Jump to content

Cemaatin AKP Operasyonu

Recommended Posts

Ben orada dedim ki, artık liderler devri kapandı, 10 yılda dünya değişti tayyip hala menderesin kavgasında, lidere ihtiyacımız yok, orada görevi neyse yapacak birine ihtiyaç var, bu herkes olabilir, tayyipin alternatifsiz olduğunu düşünmek bu ülkeye hakaret.

Küreselciyiz yani , Sorosdaroğluda aynısını söylüyor. :)

Morgül-Öz :)

http://hrq6.jpg Uploaded with ImageShack.us

tarihinde -AKHENATON- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Alternatifsizlik kötü , RTE gidince yerine Sorosdaroğlu 'namı oy atacaz yoksa yolsuzluktan partiden atılan Morgüle 'mi ?

Koç'un bile kahraman olduğu Türkiyemde :)

Alem'in en zekisi nihayetinde foruma teşrif etmiş,biz de akılsız kafamızla alternatif arıyorduk,yokmuş demekki!Kılıçdaroğlu gelse bütün yargıyı kendi adamlarıyla değiştirir,yolsuzluğun dibine vurur,oğullarına gemi filosu kurar ah vah!

Ne akılsızmışız biz!

Tayyibin alternatifi yine tayyiptir!

İyiki yazmışın arkadaş ya!

Sitelerde Paylaş

Senin vazgeçmen gereken huyun vesikacılığın sanırım, fişleme meraklısı mısın, tayyip de bunu yapıyor ne tuhaf.

Ben fişlemiyorum sadece sonucu söylüyorum, bir insan Sorosun kurduğu vakfa kurucu üye oluyorsa vakfın caretta-caretta'ları korumak üzere kurulmadığınıda bilir değil mi :)

Ha bak daha pkk'lı piçlerle yaptığı görüşmeleri söylemiyorum bile :)

Alem'in en zekisi nihayetinde foruma teşrif etmiş,biz de akılsız kafamızla alternatif arıyorduk,yokmuş demekki!Kılıçdaroğlu gelse bütün yargıyı kendi adamlarıyla değiştirir,yolsuzluğun dibine vurur,oğullarına gemi filosu kurar ah vah!

Ne akılsızmışız biz!

Tayyibin alternatifi yine tayyiptir!

İyiki yazmışın arkadaş ya!

Boş konusma , yaz düşünceni okusun forum :)

Sitelerde Paylaş

Ben fişlemiyorum sadece sonucu söylüyorum, bir insan Sorosun kurduğu vakfa kurucu üye oluyorsa vakfın caretta-caretta'ları korumak üzere kurulmadığınıda bilir değil mi :)

Ha bak daha pkk'lı piçlerle yaptığı görüşmeleri söylemiyorum bile :)

Boş konusma , yaz düşünceni okusun forum :)

Kerkeneze bak :) daha dün Tayyip'e ana avrat söven sen değilmiydin? Ne çabuk tayyipçi oldun.. PKK lılarla görüşen Tayyip değilmiydi? Hatta görüşen şerefsizdir deyip sonra devlet görüştü diye kıvıran tamda o değilmiydi? Senin çok sevdiğin Barzani'yle kanka olan sorosçumuydu? Hadi lenn :)

Sitelerde Paylaş

Korkarım Führer'in kaderi Mussolini'ye benzeyecek.

ChN4R2d.jpg

Resim: https://www.facebook.com/Sosyalist.devrimciler?ref=stream

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kerkeneze bak :) daha dün Tayyip'e ana avrat söven sen değilmiydin? Ne çabuk tayyipçi oldun.. PKK lılarla görüşen Tayyip değilmiydi? Hatta görüşen şerefsizdir deyip sonra devlet görüştü diye kıvıran tamda o değilmiydi? Senin çok sevdiğin Barzani'yle kanka olan sorosçumuydu? Hadi lenn :)

Bu ateistlerinde teistler kadar kafası çalışmıyor ,al birini vur ötekine :) sapla samanı karıştırmakta üstlerine yok .

