Jump to content

Cemaatin AKP Operasyonu

Recommended Posts

Sn Bağ bozan

Sn Başbakanımız dik duracak, asla geri adım atmayacak. Bu meyan da, iktidarı paylaşmak isteyen tüm paralel güç! odakları, tıpkı "Askerler" gibi asli görevlerine dönecek. Her doğum sancılı olacaktır. Şu an yaşadığımız sancılı süreç, Ergenekon sürecinde yaşadığımız gibi, devletin meşru iktidarının, yasa dışı güç odaklarının vesayetini, tüm kirli senaryolarına iftiralarına rağmen dik durarak reddetme sürecidir.

Bu gidişat geçmişte de yaşandı. Öğrenmek istersen : http://sozcu.com.tr/2013/yazarlar/soner-yalcin/erdoganin-uzun-gecesi-428571/

Sitelerde Paylaş
  • İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türkiye giderek gücsüzlesen bir ülke oldu... Xuser arkadasim bundan Türkiye kazancli cikacak demis, de bundan kazancli cikacak kitleler; küresel sermaye ve kürtler olacak. Koskoca bir ülke adam gibi bir 'Lider' cikartamiyor... Bir CHP li olarak sevinemiyorum. Giderek ve hizla parcalara ayriliyoruz. Eskiden hosgörüyle falan idare ederdik, simdilerde ise nefret ve kin hakim...

Güçsüzleşmek şöyle dursun, düpedüz manda olduk biz. Tayyip küresel lobiye verdiği sözleri tutmak zorunda olduğu için bugün Kürdistan diye bir şeyden sözediliyor. Bütün kırmızı çizgilerimizi ihlal edip vatanseverlikle ilgiyi algıyı değiştirmeye çalıştırlar. Tarım ve hayvancılık ülkesiydik, köylümüze kendi tohumunu kullanmayı yasaklayıp "İsrail'den aldığımız tohumu kullanmak zorundasınız" bile deyip, evinde kendi tohumunu saklayana hapis cezasını gösterdiler. Et ithal ediyoruz biz..

Bütün komşularla kanlı bıçaklıyız, az daha savaşa giriyorduk. Ortadoğuyu kan gölüne çevirdik el birliğiyle. T.C. ibaresini her yerlerden kaldırıp, Türk diye bir ırk yoktur deyip, milliyetçiliği kaldıracağız biz deyip, kimliksizleştirmek ve ulusal bilinçten yoksun bir halk yaratmak derdine düştük. Bunların hepsi, iktidar olmak için verilen sözler.

Bu adamlar gidince ne Kürt sorunu kalacak ne de diğerleri. Kürtler de gidip "ABD'yle konuştuk, her şey çok güzel gitti, yeni talimatlar bekliyoruz" dedi açıkça.. daha ötesi var mı...

Hemen yoluna girmez hiçbir şey. Bu iki mafya örgütü (AKP-Cemaat) birbirini tüketme sürecine girdi, giderek iğrençleşecek ve halkı korkutacaklar. Bizler zaten başından beri her şeyin farkında olan insanlarız, aslolan AKP'ye inanan cahilin görmesi. Görecekler çünkü AKP'nin ipi çekildi. İstediği kadar dirensin, gidecek...

Hiç unutmamamız gereken bir şey var, o da bir türlü ikna edemedikleri ve artık ulusalcı/Atatürkçü/Kemalist diyerek itibarsızlaştırmaya çalıştıkları kitle çok güçlü. Bu iktidarın başarısız olmasının (evet, kesin olarak başaramamıştır) ortaya çıkmasına neden olan kitle bu kitledir. Kandıramadıkları; işbirlikçiliklerini yüzlerine açıkça vurup "Bizi satamazsın, dincileştiremezsin, ülkemi savaşa sokamazsın" diyen ve en son Haziran direnişiyle hükumeti ciddi ciddi sarsıp kendini dünyaya gösteren kitledir bu.

Halk dediğimiz kim ki? Bizler değil miyiz? Çok'uz biz. Güçlüyüz. AKP'nin iplerini elinde tutanlar her kimler ise, bugün bizler AKP'yi istemeyip tepki gösterdiğimiz için oyunu değiştirme derdine düştü.

Bu topraklarda radikal İslam sökmez. AKP dinciliğin dozunu artırarak kendisine duyulan tepkinin de dozunu şiddetle artırdı ve ülkesine sahip çıkmakta ısrarlı olan laik kesimin hem büyük hem de güçlü olduğunu gösterdi.

