Jump to content

:::AKIL VERİN BANA LÜTFEN:::

Recommended Posts

İmanlı

Siz de paylaştığın ayetlerde eleştirilen hıristiyanlar gibi alimlerinizi veliler,mevlalar ve rabler edinmediniz mi?Hatta bunu geçtim bizzat peygamberi rab edinmediniz mi?Ona Rabbül Alemin (kainatın efendisi) demiyor musunuz?Namazda onu çağırmıyor musunuz?İsa'yı rab edinenlerle Muhammed'i rab edinenler aynı çukura(cehenneme) girecektir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sadece aklın tesettürlü yani. Madem İslam'ın şartlarını yerine getirmiyorsun ne diye burada bize caka satıyorsun?

Sen bilmediğin, izlemediğin ve belki de rahatsız olduğun bir dini savunuyorsun.

Samimi değilsin sen. Önce samimi olmayı öğren.

o alacağını aldı gitti.. boşa yorma kendini... :)

Sitelerde Paylaş

o alacağını aldı gitti.. boşa yorma kendini... :)

Hacca gitmiş bile olsan kendine "haci" diye nick koymak bile kinayedir.Alaydır.Ben tesettürü düşünüyorum artık zamanı geldiğini düşünüyorum ...

Direngezi ise bana din satma diyor benim amacım ilk baştan beri belli ..Ben mükemmelim diye iddiam yok zaten her insanda hata vardır kusursuz olan sadece Allah'tır...

Yani benim ilk baştan beri amacım burdaki dine saldırıları bitirmek istiyorum bide huzurlu hoşgörülü bir ortam tabiki....

Sitelerde Paylaş

Hacca gitmiş bile olsan kendine "haci" diye nick koymak bile kinayedir.Alaydır.Ben tesettürü düşünüyorum artık zamanı geldiğini düşünüyorum ...

Direngezi ise bana din satma diyor benim amacım ilk baştan beri belli ..Ben mükemmelim diye iddiam yok zaten her insanda hata vardır kusursuz olan sadece Allah'tır...

Yani benim ilk baştan beri amacım burdaki dine saldırıları bitirmek istiyorum bide huzurlu hoşgörülü bir ortam tabiki....

Başı kapatma emri hangi ayettedir gösterir misin lütfen.

Sitelerde Paylaş

kusura bakma da çok cahilsin.

Sitelerde Paylaş

(Yahudiler, Üzeyr’e, Hristiyanlar da Mesih’e Allah’ın oğlu dediler. Daha önceki kâfirlerin sözlerine benziyor. Allah onları kahretsin! Nasıl da sapıtıyorlar.) [Tevbe 30]

(Ehl-i kitap iman edip, sakınsalardı, kötülüklerini örter ve onları nimetleri bol Cennete sokardık.) [Maide 65]

ŞİMD KES SESİNİ GERİZEKALI. BUNLAR AYET DEĞİL Mİ AHMAK ?

Sinirlenme hayatım

O ayetlerde sadece peygamberler yaşadığı sürece inanıp iyi işler yapanlar anlamını nerenden çıkardın ?Tam olarak nerden çıkarıyorsunuz ?Sen nerden bilebilirsin arkadaş kimin ne kadar iyi olup nereye gideceğini

Ama yok elin arabı yahudisi kavgalı diye bunlar da burunlarını bu adamlarının şeyinin dibine sokacak ondan böyle kendilerine düşman yaratıyorlar

Sitelerde Paylaş

Zoruma gittiği falan yok Allah ne derse odur.

“Onlar Allah’ı bırakıp bilginlerini ve rahiplerini rablar (ilahlar) edindiler ve Meryem oğlu Mesih’i de.. Oysa onlar tek olan bir ilah’a ibadet etmekten başka bir şeyle emrolunmadılar. O’ndan başka ilah yoktur. O bunların şirk koştukları şeylerden yücedir.” (9/31)

“Kim İslam’dan başka bir din ararsa asla ondan kabul edilmez. O, ahirette de hüsrana uğrayanlardandır.” (Al-i İmran 85)

BANA BE ÇAPULCU GEZİCİ. DİNİMİZİ SENİN GİBİ KAFİRDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİZ. MÜSLÜMAN OLMAYAN HİÇKİMSE CENNETE GİDEMEZ !

