Jump to content

Cemaatin AKP Operasyonu

Recommended Posts

Gökmavi,

Bu videoyu bir arkadaşım email atarak göndermiş bugün ama ben ROK'a benzetemedim sanki. Diğer kişi de kadın değil, erkek ayrıca.

Yani eğer gerçekten o ise durum o ve karısı için pek iç açıcı sayılmaz. Nagehan'ın çıldırdığı kadar var hani.. Ayrıca diğer medya patronları ve yalakalar tehlikede. Bunun duyumları da gelmişti, dün bazı gazetelerde medyayı boş geçmeyecekleri de yazıyordu.

Dünden beri cemaat Türkiye'de yönetimin kendisinde olduğunu ilan etti, bu operasyonla mevcut durumunu meşrulaştırdı diyordum ama bugün öyle düşünmüyorum.

Aslında hala neyin ne olduğunu tam olarak bilemiyoruz. Tayyip'in devrildiği kesin, ipini çektiler. Bildiğimiz tek kesin şey şimdilik sadece bu.

Nagehan Alçı hakkında ne düşünüyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Nagehan Alçı hakkında ne düşünüyorsun?

Onunla ilişkin düşünce ve hislerimi belirtebileceğim sözcüklerle henüz karşılaşmadım. En iyisi susmak. Bir de fazlaca pespaye, fazlaca değersiz olduğu için sözetmek de içimden gelmiyor. Yoksa uygun sözcükleri bulurdum herhalde diyorum..

Bağbozan'ın dediği gibi, bunlar karı koca olarak iğrenç. Garip, pis bir ikili.

Sitelerde Paylaş

Gökmavi,

Bu videoyu bir arkadaşım email atarak göndermiş bugün ama ben ROK'a benzetemedim sanki. Diğer kişi de kadın değil, erkek ayrıca.

Yani eğer gerçekten o ise durum o ve karısı için pek iç açıcı sayılmaz. Nagehan'ın çıldırdığı kadar var hani.. Ayrıca diğer medya patronları ve yalakalar tehlikede. Bunun duyumları da gelmişti, dün bazı gazetelerde medyayı boş geçmeyecekleri de yazıyordu.

Dünden beri cemaat Türkiye'de yönetimin kendisinde olduğunu ilan etti, bu operasyonla mevcut durumunu meşrulaştırdı diyordum ama bugün öyle düşünmüyorum.

Aslında hala neyin ne olduğunu tam olarak bilemiyoruz. Tayyip'in devrildiği kesin, ipini çektiler. Bildiğimiz tek kesin şey şimdilik sadece bu.

Kesin ROK. Sesini kesmezse videonun başını da yayınlarlar. Yanındaki erkek. Onun kimliğini saklamışlar ama cinsiyeti belli oluyor.

Sitelerde Paylaş

Ünlü bir arama motoru sayesinde, ROK'un kim olduğunu öğrendim.

İnsanların cinsel yönelimleri beni ilgilendirmez; ama, bu yollara başvuran muhalifler, beni düşündürüyor.

Bu muhalifler, ne âciz ve aşağılık yaratıklardır!

Adamın cinsel kimliği benim içinde önemli değil. Ne yaparsa yapsın. Konu karısı ile kendisi arasında.

Bilmen gereken, ROK'un tetikçi, ahlaksız, utanmaz, yüzsüz ve terbiyesiz bir insan olduğu. Karısı ondan beter. Bu ikili, başka insanlara benzer saldırılar yapılırken zevkten kendilerinden geçmiş bir şekilde televizyonlarda konuşuyorlardı. Varlık sebepleri Tayyip olduğu için, Tayyip veya AKP ne yaparsa yapsın sonuna kadar her türlü yalan ve çarpıtmaya başvurarak desteklerdiler.

Etme bulma dünyası.

Sitelerde Paylaş

Ayrıca türk milleti hırsızı, uğursuzu, çakalı, şerefsizi çok sever. Yine oylarını akp'ye yağdırırlar merak etmeyin. Bu kadar onursuz, malak, şerefsiz bir topluma az bile yaptıkları. Ben de olsam soyar, hortumlar dururum bunları.

nerde pislik olsa ortada kalan tek azınlık Türk olur değil mi ?

kürtler falan unutUlur

keşke her zaman böyle bütünleştirici olsanız!!!!!!!

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nerde pislik olsa ortada kalan tek azınlık Türk olur değil mi ?

kürtler falan unutUlur

keşke her zaman böyle bütünleştirici olsanız!!!!!!!

Türk derken bütün toplumu kastediyorum. Kürdü - Lazı - Çerkesi - Balkan göçmeni vs... Çok büyük bir çoğunluk böyle, yoksa bu günlere gelmezdik.

Sitelerde Paylaş

cemaatin bu işle ilgisi yok...

Neyle ilgisi var peki kireçcim ?Bazen senin bilerek saçma iletiler yolladığını düşünüyorum.Yani bu ülke çok demokrat bir avrupa ülkesi ya da Japonya ve sırf yolsuzluklar ciddiye alındığı için mi hareketi geçti polis ?

Sitelerde Paylaş

cemaatin bu işle ilgisi yok...

Yok derken AKP yi zaten getiren dünya mali oligarşisi götüren de onlar olacaksa tetikçide kesinlikle cemaattir burası kesin.

Neticede cemaat akp vs müslümanların islamın olduğu her yerde tetiktiçik hırsızlık adaletsizlik olur burasıda kesin.

Sitelerde Paylaş

Akp döneminde yapılan yolsuzluk, şike, şaibe vs. cumhuriyet tarihi rekoruna doğru ilerliyor. Aklımın almadığı tek nokta ise, ortada bir hırsızlık var, bunu yok saymak için x yapmadı z yaptı demek. Bir koltuğun sahibi iseniz herşey sizin mükellefinizdedir. Eğer hak ile yönetecek kapasiteniz yoksa, insanların kaderleriyle oynamayacaksınız.

tarihinde BersHan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o değilde, asıl resim gözden kaçıyor.

2 kutup türkiye üzerinde iktidar mücadelesi veriyor. ama bu öyle bir şey ki, bu iki kutupta devletin 3 erkinin mutlak egemenleri. şimdi aralarında çatışıyorlar. bu durumda vatandaş kim? biz halk olarak kimiz?

ne hazin bir tablo.

Acaba asıl mesele bumu yoksa Türkiye'ye Amerikan Bankalarından bağımsız bir petrol parası akışımı ?

USA böyle siyasi işlerle uğraşmaz , tamamen duygusaldır her konuda.

Sitelerde Paylaş

Akp döneminde yapılan yolsuzluk, şike, şaibe vs. cumhuriyet tarihi rekoruna doğru ilerliyor. Aklımın almadığı tek nokta ise, ortada bir hırsızlık var, bunu yok saymak için x yapmadı z yaptı demek. Bir koltuğun sahibi iseniz herşey sizin mükellefinizdedir. Eğer hak ile yönetecek kapasiteniz yoksa, insanların kaderleriyle oynamayacaksınız.

Tamam bir takım yasa dışı rüşvet adam kayırma işleri var, bu ülkenin her döneminde de oldu, fakat Mesut-Tansu dönemini kimse geçemez.

Tüm bu yolsuzluklar neden şimdi gündeme alındı asıl mesele bu, herkesin bir dosyası var ve bu dosyaların Amerikan çıkartlarına ters bir karar alınmasının ardından CİA'nın gönüllü ajanlarınca patlatılması bu ülkenin kaostan kurtulamayacağını gösterir zira YCHP tümü gönüllü CİA ajanı .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...