Jump to content

ali ismailin öldürülme biçimi!

Recommended Posts

sene 90 civarları evren veya özal devri kuran kursları imam hatipler açılmaya başlamış tarikatlar ve aniden turbanlı kadınlar çıkmaya başlamış piyasaya trt de filistinde filistinli direnişcinin! israil askerleri tarafından kolunun kırılmı gösteriliyor bu secule olan halkıda müslüman duygularını kabartıyor bu görüntülerden sonra islam müslüman bilinci türkiyede çoğaldı inkar etmemek lazım mazlumu seven milletiz çünkü trt ninde bu görüntüleri amaçsız haber için vermesi normal avrupadada yayınlanmıştı çünkü

fakat şimdi değerlendirme yapınca kolu kırılan kişi silahlı mucadele eden belkide sivil halka silah çeken israile görede terorist sonuçda sen bize silah sıkarsın taş atarısn demekki deyip israilli 2 askerin kolunu kırması elbette kabul edilmez

benim kafama takılan yıllarca bu görüntüleri kullanan bunu slogan yapanlar elinde ne silah ne taş olan ismailin bırakın elinin kırılmasını dövülerek öldürülmesini neden görmezden geliyorlar

tarih bu insancıkları bu gazetecileri bu din adamlarını ve hatta arsızca bu ölümlerle dalga geçenleri affedecekmi?

tarihinde AteistLight tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsraile göre kendi ırkı hariç heerkes terörist. kelime aralarında israili haklı göstermeye çalışmanda ayrı bir muamma.

onca şeyden çıkardığın bu sonuç değilmi

işte milletin sokaklara dökülmesinin bir nedenide buhaksızlıkları görmezden gelmek dalga geçmek

ayrıca şu bu millet ülkeye nefret besleme yanlış ama şunu söyleyebilirim israilden senden çok daha fazla nefret ediyorum çıkarları için sizleri dincileri kullanıp vtanımızı ne hale getirdiler

benim amacım aradaki farkı vurgulamak birinin eli kırılmış yıllarca bundan bahsedip ağlaştınız meydanlarda camilerde kendi insanımız dövülerek öldürüldü üzülmediniz bazıları sevindi

Sitelerde Paylaş

işte milletin sokaklara dökülmesinin bir nedenide buhaksızlıkları görmezden gelmek dalga geçmek

ayrıca şu bu millet ülkeye nefret besleme yanlış ama şunu söyleyebilirim israilden senden çok daha fazla nefret ediyorum çıkarları için sizleri dincileri kullanıp vtanımızı ne hale getirdiler

benim amacım aradaki farkı vurgulamak birinin eli kırılmış yıllarca bundan bahsedip ağlaştınız meydanlarda camilerde kendi insanımız dövülerek öldürüldü üzülmediniz.

Demagoji sanatını öğren sonra konu aç. Edebiyatı da bırak başkaları yapsın. Zahmet olmazsa ithamların da gerçeği yansıtsın.

Sitelerde Paylaş

Demagoji sanatını öğren sonra konu aç. Edebiyatı da bırak başkaları yapsın. Zahmet olmazsa ithamların da gerçeği yansıtsın.

başka isteğin?

armut ersin ağzına düşsün?

demogoji sanatını bilmiyorsam ustası değilsem bu yapmamı denememi engellermi?

Sitelerde Paylaş

benim amacım aradaki farkı vurgulamak birinin eli kırılmış yıllarca bundan bahsedip ağlaştınız meydanlarda camilerde kendi insanımız dövülerek öldürüldü üzülmediniz bazıları sevindi

Dostum,bu beyin olmayan müslolara birşey anlatmaya gerek yok.Gezi eylemlerinde öldürülen herkes bunlara göre ateist,din düşmanı ve öldürülmeleri gerek, fazlasıyla sevindiklerine eminim,hatta bir tekmede ben niye vurmadım diye hayıflananları bile vardır..Bunlara insanlık anlatılmaz.
Sitelerde Paylaş

Ali İsmail'e yapılan ılımlı recmdir.

Telehipnozların haber kanallarında göstermezler çünkü "mutlak ahlak"a göre vahşettir. İçten içe sevinirler zira mutlak ahlakın biricik kaynağı canım dinlerine düşman biri hakettiği cezayı görmüştür. Politik sessizlik böyle durumlarda en iyi yoldur. Halk arasında da standart imdat çekici "bunlar dini yanlış yorumluyor, bizim din böyle değil" ile sorumluluğu kişilere yüklediğin gibi (sanki onları bir insanı tekme tokat öldürmeye motive eden, meyleden din değilmiş gibi) olaydan kendilerini ve dinlerini sıyırırlar. Ak kaşıktır onlar ve suyu bulandırıp kenara çekildiklerinde suçlu ya sudur, ya çamurdur.

tarihinde Deschain tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

En cilalı müslümanı biraz kazıyın altından bunlar çıkar.

*Müslüman demokrat olmaz

*Müslüman vicdanlı olmaz

*Müslüman mantıklı olmaz

Ali İsmail de dinle dalga geçen bir kafirdir bunun içinde katli vaciptir Müslüman eşraf ve esnaf toplanıp Ali İsmailin cezasını vermiştir. Olay bu kadar açıktır Müslümanların gözünde; tabi bunu böyle söylemez suskun kalırlar (Medyaları tvleri vs) ama dinsiz gençlere açık cihat edilecek zamanda gelecektir Müslümanlara göre

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...