Din kartı tutmadı kısacası... Bu arada racona da uymadı AKP, başına buyruk davranıp İran ambargosuna uyumlu davranmadı ve zaten gözden çıkarılmıştı, sadece gidişini hızlandırdı.

Bu süreçte bizler tutarlı ve istikrarlı davranmak zorundayız. Mücadelemiz sadece AKP ile değil. Ondan sonra gelecek olan CHP ile de sıkı sıkıya mücadele edecek, eğer gerekiyorsa hizaya getireceğiz. Ona sözümüz geçer, gücümüz yeter. Yeter ki çok ve birlik olalım, pasif kalıp uzaktan izlemekle yetinmeyelim.

Sitelerde Paylaş

Sn Bağ bozan

Sn Başbakanımız dik duracak, asla geri adım atmayacak. Bu meyan da, iktidarı paylaşmak isteyen tüm paralel güç! odakları, tıpkı "Askerler" gibi asli görevlerine dönecek. Her doğum sancılı olacaktır. Şu an yaşadığımız sancılı süreç, Ergenekon sürecinde yaşadığımız gibi, devletin meşru iktidarının, yasa dışı güç odaklarının vesayetini, tüm kirli senaryolarına iftiralarına rağmen dik durarak reddetme sürecidir.

Başbakanın da sizler de inlerinize bir bir çekilecek, bir daha da o karanlıktan çıkmayacaksınız. Orada kendi sinsiliğiniz içinde geberip gideceksiniz.

Başbakanın muhtemelen barsakları ciğerleri parçalanarak, acılar içinde geberecek. Umarım.. O kanser onu hemen öldürmesin. Çokça sürünsün ki ahını aldığı milyonlarca insanın, öldürdüğü gencecik çocuklarımızın ana babalarının belki bir nebze yüreği soğur. Bir minicik nebze..

Cumhuriyet tarihinde bu kadar nefret edilen bir başka lider daha olmamıştır herhalde. Herhalde değil.. Olmadı.

Menderes'e, Özal'a bile rahmet okuttu senin aşağılık hırsız iktidarın ve başbakanın.

tarihinde XUser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başbakanın da sizler de inlerinize bir bir çekilecek, bir daha da o karanlıktan çıkmayacaksınız. Orada kendi sinsiliğiniz içinde geberip gideceksiniz.

Başbakanın muhtemelen barsakları ciğerleri parçalanarak, acılar içinde geberecek. Umarım.. O kanser onu hemen öldürmesin. Çokça sürünsün ki ahını aldığı milyonlarca insanın, öldürdüğü gencecik çocuklarımızın ana babalarının belki bir nebze yüreği soğur. Bir minicik nebze..

Cumhuriyet tarihinde bu kadar nefret edilen bir başka lider daha olmamıştır herhalde. Herhalde değil.. Olmadı.

Menderes'e, Özal'a bile rahmet okuttu senin aşağılık hırsız iktidarın ve başbakanın.

Ağzına sağlık.

Sitelerde Paylaş

Feto fena halde beddualarda demekki öküz öldü çift bozuldu mümin kardeşlerin aşkı bitti.Bence asıl bu halkın bedduaları tutuyor birbilerini yiyorlar.Sonunda korktuğum şey ülkede oluşacak bir sivil savaş kaos ortamında Abd ,nato vb işgalci güçlerle saldırmaları

Sitelerde Paylaş

Olum bu herifler gelip ayan beyan cebinizdeki parayı alsa yarabbi şükür der susarsınız. Be yavşak sen paranın çalınmasına yarabbi şükür diyebilirsin ama biz demiyoruz demeyeceğiz. Gerçi siz yine iyi durumdasınız karılarını tayyipe hediye edecek kadar aşşağlık pespayeler varken siz masum kalıyorsunuz.

Hangi gavat onlar merak ettim ,bence threesome fantezileri var kesin bu heriflerin :D

Sitelerde Paylaş

Bu fettoş ne yapıyor ula, komedi filmi gibi hareketleri buna kimse söylemiyor mu hocam bu kadar abartma açığa çıkacaz diye?

Ne komedisi?

Korku filmi gibi. Ben bu salyalı ağlak şizofreni ilk kez oturup dinledim, yeminle tek bir cümlesini doğru dürüst anlamadım. Ta ki sonlara gelene kadar..

Adam bir başladı bedduaya, ödüm koptu. Resmen büyü yapar gibi korkunçtu.. O Arapça bir şeyler söyleyip yükselişe geçtiği an korkum tavan yaptı.

