Jump to content

Sormak isteyip soramadıklarımız...Derin düşünceler...

Recommended Posts

v8m21.jpg

Yobazların ,

'' - Şapka inkilabı yüzünden BİNLERCE İNSAN Asıldı '' Yalanına CEVAP,bu fotoğraf karesidir.

( Bu binlerce insan bazen BİNLERCE ''İSLAM ALİMİ'' oluyor.Nasıl oluyorsa artık )

İşte Atatürk'ün etrafında şapka giymemiş erkekler ve başlarını BONE benzeri birşeyle kapamış hanımlar.

---------------------------------------------------

Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı yobazların,Şapka İnkilabı ile ilgili anlattıkları ,EZBER yalan şudur.

'' Şapka kullanmayanlar,sorgusuz sualsiz idam ediliyordu ''

Evet bu çağda hala bu EZBER YALANIN anlatıldığını duyabilir,yazılıp çizildiğini görebilirsiniz.

Bunun çok ucuz bir yalan olduğunu bu fotoğraf karesi anlatıyor.

Yobazların dediği doğruysa eğer,bu fotoğraf çekildikten sonra ,başında şapka olmayan bütün erkeklerin idam edilmiş olmaları gerekirdi.

Yobazlar,kendi uydurdukları ve aslında yalan olduğunu bildikleri ezberlerle,bir süre sonra etle tırnak gibi bütünleşiyorlar.

Ayırmak imkansız hale geliyor.

?????????????????????????????????????????????????

Sitelerde Paylaş
  • İleti 836
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

v8mzd.jpg

Aha al bak !

Şapka giymeyen insanlar Atatürk'ün etrafındalar.Senin mantığına göre bütün hepsinin idam edilmesi gerekirdi.

Sonuç : Bir tek kişi bile Şapka kullanmayı kabul etmediği için idam edilmedi .

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cevap veremeyeceksen nedne yazma ihtiyacı duyuyorsun?

hala mı konuşuyorsun? bak asmışlar ülkenin yarısı gitmiş. fotoğraflara mı inanalım senin gibi aptal birinin attığı saçma sapan blog sitelerine mi?

bak burada gene asmışlar. ülkede hiç türbanlı çarşaflı kadın kalmamış. kırbaçlamışlar herkesi şapka tak yoksa ölürsün diye.

Fırına giderken şapkasını takmayı unutan ve yolda yakalanan,kısa bir mahkemeden sonra idam edilen isimsiz kahraman'ın adı neydi acaba ?

v8nmr.jpg

Sitelerde Paylaş

Sevgili Chosen

Eyyubi beyefendinin dedesi, dayak yediği zaman 70 yaşında imiş.

Yazılandan bunu anladım.

Esen Kalın.

Sayın selimkanat bey, bunların her iletileri böyle, o kadar iddiasız yazılar ve yorumlar yapıyorlar ki amaçları sadece kalabalık yapmak. Görüyorsunuz işte, tartışma adabına bile vakıf olmayıpta birşeyleri tartışmak için soyunanların düştükleri durum budur. Bunun gibi sayısız ileti var ama insanları kırmadan bir zemin üzerinde düşüncelerimizi ifade etmek için, teyet geçip düşüncelerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Karşılık polemik yaratıp konuları çarpıtmak için yaptıkları hataları gördükleri halde kabul etmiyorlar.

Sitelerde Paylaş

Sayın selimkanat bey, bunların her iletileri böyle, o kadar iddiasız yazılar ve yorumlar yapıyorlar ki amaçları sadece kalabalık yapmak. Görüyorsunuz işte, tartışma adabına bile vakıf olmayıpta birşeyleri tartışmak için soyunanların düştükleri durum budur. Bunun gibi sayısız ileti var ama insanları kırmadan bir zemin üzerinde düşüncelerimizi ifade etmek için, teyet geçip düşüncelerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Karşılık polemik yaratıp konuları çarpıtmak için yaptıkları hataları gördükleri halde kabul etmiyorlar.

Teşekkür ederim :P

Sitelerde Paylaş

Devrim nedir diye bir soru sordum, devrimcilerin işine gelmediği için cevap dahi veremedin, devrim senin için nedir özgürlüğe atılan bir adım mı? Herhangi bir cevap veremiyorsan konuyu sulandırma.

Sana küçük bir kopya vereyim, devrim denilen olgudan ne anlıyorsun şunu o kafana iyi sok, devrimi HALK yapar başka hiçkimse değil. Ne ordu, ne devlet ne de dış güçler. Devrimi yapan Halk ise onun adına devrim denir aksi yapılan bütün eylemlerin adı DARBEDİR.

tarihinde BersHan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Devrim nedir diye bir soru sordum, devrimcilerin işine gelmediği için cevap dahi veremedin, devrim senin için nedir özgürlüğe atılan bir adım mı? Herhangi bir cevap veremiyorsan konuyu sulandırma.

Sana küçük bir kopya vereyim, devrim denilen olgudan ne anlıyorsun şunu o kafana iyi sok, devrimi HALK yapar başka hiçkimse değil. Ne ordu, ne devlet ne de dış güçler. Devrimi yapan Halk ise onun adına devrim denir aksi yapılan bütün eylemlerin adı DARBEDİR.

Bravo çok bilgiliymişsin.

Sitelerde Paylaş

+1

Teşekkür ediyorum sevgili Berşan.

Sitelerde Paylaş

AHLAKSIZ!bak tayyipçi selim seni beğenmiş,sizler bu kadar güvenilirsiniz işte kurtuluş savaşına da terörizm der bu arap dincileri sen de aynı fikirdesin demekki!

Sitelerde Paylaş

Kimin parasını kime bırakıyor söyler misin? O serveti nasıl kazandı, aylık maaşını birikim yaparak mı elde etti. Bağışladığı o mallar, kendi kazandığı memur maaşıyla mı yapıldı?

Birde yanlışı yanlışla rörneklendirmekten vazgeçin. Bir başkasının hakkı olmayanları elde etmesi, diğerini haklı çıkarmaz. Örnek verirken muhasebeyi iyi yapın lütfen.

Sefil adam,sen gerçekten boş ve cahil bir insansın,sana tüm servetini halka bırakmış diyorum,sen bu serveti nasıl kazandı diyorsun!sen tam bir embesilsin!Servet,dediğin şeyde boş,kıraç arazilerde kurulan tarım,endüstri kurumları..size iyilik yaramaz tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

“Aziz milletvekilleri,

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...