Jump to content

Tanrı Müslümanları Sevmiyor

Recommended Posts

Öküze laf anlatmak ,bunlara laf anlatmaktan daha kolay.

a.k ahmağına(nasrullahi) diyorum ki

iki yağış türünden biri olan yağmurdan 80 e yakın ayette bahsediliyor da,kar yağışından niye hiç bahsedilmiyor diyorum,a.K ahmağı hala diyor ki çöl fırtınasından da bahsedilmiyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iki yağış türünden biri olan yağmurdan 80 e yakın ayette bahsediliyor da,kar yağışından niye hiç bahsedilmiyor diyorum,a.K ahmağı hala diyor ki çöl fırtınasından da bahsedilmiyor.

Kimseye hakaret etmek sana hak değil.:

Kuran^da bahsedilmeyen o kadar şey varki zaten herşeyden bahsedilse ne o kitap okunabilir ne de anlaşılabilirdi.Allahâ hamd olsun ki anlıyabileceğimiz bir kuran indirmiş..

Sitelerde Paylaş

Bende burada Kuran ayetleri ile yorum yapanlara şunu diyorum ki, burası ayetlerin tartışılacağı bir platform değildir. Ayetleri böyle küfürlerin, islama, Kurana nefretin hat safada olduğu bir mekanda, örnekte olduğu gibi insanların ağızlarına sakız etmeyin.

Çok istiyorsanız da uluorta başlıklarda her iletiye değil de adam gibi adamlarla, adam gibi sohbetlerle karşılıklı saygı ile düşüncelerinizi ifade edin. Böyle kişilerle değil.

Sitelerde Paylaş

Bende burada Kuran ayetleri ile yorum yapanlara şunu diyorum ki, burası ayetlerin tartışılacağı bir platform değildir. Ayetleri böyle küfürlerin, islama, Kurana nefretin hat safada olduğu bir mekanda, örnekte olduğu gibi insanların ağızlarına sakız etmeyin.

Çok istiyorsanız da uluorta başlıklarda her iletiye değil de adam gibi adamlarla, adam gibi sohbetlerle karşılıklı saygı ile düşüncelerinizi ifade edin. Böyle kişilerle değil.

En büyük ahmak sensin de,seni kaale bile almıyorum,a.k, atıla atıla bir hal oldun hala utanmadan yüzsüzlük yaparak gelip safsatalara devam ediyorsun.İnsanda utanma olur biraz,rahatsız ettiğin,istenilmediğin yere tekrar tekrar gelinmez.

tarihinde strong tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

En büyük ahmak sensin de,seni kaale bile almıyorum,a.k, atıla atıla bir hal oldun hala utanmadan yüzsüzlük yaparak gelip safsatalara devam ediyorsun.İnsanda utanma olur biraz,rahatsız ettiğin,istenilmediğin yere tekrar tekrar gelinmez.

BersHan atılma sebebi ne bilmiyorum fakat.Sen atılmıyorsan ve başkası atılıyorsa en büyük haksızlık insan dramı var demektir.A.k demeye devam ediyosunya yazıklar olsun.Kendi adıma sana yazmaktan dahi utanıyorum..

Sitelerde Paylaş

ula saftirik cevap verdik ya, eee tamam kar geçmiyor, kum fırtınasıda geçmiyor dedik, sığır geçiyor zürafa geçmiyor, bu neyi gösteriyor onu söylesene zibidi.

zürafa geçmiyor o halde Kuran ı Hz. Muhammed yazdı, bumudur senin kafa

çöpe at o kafayı

Sitelerde Paylaş

BersHan atılma sebebi ne bilmiyorum fakat.Sen atılmıyorsan ve başkası atılıyorsa en büyük haksızlık insan dramı var demektir.A.k demeye devam ediyosunya yazıklar olsun.Kendi adıma sana yazmaktan dahi utanıyorum..

Ahmağa ahmak demeyelim mi.Mesela sende a.k ahmaklarındansın.3 kuruşluk aklınızla buraya gelip tebliğ yapmaya çalışıyorsunuz.

Burdaki en bilgisiz dinsiz üye bile,senin gibi a.k ahmaklarından kat kat bilgilidir.

Ahmaklığınızı kendinize saklayın,burda sizin gibi ahmak dinsiz üye yok.

Sitelerde Paylaş

ula saftirik cevap verdik ya, eee tamam kar geçmiyor, kum fırtınasıda geçmiyor dedik, sığır geçiyor zürafa geçmiyor, bu neyi gösteriyor onu söylesene zibidi.

zürafa geçmiyor o halde Kuran ı Hz. Muhammed yazdı, bumudur senin kafa

çöpe at o kafayı

Sayın ahmak,ahmak doğmuşsun ahmak gideceksin.

