matta.24: 24 Çünkü sahte mesihler, sahte peygamberler türeyecek; bunlar büyük belirtiler ve harikalar yapacaklar. Öyle ki, ellerinden gelse, seçilmiş olanları bile saptıracaklar.

Mat.7: 15 "Sahte peygamberlerden sakının! Onlar size kuzu postuna bürünerek yaklaşırlar, ama özde yırtıcı kurtlardır.

Mat.7: 16 Onları meyvelerinden tanıyacaksınız. Dikenli bitkilerden üzüm, devedikenlerinden incir toplanabilir mi?

Mat.7: 17 Bunun gibi, her iyi ağaç iyi meyve verir, kötü ağaç ise kötü meyve verir.

Mat.7: 18 İyi ağaç kötü meyve, kötü ağaç da iyi meyve veremez.

Mat.7: 19 İyi meyve vermeyen her ağaç kesilip ateşe atılır.

Mat.7: 20 Böylece sahte peygamberleri meyvelerinden tanıyacaksınız.

Mat.7: 21 "Bana, ‘Ya Rab, ya Rab!' diye seslenen herkes Göklerin Egemenliği'ne girmeyecek. Ancak göklerdeki Babam'ın isteğini yerine getiren girecektir.

Mat.7: 22 O gün birçokları bana diyecek ki, ‘Ya Rab, ya Rab! Biz senin adınla peygamberlik etmedik mi? Senin adınla cinler kovmadık mı? Senin adınla birçok mucize yapmadık mı?'

Mat.7: 23 O zaman ben de onlara açıkça, ‘Sizi hiç tanımadım, uzak durun benden, ey kötülük yapanlar!' diyeceğim."

Markos.13: 22 Çünkü sahte mesihler, sahte peygamberler türeyecek; bunlar, belirtiler ve harikalar yapacaklar. Öyle ki, ellerinden gelse seçilmiş olanları saptıracaklar.

Elçilerin işleri.13: 6 Adayı baştan başa geçerek Baf'a geldiler. Orada büyücü ve sahte peygamber Baryeşu adında bir Yahudi'yle karşılaştılar.

2.Petrus.2: 1 Ama İsrail halkı arasında sahte peygamberler vardı; tıpkı sizin de aranızda yanlış öğreti yayanlar olacağı gibi. Bunlar kendilerini satın alan Efendi'yi* bile yadsıyarak gizlice aranıza yıkıcı öğretiler sokacaklar. Böyleleri kendi başlarına ani bir yıkım getirecek.

1.Yuhanna.4: 1 Sevgili kardeşlerim, her ruha inanmayın. Tanrı'dan olup olmadıklarını anlamak için ruhları sınayın. Çünkü birçok sahte peygamber dünyanın her yanına yayılmış bulunuyor.

1.Yuhanna.4: 4 Yavrularım, siz Tanrı'dansınız ve sahte peygamberleri yendiniz. Çünkü sizde olan, dünyadakinden üstündür.

Vahiy.16: 13 Bundan sonra ejderhanın ağzından, canavarın ağzından ve sahte peygamberin ağzından kurbağaya benzer üç kötü ruhun çıktığını gördüm.

Vahiy.19: 20 Canavarla onun önünde doğaüstü belirtiler gerçekleştiren sahte peygamber yakalandı. Sahte peygamber, canavarın işaretini alıp heykeline tapanları bu belirtilerle saptırmıştı. Her ikisi de kükürtle yanan ateş gölüne diri diri atıldı.

Vahiy.20: 10 Onları saptıran İblis ise canavarla sahte peygamberin de içinde bulunduğu ateş ve kükürt gölüne atıldı. Gece gündüz, sonsuzlara dek işkence çekeceklerdir.

Sitelerde Paylaş

Allah insanın kendidir.Şeytan onun pozitif ve negatif şekilde düşünen aklıdır,Sevgi ise onun peygamberidir.Ümmetse insan karekterini bilincini oluşturan gen mozayikleridirki oda ruhudur.

Bunların dışında ne bir Allah ne onun yolladığı peygamberler nede şeytan falan yoktur.

Hiristiyanlık sevgiyi tanrı yapmaktadır.Hayır benim aşkım ben olamaz.O sadece benim bir hizmetkarımdır.Benim ruhumu bana yaklaştırmaya çalışır.Yani Ruhumla beni barıştırır.Bunada kendiyle barışık olmak denir.Keza benim aklımda ben olamaz.Ben benim.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dendermonde2.jpg

Dendermonde1.jpg

This wooden sculpture in the Church of Our Dear Lady in Dendermonde, Belgium depicts Mohammed on the ground, clutching the Koran, being trampled on by angels. As first reported at The Brussels Journal, "The sculpture represents the triumph of Christianity over Islam." It was carved by the 17th-century sculptor Mattheus van Beveren.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...