Jump to content

Genç ve Millî Rallici Tesettüre girdi.

Recommended Posts

öküz altında buzağıyı bulun artık. birde zekiyiz ilim adamıyız diyip duruyorsunuz. hey gidi kafirler hey birde ateistiz diyorlar ona yanıyorum :)

siz varya kendinize yeni bir isim bulun birde dernek kurun, yeni bir akım başlatın. çünkü sizden ateist hariç herşey olur. yoksa yanılıyormuyum?

tarihinde BersHan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

öküz altında buzağıyı bulun artık. birde zekiyiz ilim adamıyız diyip duruyorsunuz. hey gidi kafirler hey birde ateistiz diyorlar ona yanıyorum :)

siz varya kendinize yeni bir isim bulun birde dernek kurun, yeni bir akım başlatın. çünkü sizden ateist hariç herşey olur. yoksa yanılıyormuyum?

bu devirde türban olayına neden sıcak bakılmadığını başbakanına sor istiyorsan gel fatihe seni yavuz selim ve cübbelinin oraya götüreyim görürsün hangi kapalı full makyajlı kadının altında q7 x6 veya tonla jeep pahalı mercedesler anlarsın sırf bu yüzden abimle kavga etmiş insanım kendiside ateistleri pek sevmez işin komik yanı ben ateistim ailem dindardır bu devirde para için kapanıyorlar fikrimi abime söyleyince dövmediği kalmıştı :) :) :)

Sitelerde Paylaş

bu devirde türban olayına neden sıcak bakılmadığını başbakanına sor istiyorsan gel fatihe seni yavuz selim ve cübbelinin oraya götüreyim görürsün hangi kapalı full makyajlı kadının altında q7 x6 veya tonla jeep pahalı mercedesler anlarsın sırf bu yüzden abimle kavga etmiş insanım kendiside ateistleri pek sevmez işin komik yanı ben ateistim ailem dindardır bu devirde para için kapanıyorlar fikrimi abime söyleyince dövmediği kalmıştı :) :) :)

Para için açılıp saçılanla kapanan arasında fark göremiyorum .Biri gösteriyor diğeri koklatıyor örtü altında hallediyor

Sitelerde Paylaş

2 tip insan vardır. 1. tip doğumundan itibaren ailesinden, daha sonrada çevresinden gördüğü ve duyduğu, kendisininde başka bir olasılığı düşünemediği için tüm dünyası bu inanç sistemi ile kurulu olan ve bunun dışındaki tüm düşünceleri her ne olursa olsun reddeden, bunları sorgulamaktan kaçan yani kendi kendisi üzerinde baskı kuran ve bu güvenli limandan kesinlikle ayrılmak istemeyen tip. 2.tip ise bu zinciri bir yerde kırmayı başarabilen ve aklını kullanarak gerçeği somut veriler ile açıklamaya çalışan, objektif olarak olayları yorumlayabilen ve baskının, aklının ve mantığının yerine geçmesine izin vermeyen tip. 2. tipe ulaşabilmek için tüm sistem en başından irdelenebilmelidir. Ancak insanların korkuları buna müsade etmez çünkü sonsuz cehennem ile korkutulurlar. bu korku mantığı engeller ve mantıkdışı olarak gelen birşeyi hemen, "aslında mantıklıdır ama ben anlayamıyorumdur" diyerek başlayan, daha sonra din alimlerince vs... mantığa zorlamalı olarak yerleştirilmiş cevaplar ile şekillenen ve son aşamada artık bunun kendisine mantıklı geldiğine inanmaya başlayan bir süreç ile değerlendirir ve konuyu kapatırlar. olaylar bundan ibarettir. Bir dindar ile bir ateistin tartışmaları bu zincirler bütününün dışına çıkmaz. 2 tarafta birbirine anlatır durur ve bu hiç bitmez. Dinlerin ortadan kalkabilmesi için objektif ve saf düşünceler ile düşünebilen, araştırmacı ve gerektiği kadar zeki bireylerin yetiştirilmesi şarttır. Siz onlara istediğiniz kadar dini anlatın ama onlar yinede kabul etmezler.

Sitelerde Paylaş

istanbula gelince beni o saydığın semtlere kişilerin yanına değil, çay kahve içmeye götür aksi halde o kişiler benim için bir anlam ifade etmiyor.

bu arada abinin de işi baya zormuş :)

Sitelerde Paylaş

Bunların pekmez dedikleri tortu bayram dedikleri yortudur. Asla da inancım yoktur.

İnançsız dinsiz gayrimüslüm ateist olduğun kaç kere yazacağını merak ediyorum anladık yeter...

Para için açılıp saçılanla kapanan arasında fark göremiyorum .Biri gösteriyor diğeri koklatıyor örtü altında hallediyor

Para içinini bilemiyeceğim ama bir insan kadınlar hakkında böyle vahşi yorumlar atamaz.Senin Annen ablan teyzen halan yok mu?

Yoksa bile bu hakkı doğurmaz zaten..Kimsenin ahlakına dil uzatmak sana kalmadı..

Sitelerde Paylaş

İlluminati aslında bir ateist topluluğudur. Kurulduğu dönemde dine inanmayanlara akıl almaz cezalar verildiği için yeraltına çekilerek kendileri gibi dinsiz olanların katılabildiği bir örgüt oluşturdular. Daha sonra organizasyon genişledi ve yakayı ele verdiler. Büyük üstat Jacque De Molay ın idamında sonra artık italyadaki duvarcı locaları yani mason localarına girerek kamufle oldular ve öğretilerini yaymaya devam ettiler. O dönemde bile kendilerini din kandırmacasından sıyırabilecek kadar zeki oldukları için kendilerine İlluminati yani aydınlananlar dediler. Şuan dünyaya yön veren tüm olayların arkasında bu yapılanma vardır. Yani dünyayı ateistler yönetiyor. Diğerlerininde afyonlanmasına elbetteki rıza gösteriyorlar çünkü din ile yönetmek çok kolay.

Sitelerde Paylaş

Tasvir-i Efkar

Verdiğin foto Marilyn Yusuf a ait. Bulgaristan Sofya'dan bir Fetiş Model. Soyadına ve tipine bakılırsa ortadoğulu filan sanırım.

Seksi fotoğrafları için tıklayınız. https://www.pinteres...-marilyn-yusuf/

1:30 dan itibaren türbanlı halini (türban denirse) görebilirsin.

tarihinde anarkom tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...