Jump to content

Cemaatin AKP Operasyonu

Recommended Posts

• İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türkiye de sistem (hukuk sermaye vs) daima seçkinlerin zenginlerin devlet erkini eline geçirenlerin bürokrat asker dinci vs hizmetinde olmuştur. Özellikle son 20 yılda islamcılığın dinciliğin yükselmesi ile b.k çukuruna iyice batmış durumdayız.

Oy veren muhalefet yapan kişilere saygı duyuyorum, fakat bu pisliklerin düzeltilmesi kabine değişikliği iktidar değişikliği olmaz bu hırsızlar gider yeni hırsızlar yeni haydutlar gelir.

Sandık denilen, seçim denilen sistem ancak şeriat ülkeleri için ileri bir adımdır. 4 - 5 yılda bir yapılan büyük çoğunluğu gerici cahil halkın oyları ile yapılan her türlü manipülasyona açık olan ve yeni hırsızları başa getiren bir sistemden fayda beklemek ahmaklıktır. Bu sistem 5 yılda başkaları beni soysun sistemidir.

Aynı şekilde polis savcı kolluk asker hakim mahkeme vb birimlerden oluşan sadece oligarşinin ve onun yanında adi suçluların çıkarlarını korumak için oluşturulmuş, son olaylardan sonra iyice çökmüş bir hukuk sisteminden bir şey beklemekte ahmaklıktır.

Burada asıl verilmesi gereken demokratik halk savaşımıdır, halk mücadelesini verecek hırsızlar ve onu koruyan sistem araçlarını halk mahkemesinde yargılanıp kamu önünde cezası verilecektir. Açlıktan soğuktan ölen 40 günlük bebekler dahil bu davada müştekidir.

Kısaca halk haziran ayında başlayıp yarım bıraktığı işi tamamlayacaktır.

Sitelerde Paylaş

Milattan sonra 600 lü yılların başında yaratılan siyasi rejimin, 1400 yıldır insanların üzerinde tahakküm yapması kadar insan onurunu zedeleyecek başka ne olabilir? Dahası ona uzantısı ve dayanağı olan Bugünkü rejimin, Bahsi geçen karanlık ve kanlı rejimden ne farkı vardır?

AKP : Akp li değilsen casussun,dış mihrakların ajanısın,darbecisin,faiz lobisisin,marjinalsin,çapulcusun çünkü ALLAHSIZSIN ve katlin gerekli.

7. YÜZYIL SİYASETİ : Müslüman değilsen zındıksın,kafirsin.putataparsın,müşriksin,fitnecisin ALLAHSIZSIN ve katlin vaciptir.

tarihinde aken tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sandık denilen, seçim denilen sistem ancak şeriat ülkeleri için ileri bir adımdır. 4 - 5 yılda bir yapılan büyük çoğunluğu gerici cahil halkın oyları ile yapılan her türlü manipülasyona açık olan ve yeni hırsızları başa getiren bir sistemden fayda beklemek ahmaklıktır. Bu sistem 5 yılda başkaları beni soysun sistemidir.

Katılıyorum. Halk cahil olursa özgürce seçim yaptığı yanılgısına kapılır. Sandık demokrasisinden ileriye adım atabilmiş değiliz maalesef.

APg1ct0.jpg

zarfZIk.jpg

Sitelerde Paylaş

Bir gerçek vardır hiç yabana atılmaması gereken, Atatürk insanların kendi kendilerini yönetebilmesi adına önce zihinlerde din tahakkümünü yıkmak ve medeni dünyada

söz sahibi olabilmek adına öncelikle bir takım reformların yapılmasını öngörmüştür o nedenle çok partili siyasi hayata apar topar geçilmesinin ne sonuçlar

doğuracağını görebilmiş ve ona göre eğitim ve kültür alanında yumuşak geçişli adımlar atmıştır. Görülüyor ki günümüzde yaşanan sonuçlar vahimdir o bakımdan

aydın bireyler bunun önüne geçebilmek adına yumuşak geçiş yerine ivedi kültür akımı başalatmalı ve din bezirganlarının anlaycağı dilden hiç çekinmeden harekete

geçmeliidr bu tavır yalnız Türkiye adına değil dünya ezilen milletleri adına da yapılması gereken elzem ve olmazsa olmaz adımdır.

