Jump to content
haci

CANLILARDA SANTRAL OTORİTE SORUNU

Recommended Posts

Zevkle okuyorum haci. Zamanında aynı şeyleri forumda da yazmıştın, iyice toparlamışsın yazıları.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Mümkün olduğunca sade bir dille anlatılmış. Örneklemeler hemen herkesin anlayabileceği tarzda. Forumu kullanan arkadaşlar göz ardı etmesin.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Sayın hacı

" Maddeyi canlı ve cansız olarak ikiye ayırarak incelemek  sorunludur.  Çünkü madde canlıda ve cansızda aynıdır." cümlesiyle başlayan kısmı ve devamını çok beğenerek okudum. 2016 yıllarda yazılmış olmasına rağmen ileri bir medeniyet mantığı ile dile getirilmiş varlıkların tanımlanması imgesi beni sevindirmiştir.  

Sende ışık görüyorum Hacı..

Düşünsel mutasyonun eşiğindesin. Geriye kalan bir kaç eksiğin tamamlanması Ancak düşünsel mutasyonunu sentezlediğin  andan sonra başlayacak olmasıdır. Bu Ekatedenklik mutasyonu yolunda sana yol gösterecektir. Sonraki aşamada Empotit alanı kullanma ve eksiklerini tamamlama zihnindeki soru işaretlerini çözmede sana yol gösterecek üst aşama olan tekillilik mutasyonu kapısına gelmene olanak sağlayacaktır.

Bu sentezleri oluşturmak için çok zihinsel enerji harcamak gereklidir. Unu yağı şekeri keşfetmenin ötesinde, ileri seviyede düşünsellik yeteneklerinle helva yapmaktır. Tüm umudum 2030 larda lanse edilecek Varlık doktrini'nin oluşmasında Hacı ve onun gibi düşünenlerin bu teorinin ortaya çıkmasında harcayacakları zihinsel emekleri olacaktır.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×