Jump to content

:::AKIL VERİN BANA LÜTFEN:::

Recommended Posts

• İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

COMENİUS ADLI YURTDIŞINDA OKULLA YER DEĞİŞİMİ YAPARAK ORDA KALMA GİBİ PROJELER VAR ÜNİVERSİTE SINAVIM VAR AKLIMDA DİL YOK YANİ ÜNİVERSİTE SINAVI MI AVRUPA MI????

Sen bu aklınla görücü usulü ile evlenip bir Müslüman'ın eşi olarak analık yapsan ve Tayyip itinin tavsiye ettiği gibi üç-beş çocuk doğursan, hem dinine, hem de kocana ve kendine senin inançlarınla uyumlu bir hizmette bulunmuş olursun..

İnançların sana hizmet etmiyor. Senin en büyük düşmanın onlar.

Bu yazdıklarım şaka falan değil. Son derece ciddi.. Bu şekilde inanmaya devam edersen sen aradığını bulamayan çok mutsuz bir insan olarak yaşayacaksın.

Yukardaki tavsiyemi yerine getiremeyeceksen, üniversite imtihanlarına hazırlan ve ülkende kal.

Avrupa sana göre bir yer değil. Orada hiç mutlu olamazsın.

Sitelerde Paylaş

Sen bu aklınla görücü usulü ile evlenip bir Müslüman'ın eşi olarak analık yapsan ve Tayyip itinin tavsiye ettiği gibi üç-beş çocuk doğursan, hem dinine, hem de kocana ve kendine senin inançlarınla uyumlu bir hizmette bulunmuş olursun..

Bu yazdıklarım şaka falan değil. Son derece ciddi.. Bu şekilde inanmaya devam edersen sen aradığını bulamayan çok mutsuz bir insan olarak yaşayacaksın.

Yukardaki tavsiyemi yerine getiremeyeceksen, üniversite imtihanlarına hazırlan ve ülkende kal.

Ben ciddi düşünüyorum dini olaya katmıyorum ama sen yine işin dalgasındasın ben sadece okulumu değiştirirsem üniversite sınavında nasıl olur 2.seneye kalmakta istemiyorum ama Avrupaya da gitmek istiyorum...

Sitelerde Paylaş

Ben ciddi düşünüyorum dini olaya katmıyorum ama sen yine işin dalgasındasın ben sadece okulumu değiştirirsem üniversite sınavında nasıl olur 2.seneye kalmakta istemiyorum ama Avrupaya da gitmek istiyorum...

Senin ismin bile İslam'ı çağrıştırıyor.

Sen bitmiş tükenmişsin kızım. Bu mentalite ile sen yalnız İslam'a hizmet edebilirsin.

Mutlu olmak istiyorsan İslam'ın sana gösterdiği yolda ilerlemelisin. Bu şaka değil.

Avrupa'da çok mutsuz olursun. Tesettür ve türbanınla göze batarsın herşeyden önce. Dışlanırsın. Taciz edilirsin.

Türkiye'de göze batmazsın. Dışlanmazsın.. Daha mutlu olursun.

Sitelerde Paylaş

Senin ismin bile İslam'ı çağrıştırıyor.

Sen bitmiş tükenmişsin kızım. Bu mentalite ile sen yalnız İslam'a hizmet edebilirsin.

Mutlu olmak istiyorsan İslam'ın sana gösterdiği yolda ilerlemelisin. Bu şaka değil.

Avrupa'da çok mutsuz olursun. Tesettür ve türbanınla göze batarsın herşeyden önce. Dışlanırsın. Taciz edilirsin.

Türkiye'de göze batmazsın. Dışlanmazsın.. Daha mutlu olursun.

Ben açığım bu bir ikincisi namaz burda kılmıyorum orda mı kılacam yani kısaca sizden tek bir farkım lafta Allaha inanıyorum...

Sitelerde Paylaş

comenius nasil bir proje?