Hala anlayamadınız olay tayyibi sevmek veya sevmemek değil, sadece stratejik düşünmek , stratejik düşünülmediği için bu ülkede insanlar koyun sürüleri halinde ideolojilerin arkasından koşup duruyor, bu sağ olur sol olur ikiside aynı bokun lacivertleridir .

Gündemde reel olareak yaşanan bir politik hesaplaşma var ve bu hesaplaşmanın sonucu Türkiyenin geleceği için oldukça önemli , bu hesaplaşmada Amerikan kuklası Kılıçdaroğlu plana dahil bile değil. :)

Yaşanan bu süreçte ülke için en büyük tehlike Fetullahı bitirmek için RTE desteği şart , fetullahın tüm kadroları temizlendikten sonra RTE 'de gider , kimse kalıcı değil siyaset sahnesinde, kalıcı olanlar cemaatlerdir ve kökünü kazımak için bir fırsat vardır ve yapılmalıdır. Siz yok efendim şu tarihte RTE sunu yaptı bunu yaptı yaklaşımı ile olaya bakarsanız ki , kahve köşesi muhabbetidir Fetullahı ebediyen devleti yönetmeye aday yaparsınız .

Bu ateistlere siyaset felsefesi dersleri vermenin vakti geldide geçiyor keza ateizm beyin hücrelerini yemiş bitirmiş hepsinin . :)

tarihinde -AKHENATON- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi anladım senin kılıçdaroğlu düşmanlığını, kürt kökenli olmasından rahatsızsın :) dediğin teröristlerle masaya oturan tayyip değilmiydi, şehide kelle diyen?

K.rt diye bir şey yoktur,

K.rt bölge ismidir etnik halk değil , velev ki olsa bile Soroscu Kemal K.rt değil ermenidir. :)

Avrupalarda pkk ile görüşen ben değildim , pkk avukatını İst vekili yapanda ben değilim :)

Sitelerde Paylaş

Bu ateistlerinde teistler kadar kafası çalışmıyor ,al birini vur ötekine :) sapla samanı karıştırmakta üstlerine yok .

Hala anlayamadınız olay tayyibi sevmek veya sevmemek değil, sadece stratejik düşünmek , stratejik düşünülmediği için bu ülkede insanlar koyun sürüleri halinde ideolojilerin arkasından koşup duruyor, bu sağ olur sol olur ikiside aynı bokun lacivertleridir .

Gündemde reel olareak yaşanan bir politik hesaplaşma var ve bu hesaplaşmanın sonucu Türkiyenin geleceği için oldukça önemli , bu hesaplaşmada Amerikan kuklası Kılıçdaroğlu plana dahil bile değil. :)

Yaşanan bu süreçte ülke için en büyük tehlike Fetullahı bitirmek için RTE desteği şart , fetullahın tüm kadroları temizlendikten sonra RTE 'de gider , kimse kalıcı değil siyaset sahnesinde, kalıcı olanlar cemaatlerdir ve kökünü kazımak için bir fırsat vardır ve yapılmalıdır. Siz yok efendim şu tarihte RTE sunu yaptı bunu yaptı yaklaşımı ile olaya bakarsanız ki , kahve köşesi muhabbetidir Fetullahı ebediyen devleti yönetmeye aday yaparsınız .

Bu ateistlere siyaset felsefesi dersleri vermenin vakti geldide geçiyor keza ateizm beyin hücrelerini yemiş bitirmiş hepsinin . :)

Stratejik düşünmeye bak,cemaat'in gitmesi için tayyibi destekleyecekmişiz!tayyibin gideceğini nereden biliyorsun?adam cemaati yani ayrık otlarını temizleyip neredeyse padişahlığını ilan edecek,demokrasi amaç değil araçtır,hatırladınmı? tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cemaatin gitmesi için RTE yi desteklemeye hiç gerek yoktur.Kaldıki hadi Belediye seçimlerinde RTE yine çok yüksek oy aldı diyelim.Cemaata karşı ne yapabilirki?Çünkü Bu Cemaat Siyasal İslamın tabanıdır .Birilerini görevden alır ama o birilerinin yerine geçenler yine Cematten olurlar.

