Jump to content

Taliban üyeleri keçiye toplu tecavüz etti

Recommended Posts

her mesajında objektif olalım diyen sen ironik olarak başka insanların doğrularını red edip onları aşağılaman bak dostum bana göre Allah olamaz insan sayısı kadar doğru vardır sen bu doğrulara karışamazsın %100 müslümansın kendi doğrularını bize empoze etme biz doğruların ne olduğunu biliyoruz.

sapık imamları da savunur bu berkoş aldırma sen ona

Sitelerde Paylaş
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kötü olanı örnek alıp kendisine bahane üreten kesimden iyi olan beklenemez. Bu zavallılar gurubu hayatlarının her alanında gözlerini sadece belli bir alana kaydırırlar. donanımları, bahaneleri, sebepleri, savunmaları hep aynı rezil şeylerin üzerine kuruludur. doğru olan umurlarında değil, güzel olandan kime ne... en iyisi dedelerimizin taktiği ile devam edelim...

vah zavallılar vah, inanın sizlere acımıyorum bile, bu argümanlarla bir ömür yaşamanız dileği ile...

Ben Arap değilimki Ebu Cehilin torunu olayım , Arapçılara bak önce torun arıyorsan.

Sitelerde Paylaş

bunların taliban olduğu ne malum? sorusunu bir kenara bırakarak şunları söylüyorum: büyük bir olasılıkla ateistsin ve de evrimcisin. şu halde bir evrimci olarak insan ile keçinin aynı şey yani hayvan olduğunu kabul ediyorsundur. insan ile keçi farklı türlerdir ancak bu onların birlikte olmalarına engel teşkil etmez. bir kere fizyolojik bir engel yoktur. insan penisi keçi deliğine girecek yapıdadır. sonra doğada da farklı türler arası ilişkiler mevcuttur ve bunlar gayet doğal-normal karşılanır. bkz. aslan+kaplan=liger, at+eşek=katır. şu halde insan+keçi ilişkisi de normal karşılanmalıdır değil mi?

Penise uygun delikler derken??? Damacana, Rulman....

Sitelerde Paylaş

Açılan konunun en azından amacı olur be ..

Ne yapalım onların yaptığı bu pisliğe küfrederek bi de biz mi günaha girelim..

Biri diyor delik biri diyor bilmem ne.Sizi Allah'a havale ediyorum..

Ne kadar sapık zihniyetler var anlıyamıyorum...

Sitelerde Paylaş

Yahu her tür sapıklık sizinkilerden çıkıyor, hepsi de gözümüzün önünde ve mütemadiyyen gerçekleşiyor, hala utanmadan "Bu davranışlar ancak ateistlere uyar; evet en mantıklısı bunların ateist olmasıdır" diyebiliyorsunuz.

Bu nasıl bir yüzsüzlük, nasıl bir arsızlık, ne tür bir ahlak bilmiyorum ki?

Milyonlarca öküz gece gündüz çocuklara tecavüz ediyor, hayvanlara tecavüz ediyor, terör yapıyor, bir sürü kadınla aynı evde imam nikahı adı altında yaşıyor, kadını toprağa gömüp taşlıyor, hatta toplu eşcinsel seksler yaparken yakalanıyor ve bütün bunlar tüm dünyada her biçimde haber oluyor, siz hala "ateistler" diyorsunuz.

İSlam'da yer yoksa bunlar nasıl sürekli en dindar Müslümanlar tarafından gerçekleştiriliyor? Çoğu dinin emri diye yapılıyor ayrıca.

Bak bu başlıktaki sapıklara ceza bile yok.. Adamlar gayet rahat, keçiyi birbirilerine ikram ediyor. Biri değil, üçü birden sapık.

Tayyip de aynı böyle işte. Hepiniz istisnasız aynısınız. Onun için insanlar sizden iğreniyor.

Durmak yok, yola devam. Tüm dünya öğrendi ne pis insanlar olduğunuzu. Dininizin ne olduğunu zaten çoktan öğrendi, size karşı önlemler almaya başladılar.

Kendine müslüman deyipte alkol alıp barlara giden deistleri müminlerle karıştırma.

Biz kadının kocasından başkasına saçını bile göstermezken sizler kadınlar çıplak dolaşabilir diyenler değilmisiniz ?

kızlı erkekli evleri destekleyenler sizler değilmisiniz

Eşcinsellik gibi sapkınlıkları destekleyenler sizler değilmisiniz ?

Metroda sevişiriz parktada sevişiriz diyen sizler değilmisiniz ?