Kar yağışının geçmemesi kuranı muhammedin yazdığını delilidir.

a.k kafayı çalıştırın biraz.Deyin ki lan bu allah nasıl allah,BATI dan,DOĞU dan bahsediyor da,Niye KUZEY den,GÜNEY den bahsetmiyor,bu allah nasıl cahil ki daha kutupları bilmiyor,bildiği batı doğu var vs vs.

Sitelerde Paylaş

Ahmağa ahmak demeyelim mi.Mesela sende a.k ahmaklarındansın.3 kuruşluk aklınızla buraya gelip tebliğ yapmaya çalışıyorsunuz.

Burdaki en bilgisiz dinsiz üye bile,senin gibi a.k ahmaklarından kat kat bilgilidir.

Olmayan aklınla övüneceğine normal bir terbiyeye sahip olsaydın keşke...

Tamam dur şunu diyimde sevin :

Tanrı ateistler seviyor (!)..

Sitelerde Paylaş

Olmayan aklınla övüneceğine normal bir terbiyeye sahip olsaydın keşke...

Tamam dur şunu diyimde sevin :

Tanrı ateistler seviyor (!)..

Hayal ürününe var diyen ,daha okuduğunu(kuranı)anlamayan sen akıllısın ,ben akıllı değilim he.

Sitelerde Paylaş

Sayın ahmak,ahmak doğmuşsun ahmak gideceksin.

Kar yağışının geçmemesi kuranı muhammedin yazdığını delilidir.

a.k kafayı çalıştırın biraz.Deyin ki lan bu allah nasıl allah,BATI dan,DOĞU dan bahsediyor da,Niye KUZEY den,GÜNEY den bahsetmiyor,bu allah nasıl cahil ki daha kutupları bilmiyor,bildiği batı doğu var vs vs.

Kuran diyor ki: "Allah doğunun batının ve ikisi arasındakilerin rabbidir." Dünya'nın en doğusu ile en batısı arasında hiç mesafe yoktur. Bu durumda Allah hiçkimsenin ve hiçbir şeyin rabbidir. Kuran'ın sayısız gaflarından biri. Ha ama Dünya'yı düz bir tepsi gibi düşünüyorsanız sorun yok,

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran diyor ki: "Allah doğunun batının ve ikisi arasındakilerin rabbidir." Dünya'nın en doğusu ile en batısı arasında hiç mesafe yoktur. Bu durumda Allah hiçkimsenin ve hiçbir şeyin rabbidir. Kuran'ın sayısız gaflarından biri. Ha ama Dünya'yı düz bir tepsi gibi düşünüyorsanız sorun yok,

Ben ahmak deyince de kızıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Ukalalık yapmaktan utanmıyorsun, bari imzandan utan diyeceğim ama utanma olsa öyle bir imzayı yayınlamazdın. Hz bizonmuş, balkabağına bak.

Bu bir olasılık.Beynindeki prangalardan kurtulsan anlaması zor değil.

Sinirlenme Hz.Bershan (r.a.)(a.s.).Bu kelimelerin anlamına bak.

Sitelerde Paylaş

Bu forumdan atılmaklamı övünüyorsun, yazık bu kadar acziyet içerisinde olduğunu bilmezdim. Mekan ateistforum, misafir müslüman olursa ve materyalist felsefenizle beraber ideolojinizin aksi yönde yazılar yazdığı zaman, forumdan atılmak kaçınılmaz sondur. Buradan atılan insanları baz alarak kendini haklı görüyorsan o sizlerin utancıdır, benim değil.

Sitelerde Paylaş

Senin donanımın nedir googlenin müridi. Hayatınız boş beleş, küfürlerden başka hiçbir meziyetin yok. Söylesene senin gibi terbiyesizleri kim ciddiye alır. Ateist maskesi arkasına saklanan soytarıdan başkası olamazssın.

Sitelerde Paylaş

Bu bir olasılık.Beynindeki prangalardan kurtulsan anlaması zor değil.

Sinirlenme Hz.Bershan (r.a.)(a.s.).Bu kelimelerin anlamına bak.

Anlamlarının ne önemi var, o kelimeleri ben özel olarak kullandığım için, sıradan sanal nicklerin yanına bu eklemeleri yapmakla neyi amaçlıyorsun. Amacın fark yaratmak ise bunu çoktan başardın.

Sitelerde Paylaş

Anlamlarının ne önemi var, o kelimeleri ben özel olarak kullandığım için, sıradan sanal nicklerin yanına bu eklemeleri yapmakla neyi amaçlıyorsun. Amacın fark yaratmak ise bunu çoktan başardın.

Çocuğumuza domuz ismini koyabiliriz.Anlamın bir önemi yokmuş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...