Ağlayarak "Amin" diyenler durumu daha da korkunç hale getiriyordu.

Bunların hepsi pislik. Transa geçip birbirlerine beddualar veya dualar ederek milyonlarca insanın beynini yıkıyorlar. Çok tehlikeli pislikler bunlar.

Sitelerde Paylaş

Ne komedisi?

Korku filmi gibi. Ben bu salyalı ağlak şizofreni ilk kez oturup dinledim, yeminle tek bir cümlesini doğru dürüst anlamadım. Ta ki sonlara gelene kadar..

Adam bir başladı bedduaya, ödüm koptu. Resmen büyü yapar gibi korkunçtu.. O Arapça bir şeyler söyleyip yükselişe geçtiği an korkum tavan yaptı.

Ağlayarak "Amin" diyenler durumu daha da korkunç hale getiriyordu.

Bunların hepsi pislik. Transa geçip birbirlerine beddualar veya dualar ederek milyonlarca insanın beynini yıkıyorlar. Çok tehlikeli pislikler bunlar.

bu fettoş bunları içinden gelerek yapmıyor bence bilinçli olarak yapıyor ancak hitap ettiği seviye bir kaç milyon yıl geriden evrimleştiği için bu hareketleri yadırgayamıyorlar

Sitelerde Paylaş

Yalnız ben Fetullah Gülen'in hitabetini beğeniyorum. Gerçekten etkileyici bir konuşma tarzı var.

Yapma Allah aşkına. Adamın ne dediği bile anlaşılmıyor, ağzının içinde konuşuyor. En küçük bir hitabet yeteneği yok. Etkileyiciliği de yok. O yüzden durup durup ani çıkışlar yapıyor ki dikkatler dağılmasın. Zırt pırt ağlaması o yüzdendir mesela.

Hitabet ise konu, Cübbeli Hoca'nın üstüne yoktur herhalde. İnanılmaz başarılı. Türkçesi iyi, günlük dili kullanmaktan çekinmiyor, din bilgisi gayet sağlam ve dinleyicisini sıkmıyor. Sevimli ve espritüel.

O yüzden de çok tehlikeli...

Hepsinin tutturduğu bir yol var işte..

Fethullah çok uzun yıllardır burada değil ve eğer örgütü ABD üretimi olmasaydı diğer hocaların yanında en küçük bir şansı olmazdı.

Biraz geri zekalıya benziyor. Cübbeli cin gibi. Bu Fethullah onu da alaşağı etmiş. Meğer bu kasetlerle başı derde giren adamların o zararları görmesinin müsebbibi bu pislik Fethullah imiş.

Baykal kasetleri de bunun işiymiş. http://www.odatv.com/n.php?n=baykal-kasetini-yayinlayan-isim-de-ortaya-cikti-1612131200

Sitelerde Paylaş

Yapma Allah aşkına. Adamın ne dediği bile anlaşılmıyor, ağzının içinde konuşuyor. En küçük bir hitabet yeteneği yok. Etkileyiciliği de yok. O yüzden durup durup ani çıkışlar yapıyor ki dikkatler dağılmasın. Zırt pırt ağlaması o yüzdendir mesela.

Hitabet ise konu, Cübbeli Hoca'nın üstüne yoktur herhalde. İnanılmaz başarılı. Türkçesi iyi, günlük dili kullanmaktan çekinmiyor, din bilgisi gayet sağlam ve dinleyicisini sıkmıyor. Sevimli ve espritüel.

O yüzden de çok tehlikeli...

Hepsinin tutturduğu bir yol var işte..

Fethullah çok uzun yıllardır burada değil ve eğer örgütü ABD üretimi olmasaydı diğer hocaların yanında en küçük bir şansı olmazdı.

Biraz geri zekalıya benziyor. Cübbeli cin gibi. Bu Fethullah onu da alaşağı etmiş. Meğer bu kasetlerle başı derde giren adamların o zararları görmesinin müsebbibi bu pislik Fethullah imiş.

Baykal kasetleri de bunun işiymiş. http://www.odatv.com...ikti-1612131200

Bir lider iyi konuştuğu lider olmaz. RTE de yazmadan, okumadan konuşunca aynı şeyleri tekrarlayıp, sade cümleler kurar. Genelde konuştukları önceden ezberlenmiştir.

Fethullah Gülen'e bakıp takipçileri hakkında fikir yürütemezsiniz. Benim annem babam da konuşmayı bilmezler, aksidirler ama ben onları çok severim.