Sitelerde Paylaş

Kendine müslüman deyipte alkol alıp barlara giden deistleri müminlerle karıştırma.

Biz kadının kocasından başkasına saçını bile göstermezken sizler kadınlar çıplak dolaşabilir diyenler değilmisiniz ?

Ahlaksız post itim

Çıplak dolaşan biri mi var ortada ama sizler para için soyunan aptal orospuları bile sever onları sözde kapatır açar kullanır sonra sokaktaki normal başı açık kadına laf atarsınız ,milletin namusuna bok atarsınız namusunuz ahlakınız yok çünkü.Kızlı erkekli kalan türbanlı yüzsüzlere neden bir lafın yok ?

Kızlı erkekli ne demek ulan bu nasıl bir genelleme ve ahlaksızlık örneği sizin gibilerin kökü kurumadı neden çünkü Atatürk gerçek bir liderdi ,adam manyak bir diktatör olsaydı diyorum bazen

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayır, hiçbiri "biz" değiliz. Bunların hiçbirini söylemedik, desteklemedik.

Sen yine postİT lik yapmışsın, klasik olarak yalan ve çarpıtmaya başvurmuşsun.

Var mı videoya, İslam'daki tecavüzcülere vs vs bir açıklamanız?

Keçiyle grup seks yapan bu adamlara ceza var mı mesela? Din hayvanla sekse ne der, nasıl değerlendirir?

Böyle ulu orta, birbirlerine keçi ikram ederek seks yapmak hakkında bir yasak veya kınama yok belli ki, olsa Taliban iyi bilirdi.

Olmadığını siz de iyi bildiğiniz için ateistlere saldırıyorsunuz ya?..

Şu düştüğünüz içler acısı durumu görseniz kendinizden iğrenirdiniz ama bu çok lüks bir beklenti.

Sitelerde Paylaş

Hayır, hiçbiri "biz" değiliz. Bunların hiçbirini söylemedik, desteklemedik.

Sen yine postİT lik yapmışsın, klasik olarak yalan ve çarpıtmaya başvurmuşsun.

Var mı videoya, İslam'daki tecavüzcülere vs vs bir açıklamanız?

Keçiyle grup seks yapan bu adamlara ceza var mı mesela? Din hayvanla sekse ne der, nasıl değerlendirir?

Böyle ulu orta, birbirlerine keçi ikram ederek seks yapmak hakkında bir yasak veya kınama yok belli ki, olsa Taliban iyi bilirdi.

Olmadığını siz de iyi bildiğiniz için ateistlere saldırıyorsunuz ya?..

Şu düştüğünüz içler acısı durumu görseniz kendinizden iğrenirdiniz ama bu çok lüks bir beklenti.

Ulan adamların imanlı olduklarını ne biliyorsunuz açıp kalplerinemi baktınız. Her afgan imanlı olucak diye bir kuralmı var.

Senin gibi dinsiz imansız olmadıkları ne malum ?

Sitelerde Paylaş

Atatürk gerçek bir liderdi ,adam manyak bir diktatör olsaydı diyorum bazen

off varya şu sözüne çok katılıyorum. Atatürkü çok severim adam çok ileri görüşlü inançlara saygısı var. Bana seçme ve seçilme hakkı tanımış.Kendisinin deist veya müslüman olduğuna inanıyorum.Ama bu gibi durumları düşündükçe bende senin gibi düşünüyorum.Kökünü kurutması gereken mikroplar var Türkiyede.

Sitelerde Paylaş

Ulan adamların imanlı olduklarını ne biliyorsunuz açıp kalplerinemi baktınız. Her afgan imanlı olucak diye bir kuralmı var.

Bi gidip sor, sonra bi koşu gelip bize de haber verirsin. Taliban askerleri ateist miymiş yoksa imanlı mıymış hep birlikte öğreniriz.

Dönüşte diğer sorularıma da yanıt verirsin belki.

"Ulan" diye sana derler...

Sitelerde Paylaş

İmanlı olmak ne demek? Tam zırvalamak.

Ben Müslümanım diyen her insanda sen göster bana imanını mı diye soracaksın?

Müslümanım diyen Müslümandır. Ondan iman belgesi istenmez.

Taliban'a ait olanların Müslüman olduklarını biliyor musun, bilmiyor musun?

Bilmiyorsan senin kadar salak olmaz dünyada...

Sen de keçi düzer misin düzmez misin, bize ondan bahset.

Taliban düzüyor.. Sen onları koruyan bir mazeret bulmaya çalışıyorsun.