Ama Kılıçdaroğlu olsun MHP olsun Cemaat oylarıyla var olan Partiler değildirler.Yani Cemaate gebe olmadıkları için.Onların Bürokratlarınıda hatta hatta Türkiyenin bütün illerinde bulunan Medreselerini dağıtıp yok edebilirler.

Kılıçdaroğlu demek CHP demek değildir.CHP köklü bir kurumdur.Ama AKP demek RTE demektir . RTE gittimi AKP de kalmaz.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başbakanın kızı da sahneye çıktı sonunda. Bir o eksikti. Hâlâ fütursuzca Allah'tan bahsediyor. Allah Allah diye diye bu milletin ırzına geçtiniz. Yatacak yeriniz yok.

QEFHnd1.jpg

http://sozcu.com.tr/...ciklama-431652/

FjJhBVu.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yakında "Tayyibin g.tünün kılıyız" diye de bağırırsan şaşırmam :)

Kardeşim neden Tayyip ve cemaat arasında seçim yapmak zorunda olalım. İkiside defolsun gitsin. Bak ne güzel yiyorlar birbirlerini işte. Asıl senin anlamadığın şu, bunlar düşman kardeşler. Yarın yine ortak bir noktada buluşurlar herşeyi unutup ülkenin ağzına sıçmaya kaldıkları yerden devam ederler. Sende bön bön bakarsın.

O değil de jadı vardı burada o bile senin kadar keskin dönmemişti :)

Sitelerde Paylaş

Stratejik düşünmeye bak,cemaat'in gitmesi için tayyibi destekleyecekmişiz!tayyibin gideceğini nereden biliyorsun?adam cemaati yani ayrık otlarını temizleyip neredeyse padişahlığını ilan edecek,demokrasi amaç değil araçtır,hatırladınmı?

Senin yaşın küçük anlaşılan siyaset için , demokrasi tabi ki bir araçtır. Demokrasiyle yönetilip mutlu olmuş bir millet gördünmü sen dünya üzerinde :)

Siyaset sahnesinde kimse kalıcı değildir , kalıcı olsa Demireller , Özallar gitmezdi.

Kalıcı olan dini örgütlenmelerdir , RTE fetoyu temizlemeden gitsin senin torunların kazıyamaz fetoyu bu topraklardan.

Sitelerde Paylaş

Cemaatin gitmesi için RTE yi desteklemeye hiç gerek yoktur.Kaldıki hadi Belediye seçimlerinde RTE yine çok yüksek oy aldı diyelim.Cemaata karşı ne yapabilirki?Çünkü Bu Cemaat Siyasal İslamın tabanıdır .Birilerini görevden alır ama o birilerinin yerine geçenler yine Cematten olurlar.

Ama Kılıçdaroğlu olsun MHP olsun Cemaat oylarıyla var olan Partiler değildirler.Yani Cemaate gebe olmadıkları için.Onların Bürokratlarınıda hatta hatta Türkiyenin bütün illerinde bulunan Medreselerini dağıtıp yok edebilirler.

Kılıçdaroğlu demek CHP demek değildir.CHP köklü bir kurumdur.Ama AKP demek RTE demektir . RTE gittimi AKP de kalmaz.

Cemaat siyasal islamın temeli falan değildir , Amerikanın yeşil kuşak sonrası islam coğrafyalarında kendisine karşı radikalleşen islamı kontrol etmek için geliştirdiği Yanki islamıdır.