Fanatik insanlar yuttuğu takımı yenildi diye takımı bırakmazlar. Liderleri yolsuzluk yaptı diye hemen terketmezler.

Kimse bu takımı sadece ben tutatım başkası tutmasın demez. Ama rakip takımdan birileri de olsun ister. Dalaşmak için.

Dine dayalı yaşayanlar ortak bir organizma gibidir. Birlikte hareket ve tek başlı olması gerekir. Başlar çoğaldı mı organizma parçalanma tehlikesi ile karşı karşıya gelir.

Bizim yapacağımız bu organizmadan dışarı insan çekerek küçültmek. Aynı organizma içerisinde sağa sola toplanmaları çok da bir anlam ifade etmez.

Sitelerde Paylaş

Fettoş'tan explanasyon: "Bedduam çarpıtıldı."

Herkul.org'da Fethullah Gülen'in tepki çeken bedduası üzerine açıklaması yayınlandı.

fethullah-gulen-bedduam-carpitildi-enson_9219.jpg

http://www.ensonhaber.com/fethullah-gulen-bedduam-carpitildi-video-2013-12-23.html

Sitelerde Paylaş

Bir lider iyi konuştuğu lider olmaz. RTE de yazmadan, okumadan konuşunca aynı şeyleri tekrarlayıp, sade cümleler kurar. Genelde konuştukları önceden ezberlenmiştir.

Fethullah Gülen'e bakıp takipçileri hakkında fikir yürütemezsiniz. Benim annem babam da konuşmayı bilmezler, aksidirler ama ben onları çok severim.

Fanatik insanlar yuttuğu takımı yenildi diye takımı bırakmazlar. Liderleri yolsuzluk yaptı diye hemen terketmezler.

Kimse bu takımı sadece ben tutatım başkası tutmasın demez. Ama rakip takımdan birileri de olsun ister. Dalaşmak için.

Dine dayalı yaşayanlar ortak bir organizma gibidir. Birlikte hareket ve tek başlı olması gerekir. Başlar çoğaldı mı organizma parçalanma tehlikesi ile karşı karşıya gelir.

Bizim yapacağımız bu organizmadan dışarı insan çekerek küçültmek. Aynı organizma içerisinde sağa sola toplanmaları çok da bir anlam ifade etmez.

Söyledikerine katılıyorum ama benim yazdıklarımla pek ilgisi yok. Bir, Fethullah'ın hitabet gücünü beğendiğini, etkileyici bulduğunu söylemiş, ben de tersini düşündüğümü söyledim.

Yani biz dini liderlerden, tarikat cemaat dünyasının ünlülerinden bahsettik. Müridlerin yapısı ve neden onların peşinden gittikleri konusu başka bir konu. Keza Politik liderler de.

Sitelerde Paylaş

Beklediğimiz, olması gereken şey oldu ve iptal davası açıldı.

Barolar Birliği iptal davası açtı

ANKARA- Türkiye Barolar Birliği (TBB), soruşturma yetkilerinin mülki amirlerle paylaşılması yoluyla, “yürütmenin yargı alanına müdahalesine imkan sağlayan” Adlî Kolluk Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe karşı yürütmenin durdurulması istemi ile Danıştay’a iptal davası açtı.

Dava dilekçesinde 21 Aralık 2013 tarih ve 28858 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Adli Kolluk Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”in 2. maddesinde yer alan “c) En üst dereceli kolluk amiri adli olayları, suç işlenmesini önlemek, kamu düzen ve güvenini korumakla ve bu konuda gerekli tedbirleri almakla görevli ve yetkili olan mülki idare amirine derhal bildirir.”, 3. maddesinde yer alan “ve en üst dereceli kolluk amirine” ve “Ceza Muhakemesi Kanununun 135 inci maddesinin altıncı fıkrasında sayılan suçlar nedeniyle yapılan soruşturmaların aşamaları hakkında Cumhuriyet savcısı tarafından doğrudan veya varsa ilgili Cumhuriyet başsavcı vekili aracılığıyla Cumhuriyet başsavcısına yazılı olarak bilgi verilmesi zorunludur. Bu bildirim yazıları görüldü şerhinden sonra soruşturma dosyasında muhafaza edilir.” hükümlerinin iptaline ve iptali talep edilen düzenlemeler ile ilgili olarak dava sonuna kadar yürütmenin durdurulmasına karar verilmesi istendi.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/barolar-birligi-iptal-davasi-acti-h46368.html

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...