Jump to content

Genç ve Millî Rallici Tesettüre girdi.

Recommended Posts

• İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bunu Burcu Hanım'a yapılmış bir hakaret sayarım...

Ahlak tanımını sizde öğrenmeye çalışanlar varya onlara şaşıyorum

Ha doğruya ateist olan sizsiniz bunu da inkâr edin..

Bazen karıştırıyorsunuz rollerinize iyi çalışın ya

Sitelerde Paylaş

Sizi kınıyorum her zaman ahlaksız olacağına dair yemin mi ettin bilemem ama çok adi biri olduğun burdan bellii..

Senin kadar adi haysiyetsiz birini görmedim.. Allah'a havale ediyorum..

Sen başka laf bilmez misin? Geçen gün de başlığına gayet normal bir şey yazdım, benim de ne ahlaksızlığımız bıraktın ne bilmem neyimi..

Bu ne be? Berşan'la bir olmuşsunuz, habire millete kişisel saldırı..

Bence kendini topla, bu yazılanlara cevap ver. Astıkları resimler, getirdikleri haberler yalan değil.

Cevap vermek istemiyorsan da küfretme. Hakaretlerinin arasına iki kelime de yorum falan ekle bari.

Dünyanın anasını ağlatmış bu türbancılara laf yok, onları getirip gösterene ahlaksız adi haysiyetsiz diyorsun.

Bu Nazlı Ilıcak'ın oğlu Kur'an'sız yaşayamadığını, durmaksızın okuduğu tek kitabın Kur'an olduğunu söyler.

Acayip hırsızdır ama. Yukarıda alemciliğini de göstermiş taksim. Rallici kızın niye türbana dolandığını da söyledik?

Eee? Sorun ne? Ne diye bunları söyledikleri için millete küfredip duruyorsun?

tarihinde XUser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ne, kına mı yakıyosun? nerene?

bu arada, gazetedeki şu ifade dikkatimi çekti: "annesi çalıyordu, oğlu soyuyordu" burada tevriye sanatı icra edilmiş olabilir ^_^

Çüş yahu safahat düşkünlükleri bilinir ama bu resma oha falan oldum midem bulanıyo bu tiplerden

Sitelerde Paylaş

Bir kişi hata yapabilir ama hatalıların en üstünü hatasını telafi edenlerdir.Ben özel hayata karışmam kimse karışamaz.. İnsanları küçük düşürmek onlarla alay etmek sonra dine sarmak sonra getirip yaymak kusura bakmayın adilik olmuyorda ne oluyor haysiyetsizlik olmuyorda ne oluyor.Ayrıca ben bunların 10 misli daha kabasını duydum ..Küfür ya da aşağılama algılamanıza şaşırdım sizin her zaman kullandığınız sevgi sözcükleri halbukii

Sitelerde Paylaş

Bir kişi hata yapabilir ama hatalıların en üstünü hatasını telafi edenlerdir.Ben özel hayata karışmam kimse karışamaz.. İnsanları küçük düşürmek onlarla alay etmek sonra dine sarmak sonra getirip yaymak kusura bakmayın adilik olmuyorda ne oluyor haysiyetsizlik olmuyorda ne oluyor.Ayrıca ben bunların 10 misli daha kabasını duydum ..Küfür ya da aşağılama algılamanıza şaşırdım sizin her zaman kullandığınız sevgi sözcükleri halbukii

bizim dediğimiz sen kişisel yorum yazmadan yazık,Allah size hidayet versin vb. cümleleri kullanıp kaçman kendi yorumlarını sun onun üstünde tartışalım hani tutup siz cehennemliksiniz odun gibisiniz falan deme

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Gülben tasavvufla kafayı sıyırmış, çocuk yaptıktan sonra değişim oluyor kadın veya erkeklerde, komikleşebiliyorlar, ama bununki tam kafayı sıyırma.

Bencil kadınlar genelde anne olduktan sonra değiştiklerini iddia ederler ,o halde hiç doğurmasaydın derler adama.Kendi doğurduğunu sevmek doğaldır sonuçta ama utanmadan kendilerine yontup sanki ilahi olarak onlara bir lütuf gelmiş de azize mertebesine çıkmışlar gibi hava basarlar ,Bu tür çocuk sevmeyen karılarına doğurmasına uyuz oluyorum kısırlaşsın sürtükler :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...