Kılıçdaroğlu dediğin şahsiyet Cemaatin hizmet ettiği yapının bir kuklasıdır zaten, cemaate bağlı olmasına gerek yoktur, Yolsuzluk yaptığı için partiden atılan Fetullahın oğlu Sarıgülü partiye enjekte etmesi bunun göstergesidir.

Sitelerde Paylaş

Yakında "Tayyibin g.tünün kılıyız" diye de bağırırsan şaşırmam :)

Kardeşim neden Tayyip ve cemaat arasında seçim yapmak zorunda olalım. İkiside defolsun gitsin. Bak ne güzel yiyorlar birbirlerini işte. Asıl senin anlamadığın şu, bunlar düşman kardeşler. Yarın yine ortak bir noktada buluşurlar herşeyi unutup ülkenin ağzına sıçmaya kaldıkları yerden devam ederler. Sende bön bön bakarsın.

O değil de jadı vardı burada o bile senin kadar keskin dönmemişti :)

Hiç siyaset bilmiyorsunuz hiç.

Tayyiple cemaat arasına başka bir alternatif koyabiliyorsan ki bunun medya desteği de olmak zorunda tercihini o yöne kaydırısın, fakat böyle bir yapı söz konusu değil.

Elimizdekiler neler ; :)

- Sayın Deniz Baykala komplo kurarak Chp başına geçmiş bir Ajan

- Fetullah ile ipleri koparmış bir RTE ,

Bu denklem içerisinde RTE'nin desteklenmesi Brütüs kemalin başarısız olarak partideki konumunu sarsacak , diğer taratan her yere kök salmış bir yapı yok edilecektir, bu satten sonra anlaşma diye bir sey söz konusu değil. Fetullah RTE'yi yok ederse anlaşacağı parti MHP dir, çünkü MHP ve AKP tabanları aynıdır. RTE ise elinde sonunda siyasetten çekilecektir, siyasette kimse kalıcı değildir.

Gördüğüm kadarıyla Ateistlerde Fetullahçı olmuş. :)

Ne zaman ideolojilerin peşinden gitmeyip stratejik kararlar alacaksını, işte o gün bu ülke düze çıkacak, ama ufukta gözükmüyor gibi. :)

Sitelerde Paylaş

Cemaat siyasal islamın temeli falan değildir , Amerikanın yeşil kuşak sonrası islam coğrafyalarında kendisine karşı radikalleşen islamı kontrol etmek için geliştirdiği Yanki islamıdır.

Kılıçdaroğlu dediğin şahsiyet Cemaatin hizmet ettiği yapının bir kuklasıdır zaten, cemaate bağlı olmasına gerek yoktur, Yolsuzluk yaptığı için partiden atılan Fetullahın oğlu Sarıgülü partiye enjekte etmesi bunun göstergesidir.

Cemaat dediğiniz örgüt Saidi Nursinin kurduğu örgüttür.Ve en tehlikeli İslami örgüttür. Çünkü zorbalığa dayalı cahiller yerine Tahsilli insanlar yetiştirip bunları ülkenin köşebaşlarına yerleştirmek suretiyle iktidarı ele geçirmeyi amaçlar. Bu gün ABD mi bu Cemaat örgütüne hakim ? yoksa Cemaatmi ABD ye hakim?Bunu bilemeyiz. Bir zamanlar Bin Ladinde ABD yanlısı görülüyordu ama sonuç ne oldu?Malumunuzdur.

Bunlar ise bambaşka Genci alıyor yetiştiriyor .Onu köşebaşlarına koyuyor .Ama onun bütün yaşantısınıda kontrol altına alıyor. Evlenmesine çoluğuna çocuğuna maaşına herşeyine.O yüzden Bu Ülkede Siyasal İslamcılar Bu Cemaat olmadan kadro kuramazlar. Bunlar yok edilir. Ama edecek teşekkülün bunlara gebe olmaması vede tutulacak yakasınında olmaması(Temiz Olması) gerekir. RTE bunları asla yok edemez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...