Ama bulamıyorsun.

Ne deyim.. Seni keçi düzsün.. Keçinin Müslümanlığı sorunlu olabilir. Senin ve Taliban'ın olmaz..

Sizler sicilli sapık Müslümanlarsınız.

Sitelerde Paylaş

off varya şu sözüne çok katılıyorum. Atatürkü çok severim adam çok ileri görüşlü inançlara saygısı var. Bana seçme ve seçilme hakkı tanımış.Kendisinin deist veya müslüman olduğuna inanıyorum.Ama bu gibi durumları düşündükçe bende senin gibi düşünüyorum.Kökünü kurutması gereken mikroplar var Türkiyede.

Daha fazla insan seçimleri beklemeden direnmeli diyorum tester yoksa bunları kökü kurumaz,zaten kök saldılar bütün kurumlarımıza

Sitelerde Paylaş

Dinine göre müslümanı tekfir etmek küfürdür. Bundan haberin yok mu?

Sitelerde Paylaş

Dinine göre müslümanı tekfir etmek küfürdür. Bundan haberin yok mu?

Doğru düzgün bilginiz olmadan, bir görüntü üzerinden insanlara iftira atmak nasıl bir adilik bundan seninn haberin varmı ?

Neymiş amerikalı asker talibanı izliyormuş. Ne biliyorsun yahu. Can sıkıntısından bezbol sopası ile koyun öldüren bir asker profilinden canı sıkılıp köy evlerini dikizlemediğini ne biliyorsunuz. Bu adamları inançlı olduklarını ne biliyorsunuz ?

Bilmeden ahkam kesim itham ediyorsunuz. Sonrada saçma sapan konuşuyorsunuz.

Hiç aklı başında bir ateist olmaz yaaa

Çamur atacam diye insanın görüşü bu kadarmı daralır.

Sitelerde Paylaş

Doğru düzgün bilginiz olmadan, bir görüntü üzerinden insanlara iftira atmak nasıl bir adilik bundan seninn haberin varmı ?

Neymiş amerikalı asker talibanı izliyormuş. Ne biliyorsun yahu. Can sıkıntısından bezbol sopası ile koyun öldüren bir asker profilinden canı sıkılıp köy evlerini dikizlemediğini ne biliyorsunuz. Bu adamları inançlı olduklarını ne biliyorsunuz ?

Bilmeden ahkam kesim itham ediyorsunuz. Sonrada saçma sapan konuşuyorsunuz.

Hiç aklı başında bir ateist olmaz yaaa

Çamur atacam diye insanın görüşü bu kadarmı daralır.

Kimsenin sana çamur attığı yok.

Sana cevap veriliyor. Amerikalı sapık askerlerden de kimse bahsetmiyor. Onların canı cehenneme..Konuyu dağıtma.

Taliban Müslümanlarının keçi ile olan maceralarından bahsediliyor burada.. Sen onların Müslüman olmadıklarını söylüyorsun.

Biz de olduklarını.. İmandan bahseden sensin.

Sitelerde Paylaş

Kimsenin sana çamur attığı yok.

Sana cevap veriliyor. Amerikalı sapık askerlerden de kimse bahsetmiyor. Onların canı cehenneme..Konuyu dağıtma.

Taliban Müslümanlarının keçi ile olan maceralarından bahsediliyor burada.. Sen onların Müslüman olmadıklarını söylüyorsun.

Biz de olduklarını.. İmandan bahseden sensin.

Senin okuduklarını anlama sorununmu var ?

Siz taliban üyesi dediniz bende nerden biliyorsunuz belki değillerdi dedim.

Siz onlar müslüman dindardır dediniz bende ne biliyorsunuz belki inançsız insanlardı dedim

git bi köşede biraz düşün öyle yaz

Sitelerde Paylaş

Siz onlar müslüman dindardır dediniz bende ne biliyorsunuz belki inançsız insanlardı dedim

Aşşağıdaki fotoğrafa iyi bak 1970 afganistanı gösteriyor.21.yy bu fotoğraftaki gibi olsa idi afganistan tamam ülkede %20 atesit insan var diyebilirdik

a55dld-cuaelnkc.jpg

ama aşşağıdaki fotoğrafa bak post-İT afganistanın bugününü yansıtıyor bundan ileride gidemez zaten bugün afganistan

page_isvicre-burka-yasagi-icin-ilk-kez-referanduma-gidiyor_691401164.jpg

işte böylee post-İT işine gelmiyor demi gerçekleri görmek gelmez tabi nede olsa müslosun

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...