http://ateizm.blogspot.com/2010/07/ataturkun-din-hakknda-sansurlenen.html

Sitelerde Paylaş

Karanlık düşüncelerin azımsanamayacak derecede çoğunlukta olduğunu bırakın varsaymayı somut bir şekilde bu ülkede varolduğunu görmek sanırım çuvaldızı önce kendimize sonra başkasına batırmak gerektiğinin acı vesikasıdır o bakımdan din bezirganlarının anlayacağı dilden ne zaman konuşursa aydınlık zihinler bu ve benzeri saçmalıkla dolu kafaların azalacağının ve yok olacağının gelecek yarınlar adına şüphesiz tek garantisidir.

tarihinde aken tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alternatifini ver , cehape tarzı boş geyik yapma .

Senin başbakandan anladığın eli sopalı sizi sevk edecek çoban, siz ortadoğulusunuz, zevk alıyorsunuz güdülmekten, bize çoban değil orada görevini yapacak bir vekil lazım,

O boş geyik, bu komünist, şu homo, öbürkü israil uşağı, beriki hırsız, herkesi itibarsızlaştırıp şans bile vermezseniz, başınızdakini bi halt sanıp yolunda ölürsünüz, sen hala ortadoğulu olmaktan mutlusun sanırım aman uyanmayın.

Sitelerde Paylaş

Platon doğru demiş, halk övülmeyi sever tabiki.Özellikle de en cahil olan halk en çok sever övülmeyi.

Nietzsche de ''aldığımız övgüler bizi yergilerden daha çok endişelendirir'' derken biz diye kasdetiği bu tür cahiller değil aklı başında olanlardı.

Bu millet mitinglerde otobüs üstündeki peyganmberleri tarafından övüldükçe bağandılar daha sıkı. Zaten o kadar cahiller ki, propagandanın neyden bahsettiğin bile anlamıyorlar, dinlemiyorlar da nitekim. Adam cümlesini tamamlamadan, alkışlıyorlar, önemli bişey demeden tezaurat ediyorlar. Dinlemiyor bile sadece bayrak sallayıp bağırıyor, bırak anlamayı.

Ama aradan anlayıp çıkardığı tek şeyler şunlar:

''benin seçmnim çok zeki'' --hülooooo

''beni seçenler çok ahlaklı'' --hülooo

''beni seçenler en bilge'' ---hüloo

''onlar beni seçenlere bindo kafa diyemez'' --yuuuuhhh hülooooo

Böyle.

Demokrasi zaten herzaman narsizmden beslenmiştir.Narsizm de cahillikten beslendiği için kazanan hep cahillik olmuştur demokraside.

Demokrasi doğru ile yanlışı ayırt etme yolu değildir, çocğunluk ile azınlığı ayırt etme yoludur. Bişey ne kadarda yanlış olsa çoğunluk istiyorsa o yapılır.

''ama batıda nasıl güzel işliyor'' demeyin.Orası başka. Kutup ayısında işe yarayan ilaç boz ayıda da işe yarayacak diye bir kural yok.

Sitelerde Paylaş

İdolperestlik insanoğlunun en kötü alışkanlığı maalesef. Cahil insanlar sürekli birilerini tanrılaştırır, akıllarını kiraya verirler.

ayQ1W9s.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bakın Bakanlar istifa etmeye başladı.Sadece İstifaylada kalmadı RTE yide suçluyorlar.Savcılık RTE hakkındada soruşturma yapmak istiyor.Ama Kolluk geciktiriyor. Bunlar artık gidici.Sadece gitmeklede kalmayacaklar Askerlerimizi suçsuz yere tıktıkları Silivri Cezaevide onları bekliyor.

