Jump to content

Parmakların diyeti

Recommended Posts

bu hadisler sahte yada gerçek demedim. senin yöntemini belirttim. amacın o hadisin irdelenmesi değil amacın sahte olabilecek yada sana göre sahte olan yazıları yayınlamak. yayınladığın hadis için soruyorsan benim üzerime ne farz nede bir sorumluluğu var. sadece senin kör gözlerine ışık tutsun diye yazıyorum.

işine gelmeyince hemen hadisleri reddediyorsun. ne dengesiz bir insansın.

Sitelerde Paylaş

Peygamberin söylemiş olabileceği hiçmi bir hadis yok, hiçmi Peygamberin ifade ettiği bir cümle, bir uyarı bir ikaz bu zamana kadar gelmemiştir?

Olabilir,bilemem.Allah bize bizzat ayetlerden başka şeyleri dini olarak inanmayın diyor.Yaratıcını dinlemeyecek misin?

Sitelerde Paylaş

casiye 6.ayet

ALLAH'tan ve ayetlerinden başka hangi hadise(söze) inanıyorlar?

Ayet işaret, alamet, delil, hadis de olay, vaka demektir. Burada kastedilen hadis senin kastettiğin anlamdaki yani Muhammed'in hayatından anekdotlar anlamındaki hadis değil.

Sadece bilesin diye söyledim, siz yine birbirinizi yemeye devam edin.

Sitelerde Paylaş

Olabilir,bilemem.Allah bize bizzat ayetlerden başka şeyleri dini olarak inanmayın diyor.Yaratıcını dinlemeyecek misin?

olabilir, dediğin ve bilemediğin durumları topyekün red edip, onları bildirenleri küfürlerle ve hakaretlerle iletilerde cevaplamalarının İslami ölçülere göre nası ldeğerlendirilmesi gerektiğini hiç düşünmedin mi?

bu sorumluluğu üzerine nasıl alabiliyorsun, az önce yazdığın gibi bilmiyorum Allah bilir demen yeterli iken, bütün hadislere ve hadis iletenlere açtığın savaş, sana ney yada neyi kazandıracak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...