Gidecegin ulkenin egitim dilini bilmeden bir egitim yili egitimin hicbir faydasi olmaz.

1yıllık bişey değil ya haftalık ya da taş çatladı aylık...hocalarla birlikte ortak okul seçimi ve ortak proje bakanlık sponsor yani aslında çok iyi proje ama uzun ve kapsamlı ygs ve lysyi etkiler mi acaba????

tarihinde hakdinislam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben açığım bu bir ikincisi namaz burda kılmıyorum orda mı kılacam yani kısaca sizden tek bir farkım lafta Allaha inanıyorum...

Sadece aklın tesettürlü yani. Madem İslam'ın şartlarını yerine getirmiyorsun ne diye burada bize caka satıyorsun?

Sen bilmediğin, izlemediğin ve belki de rahatsız olduğun bir dini savunuyorsun.

Samimi değilsin sen. Önce samimi olmayı öğren.

Sitelerde Paylaş

1yıllık bişey değil ya haftalık ya da taş çatladı aylık...hocalarla birlikte ortak okul seçimi ve ortak proje bakanlık sponsor yani aslında çok iyi proje ama uzun ve kapsamlı ygs ve lysyi etkiler mi acaba????

1 ay gibi bir sürede avrupa'ya değil amerika'yada gitsen nasıl bir eğitim alabilirsin ki bence çok mantıksız avrupa,en iyisi tr üni sınavlarına hazırlaıp iyi bir sonuç alman,sınava girip istediğin böl tutturamazsan bile seneye bir daha denemen yada avrupa fırsatını değerlendirmen daha mantıklı gibi görünüyor

Sitelerde Paylaş

Sadece aklın tesettürlü yani. Madem İslam'ın şartlarını yerine getirmiyorsun ne diye burada bize caka satıyorsun?

Avrupa'da namaz kılmayan tesettürlü olmayan Türk kız öğrenci yok mu?Ondan ne farkı olacak bu kızın? Niye onun hayallarine zarar veriyorsun?

Sitelerde Paylaş

Soruna gelince,

Yapabildiğinin en iyisini yap bence. Gidebildiğin en güzel üniversiteye git. Daha iyisi varken niye Türkiyede bir üniversite okuyasın ki? Amerikada falan okuyabiliyorsan oku. Hatta bölümünün en iyi üniversitesine gitmeye çalış.

Kapalı bile olsaydın yine de okunabilir yurtdışında.

tarihinde İmanlı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok yaşa hacı :D Bence bu eleman bizle kafa buluyor ALLAHa lafta inanır ama gelir burda din iman satar ne tür manyaklar var yahu

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başkasına tavsiye ettiğini kendin uygulamıyosun yani yüzsüz seni,zavallı!

sen bizle taşak mı geçiyosun ne mok yemeye sürekli din iman dersi veriyosun madem >?Manyak ya ciddiye alııp cevaplıyoruz biz de

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Koca onun derdi ,yalnız adres yanlış gitsin sorualrla zırvalık sitesinde bulsun

Sitelerde Paylaş

Soruna gelince,

Yapabildiğinin en iyisini yap bence. Gidebildiğin en güzel üniversiteye git. Daha iyisi varken niye Türkiyede bir üniversite okuyasın ki? Amerikada falan okuyabiliyorsan oku. Hatta bölümünün en iyi üniversitesine gitmeye çalış.

Kapalı bile olsaydın yine de okunabilir yurtdışında.

Sözde batı düşmanısın

Sitelerde Paylaş

Yahudi bir esnafın müslüman komşusu,her fırsatta yahudiye islamı anlatıp müslüman olmasını istermiş.

Bir gün ,Yahudi, müslüman komşusuna sormuş

5 vakit namaz kılıyor musun?

Hayır

Zekat verir misin?

Hayır

Hacca gittin mi?

Hayır

O zaman bana niye müslüman ol diyorsun,ben de bunları yapmıyorum,ben de müslüman sayılırım demiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...