Jump to content

Sormak isteyip soramadıklarımız...Derin düşünceler...

Recommended Posts

• İleti 836
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ne saçmalamışım ? yalan mı yazdıklarım ? yalan diosan yalan de---- ve ispatla

Diyaneti kurmuş yazıp cevap verdiğini mi sanıyorsun. Ne alaka nasıl bir bakış açısı. Bir soru soruyosun sonra aldığın yanıtı beğenmeyip kendi öngörünü yazıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Diyaneti kurmuş yazıp cevap verdiğini mi sanıyorsun. Ne alaka nasıl bir bakış açısı. Bir soru soruyosun sonra aldığın yanıtı beğenmeyip kendi öngörünü yazıyorsun.

diyaneti kurmadı mı atatürk ? diyanet günümüzde en çok para harcayan kurum değil mi? 4 bakanlık bütçesi ?

cami sayısı okul sayısını sollamış gidiyor...

imam sayısı öğretmenleri 2 ye katlamış

eee?

bunlar da mı yalan ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

diyaneti kurmadı mı atatürk ? diyanet günümüzde en çok para harcayan kurum değil mi? 4 bakanlık bütçesi ?

cami sayısı okul sayısını sollamış gidiyor...

imam sayısı öğretmenleri 2 ye katlamış

eee?

bunlar da mı yalan ?

Diyaneti kurdu ne oldu? Ne alaka? Nasıl bir yaklaşım? Diyanetin en çok para harcanan kurum olması, bana sorduğun sorunun yanıtı mı? Nasıl bir bağlam aklım almıyor.

Sitelerde Paylaş

Sende gerçekten bir sorun var, bu sorun pskolojik mi yoksa kasıtlı mı yapıyorsun bunu bilmiyorum.

hala debeleniyor adam yahu...

cidden problemlisin bilader......soruyu cevaplamak yerine neden bana laf sokmaya uraşıyorsun ? yapacağın şey çok basit....ya cevap vereceksin....yada bilmiyorum - cevabım yok diyeceksin....

bu kadar mı zor =?

Sitelerde Paylaş

hala debeleniyor adam yahu...

cidden problemlisin bilader......soruyu cevaplamak yerine neden bana laf sokmaya uraşıyorsun ? yapacağın şey çok basit....ya cevap vereceksin....yada bilmiyorum - cevabım yok diyeceksin....

bu kadar mı zor =?

Arkadaş söyledimya, kaç defa yazmam gerekecek, sende balık hafızası mı var? Sordun sebepleri açıkladım, daha neyi soruyosun?

Sitelerde Paylaş

Ney :)

Bu kadar şartlı olma, sana espri yapayım dedim, yaz dinliyorum demiştin ya bende video koydum dinlemen için, tatlı bir buse oluşsun o güzel yüzünde :)

ben yüzüm asık deilimki onu da nerden çıkardın ?

ironi yaptım bi de...sen yapıon ya hep...bakalım napacan merak ettim....

Sitelerde Paylaş

Şimdi Türkiye' de yaşayan normal bir vatandaş olarak, bu forumda sürekli yapılan siyasi tartışmaları izliyorum. Akp yerdne yere vuruluyor. Okumaya devam ediyorum, Akp yi benimsemeyen, karşısında duran kişilerin bazıları, Akp ye düşmanlık ederken sevgi beslediği insanları deklare etmişlerdir.

Ben bu duruma inanılmaz olarak bakıyorum, bu ülkede bir insan Akp yi sevmeyebilir, fakat bu ülkeye kurşun sıkan bir terörist gurubunun destekcilerini savunanları asla kabul edemem. Bu ihanettir. Arkalarına Atatürkün ideolojilerini kapak yaparak Pkk yı ve onun yaltakcılarını benimseyenleri, kınıyorum. Kurşun sıkıp can alanları yoldaş edinenler, yürüdüğünüz kişilerle haşr olacaksınız...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...