Jump to content

Fettoş diyürki:İblisler santranç oynuyor(hay ağızın bal yesin gülen)

Recommended Posts

İşte böyleee,

Fettullan gülen açtı ağzını yumdu gözünü.

İblisler santranç oynuyor demesi yanında,birde demesinmi KIRK HARAMILAR bunlar.

Adam din adamı onun beddusaı mutlaha tutacahdır.

Çünkü üle dua varkı dağı bülem galdırır yerinden.

Siz bilmeyebilirsiniz.

Benim dedem

Babam

Kayın pederim

Bacanağım

Ve garadenizde negeder ahrabam varsa garantı yarısı dın adamıdır.

Eeeeeeeee onlardan birşeyler öğrendik tebiki.

Dedetolon

Sitelerde Paylaş

tayyip'in mat olması yakın gibi görünüyor. onu mat edecek olanlar da vezir gibi gördüğü beslemeleridir. fettoşçu şakirtler, dönme solcular, ülkücüler, liboşlar. şimdiden partiden çatlak sesler yükselmeye başladı ve çatlak seslerden biri olan kütahya milletvekilleri ihraç istemiyle disipline sevk edilmiş. bu kriz büyüyerek devam ederse akp önümüzdeki seçimlerde büyük bir yara alabilir. tabi akp seçmenine bağlı bu. ben akp seçmeninin tayyip dışında kimseyi iplemediğini düşünüyorum. seçmenin büyük bir kısmı tayyip'in hitabetine tav oluyor ki bazen ben bile kendimi kaptırıp pembe hayallere dalıyorum :wacko: yiğidi öldürelim ama hakkını verelim. bence tayyip gelmiş geçmiş en iyi hatiplerden biridir, belki de en iyisidir. e adam imam "hatip" mezunu, olacak o kadar di mi :)

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Gandi doğruyu becerip doğru gibi anlatamazkan Kasımpaşalı yalanı doğruymuş gibi anlatmasını öyle beceriyürkü halktan buna ınanmayan zor çıkıyor.

Muhalıf partıların ellerine öyle fırsatlar geçiyürki ama bu fırsatları degerlendirecek kimse yok.

Kılıçtaroğluyla

Bahçalı olduhca Kasımpaşalı bu işi allem gallem edip sonuna kadar götürecektir.

Eger

Atatürkçüleri yeni

CHP den bir bölümü

İşci partisi

Atatürt düşünce dernegi gibi Atatürkçüler birligi Recebin önünü kesti kesti ki keseceklerdir.Kesemezlerse çoh yakında ŞERİET ilen edilebilir.

Bu taktırda iç savaşda çıkabilir.

Zatan batının pilenide budur.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

tayyip'in mat olması yakın gibi görünüyor. onu mat edecek olanlar da vezir gibi gördüğü beslemeleridir. fettoşçu şakirtler, dönme solcular, ülkücüler, liboşlar. şimdiden partiden çatlak sesler yükselmeye başladı ve çatlak seslerden biri olan kütahya milletvekilleri ihraç istemiyle disipline sevk edilmiş. bu kriz büyüyerek devam ederse akp önümüzdeki seçimlerde büyük bir yara alabilir. tabi akp seçmenine bağlı bu. ben akp seçmeninin tayyip dışında kimseyi iplemediğini düşünüyorum. seçmenin büyük bir kısmı tayyip'in hitabetine tav oluyor ki bazen ben bile kendimi kaptırıp pembe hayallere dalıyorum :wacko: yiğidi öldürelim ama hakkını verelim. bence tayyip gelmiş geçmiş en iyi hatiplerden biridir, belki de en iyisidir. e adam imam "hatip" mezunu, olacak o kadar di mi :)

O kendine güvenin altında bir korkak var ama.Amerikan başkanı gibi heryere ikiyüz korumayla gidiyor aslında kendine güveni yok yani

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...