Jump to content
BersHan

Sormak isteyip soramadıklarımız...Derin düşünceler...

Recommended Posts

Putpereste bak, iyilik yapıyormuş. Ulan yağmur olsanız müslüman nasiplenmesin diye yağmazssınız. Kalkmış birde burada dalga geçiyor.

dalga denizde olur.....

güllü çiçekli islam da anca islam forumlarında olur...

hadi yallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dalga denizde olur.....

güllü çiçekli islam da anca islam forumlarında olur...

hadi yallah

Cevap ver cevap ver diye ağlıyorsun, adam yerine koyup cevap veriyorum, yazdığın iletilere bak, sen basiretsizlik abidesisin, boş konuşan boş boş öten bir ahmaksın. Cahilliğin o kadar utanç verici bir boyutta ki, bu cehaletini artık kör gözün görmez olmuş, sanıyorsun ki yaptıkların bir erdem, ne acı bir tablo, yazık gerçekten yazık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevap ver cevap ver diye ağlıyorsun, adam yerine koyup cevap veriyorum, yazdığın iletilere bak, sen basiretsizlik abidesisin, boş konuşan boş boş öten bir ahmaksın. Cahilliğin o kadar utanç verici bir boyutta ki, bu cehaletini artık kör gözün görmez olmuş, sanıyorsun ki yaptıkların bir erdem, ne acı bir tablo, yazık gerçekten yazık.

cevabın az önceki iletinmiydi ?

ben onu bana İLHAM al dye yolladın sandım...ondan böle yazmıştım....

o neye cevaptı pardon ? hangi soruma nasıl bir cevaptı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cevabın az önceki iletinmiydi ?

ben onu bana İLHAM al dye yolladın sandım...ondan böle yazmıştım....

o neye cevaptı pardon ? hangi soruma nasıl bir cevaptı ?

Soru sorduğunu sanıp birşeyler yazmaya çalışıyorsun ya, bu gibi yazılarına cevap B)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soru sorduğunu sanıp birşeyler yazmaya çalışıyorsun ya, bu gibi yazılarına cevap B)

git bi oku en başına cümlenin ne demişin...

PUTPEREST.. ??? kim ben mi ? ben hangi puta tapıyorum ? senin gibi EL - İLAH putuna da tapmıyorum ? kıçından mı uydurdun putperestliğimi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

git bi oku en başına cümlenin ne demişin...

PUTPEREST.. ??? kim ben mi ? ben hangi puta tapıyorum ? senin gibi EL - İLAH putuna da tapmıyorum ? kıçından mı uydurdun putperestliğimi ?

Atatürkü put yaparsınız, siyasi liderleri put yaparsınız, futbol takımlarını put yaparsınız, makamı, mevkiyi, koltuğu put yaparsınız. Senin hayatında bunlardan kaçı var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atatürkü put yaparsınız, siyasi liderleri put yaparsınız, futbol takımlarını put yaparsınız, makamı, mevkiyi, koltuğu put yaparsınız. Senin hayatında bunlardan kaçı var?

nerde yaptım ne zaman yaptım ?

futbolla işim olmaz..

futbol sevenlerin putumudur o futbol ? e ozaman TR de % 90 PUTPEREST ?

mevki moltuk sevdalısının da tamamı baksan müslüman e onlarda putperet...% 5 de onları koyalım

siyasi lidere ALLAH diyenler de oldu evet...% 3 de öle koyalım

toplam bakalım hmmmmmmmmmmm % 97....TR % 97 putperest o zaman ?

ben değilim...benim dinim yok...

sen ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nerde yaptım ne zaman yaptım ?

futbolla işim olmaz..

futbol sevenlerin putumudur o futbol ? e ozaman TR de % 90 PUTPEREST ?

mevki moltuk sevdalısının da tamamı baksan müslüman e onlarda putperet...% 5 de onları koyalım

siyasi lidere ALLAH diyenler de oldu evet...% 3 de öle koyalım

toplam bakalım hmmmmmmmmmmm % 97....TR % 97 putperest o zaman ?

ben değilim...benim dinim yok...

sen ?

Bu kavramları, putlaştırmak, putperestliktir...Cümlem bu kadar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu kavramları, putlaştırmak, putperestliktir...Cümlem bu kadar...

putlaştıranlara söle ozaman....ben o grupda değilim..makamım yok mevkim yok..futbollada işim yok...

ama saydıkalrını ülkede yapan çok...

& 97 putperst bi ülkedeyiz...sende boşuna övünmezsin bundan sonra artık..% 99 müslüman ülke diye....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

putlaştıranlara söle ozaman....ben o grupda değilim..makamım yok mevkim yok..futbollada işim yok...

ama saydıkalrını ülkede yapan çok...

& 97 putperst bi ülkedeyiz...sende boşuna övünmezsin bundan sonra artık..% 99 müslüman ülke diye....

Bak dikkatini çekti mi, sen sürekli böyle yapıyorsun? Sana neden söyledim, ironiyi anlayabildin, sen sürekli böyle yapıyorsun?

Gel gelelim ironi yaptığım konuya, bunlar ironi olsa bile, aslında gerçeklerdir. Bütün halkın bilinçaltına yerleşen tabulardır, yıkılması çok zor olan durumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bak dikkatini çekti mi, sen sürekli böyle yapıyorsun? Sana neden söyledim, ironiyi anlayabildin, sen sürekli böyle yapıyorsun?

Gel gelelim ironi yaptığım konuya, bunlar ironi olsa bile, aslında gerçeklerdir. Bütün halkın bilinçaltına yerleşen tabulardır, yıkılması çok zor olan durumlar...

....................dier tarafda başlık açtım oraya gel

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=57027

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...