Sitelerde Paylaş

Geçmişte de bugün de tahakküm stratejisi aynı taktik ve kaderle yol alır. Önce ülke, devlete eşitlenir. Bunu hemen hemen her ülkede görürüz. Ardından devlet, hükümete yani partiye eşitlenir. Otoriterliğin nişanıdır. En son adım partiyi "tek adam"a eşitlemektir. Diktatörlüğün ortak dilidir. 50 yıl önce Rudolf Hess bas bas bağırıyordu: “Die partei ist Hitler und Hitler ist Deutschland (Parti Hitler’dir, Hitler Almanya’dır.”)"

Son etap bu.

Sitelerde Paylaş

Senin başbakandan anladığın eli sopalı sizi sevk edecek çoban, siz ortadoğulusunuz, zevk alıyorsunuz güdülmekten, bize çoban değil orada görevini yapacak bir vekil lazım,

O boş geyik, bu komünist, şu homo, öbürkü israil uşağı, beriki hırsız, herkesi itibarsızlaştırıp şans bile vermezseniz, başınızdakini bi halt sanıp yolunda ölürsünüz, sen hala ortadoğulu olmaktan mutlusun sanırım aman uyanmayın.

Çocuksunuz daha çocuk, hala hegelistik siyaseti öğrenemediniz gitti, 1900 model siyaset tarzınız hala geçerli.

Ortada yaşanan bir olay var ve bu olay sonrasında RTE kaybederse fetullahı bu topraklardan tanrı gelse kazıyamaz.

Bu bir satranç tahtası fakat siz daha satranç oynamasını bilmiyorsunuz,

işte işin özetide bu , lafta ateistsiniz ama düşünceleriniz teist. :)

Ya RTE sececeksin ya da Fetullah, başka seceneğin yok.

Yakında Soroscu kemal gelip bizi kurtacak diye bekleme Brütüs Mehdi değil bir dünyaya 1 mehdi yeter :)

tarihinde -AKHENATON- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çocuksunuz daha çocuk, hala hegelistik siyaseti öğrenemediniz gitti, 1900 model siyaset tarzınız hala geçerli.

Ortada yaşanan bir olay var ve bu olay sonrasında RTE kaybederse fetullahı bu topraklardan tanrı gelse kazıyamaz.

Bu bir satranç tahtası fakat siz daha satranç oynamasını bilmiyorsunuz,

işte işin özetide bu , lafta ateistsiniz ama düşünceleriniz teist. :)

Ya RTE sececeksin ya da Fetullah, başka seceneğin yok.

Yakında Soroscu kemal gelip bizi kurtacak diye bekleme Brütüs Mehdi değil bir dünyaya 1 mehdi yeter :)

Sen ne dediğimi bile anlamamışsın, Kılıçdaroğlundan bile bahsetmedim orada, şu senin hegelistik olgunluğun süpermiş, öngöründe süper, demek ikisi arasında payladın bize birini seçmek düştü öyle mi?

Ben orada dedim ki, artık liderler devri kapandı, 10 yılda dünya değişti tayyip hala menderesin kavgasında, lidere ihtiyacımız yok, orada görevi neyse yapacak birine ihtiyaç var, bu herkes olabilir, tayyipin alternatifsiz olduğunu düşünmek bu ülkeye hakaret.

Sitelerde Paylaş

Fettullah Gülen'in böyle güçleri vardı da yokmuydu ülkede Erdoğan'dan önce dinci parti? vardı, fethullah devlet içine sızdı da milletin beynine de mi sızdı? Ne çok abartmışsınız, adam sadece ''sızmış'' biryerlere, yaptıkları sadece insanları dinden soğutmak.

Profillerine bakalım neymiş,

Beddua lanet okuma rabia işareti yapıp ağlama, vatandaşa küfretme, seks kaseti hazırlamak, şantaj, birbirlerine hakaret, yolsuzluk, vay be kimlere kaldık, demek bu vasıfları alternatifsiz buluyorsunuz?

Kriterleriniz ne kadar tuhaf, bir okadar dramatik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...