Sen müslüman değilsin ,kuranı değiştirenlerdensin

Ayrıca hangi beyinsizlikle yorum yapmadığım (hatta msjlarda sana ayrıca açıkladım ) halde kafir diye saldırıya geçiyosun şimdi

taliban kafalı

not :kuranı yeniyetmelerden öğrenecek değiliz ,o ayetlerin hiçbirinde sadece peygamberler yaşadığı sürece iyi olanlar cennetlik anlamı yok

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen benim hacıya seninle ilgili söylediğim birşeyi..alıntı yapıp ortaya bişeyler sölüyon sen ne yaptığının farkında değilsin..al sana hoşgörü farkındalığa ateşliyorum seni..ama adım gibi eminim bundanda yanlış bişi çıkarıcan sen..sen ne istediğini bilmiyorsun..haberin olsun..
Sitelerde Paylaş

Sizi kınıyorum sürekli kendi eksikliklerinizi başkasına atıyorsunuz...

Ulan kafa mı buluyosun milletle hem açık , namaz mamaz yok bir de gelip iman öğretiyor beş vakit kılan mümin gibi ,sana değil okuyanlara yazıyorum zaten merak etme

Manyağa bak ya şaka gibi .Namazım yok başım açık deyip burda hala iman islam diye millete ahkam kesen sen değil misin de şimdi eksikli olarak başkasını görüyosun aptal

Sitelerde Paylaş

sen benim hacıya seninle ilgili söylediğim birşeyi..alıntı yapıp ortaya bişeyler sölüyon sen ne yaptığının farkında değilsin..al sana hoşgörü farkındalığa ateşliyorum seni..ama adım gibi eminim bundanda yanlış bişi çıkarıcan sen..sen ne istediğini bilmiyorsun..haberin olsun..

Hayır bu düşüncemin sizle bir alakası yoktur...

Ulan kafa mı buluyosun milletle hem açık , namaz mamaz yok bir de gelip iman öğretiyor beş vakit kılan mümin gibi ,sana değil okuyanlara yazıyorum zaten merak etme

Manyağa bak ya şaka gibi .Namazım yok başım açık deyip burda hala iman islam diye millete ahkam kesen sen değil misin de şimdi eksikli olarak başkasını görüyosun aptal

Benim üzerimden bir laf bidaha söylemeni istemiyorum her seferinde senin yorumunu istemediğimi söylüyorum insan 1 deyişte anlar...

Sitelerde Paylaş

gitme yahu ne işin var gavur ellerinde

yaşa işte müslüman kardeşlerinle özgürlük içinde :) o üniversitelerde öğretilipte burada saklanan birşey yok zaten saklayacak birşeyleri olsa burada öğrenemeyeceğin birşey olsa seni oraya almazlar. o kadar aptal olamazlar kendilerini yok etmek isteyen müslümanların ellerine hiç bir koz vermezler.

Sitelerde Paylaş

Hayır bu düşüncemin sizle bir alakası yoktur...

Benim üzerimden bir laf bidaha söylemeni istemiyorum her seferinde senin yorumunu istemediğimi söylüyorum insan 1 deyişte anlar...

Yazım silinmiş belliki cevap veremeyince şikayet ediyosun,burası bir forumdur kimseye ay bana yanıt verme gibi tepki veremezsin tek başına yazacaksan blog aç kendine ,sen sürekli böyle basit reklam kokan başlıklar açıyorsun ve bir de buraya yazana mı aklınca trollük yapıyorsun büyü azıcık

Bu başlığa bakan sanıyor ki sen bi kaç yıllığına Avrupaya gideceksin ve bu da üniversite kadar önemli bir durum diye düşünüyor ,oysa en fazla bir aylık kurs gibi bir şey.Sana tavsiyem bu tür basit numaralarla dikkat çekmek yerine en azından başını kapatıp dini bütün olduktan sonra gelip burda millete iman dersi vermen.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...