Jump to content

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Recommended Posts

• İleti 102
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tüylerim diken diken oldu valla.Dünyada örneği yok böyle bir liderin.Anıtkabire gittiğimde duygulanmıştım ağlıyacaktım nerdeyse.Ben her zaman Atatürkçüydüm ve bundan gurur duyuyorum.Atatürk sayesinde Türk ,bağımsız özgür laik bir türk olduğum için de gurur duyuyorum.Bu halk hainlere karşı zafer kazanamayacaksa bence tamamen yokolsun.Onursuz bir yaşam yaşam olamaz.İlerde Türküm demenin hapis cezazı ile sonuçlanacağı ,çocuklarımızın karanlık çarşaflara sokulacağı bir ülkede yaşamak ölümdür

Sitelerde Paylaş

Bu hitabeyi hep safiyane bir duygusallıkla yazılmış bir metin diye düşünmüşümdür. Ta ki gezi olaylarına kadar.

Ne acı! Oysa daha bu sefil vatan millet düşmanları belediyeleri ele geçirdiği anda biraz farkında olsaydın ilerde bu duruma geleceğimizi anlardın.Nedense bu gaflet uykusu ve cehalet neden oldu bütün bu kabusa. Bu heriflerin soyguncu ve hain olduğu ve ülkede bir kaos yaratacağı belliydi ve yıllarca söylendi durdu ,çoğunuz belki bu gaflet yüzünden umursamadı.

Bu cemaatçi arapçı pisliklerin ne halt olduğunu anlamak için gezi mi gerekliydi

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne acı! Oysa daha bu sefil vatan millet düşmanları belediyeleri ele geçirdiği anda biraz farkında olsaydın ilerde bu duruma geleceğimizi anlardın.Nedense bu gaflet uykusu ve cehalet neden oldu bütün bu kabusa. Bu heriflerin soyguncu ve hain olduğu ve ülkede bir kaos yaratacağı belliydi ve yıllarca söylendi durdu ,çoğunuz belki bu gaflet yüzünden umursamadı.

Bu cemaatçi arapçı pisliklerin ne halt olduğunu anlamak için gezi mi gerekliydi

Abartmışsın. MC hükümetlerini gören biriyim, ta o zamandan bilirim bu dinci takımını.

Daha açık yazayım: Sorumluluğun başka hiç bir gruba değilde gençlere verilmiş olmasını safiyane bulurdum ama gençler beni şaşırttı. Ama daha şaşırtıcı olan bu doğru öngörünün yapılmış olması.

Sitelerde Paylaş

Abartmışsın. MC hükümetlerini gören biriyim, ta o zamandan bilirim bu dinci takımını.

Daha açık yazayım: Sorumluluğun başka hiç bir gruba değilde gençlere verilmiş olmasını safiyane bulurdum ama gençler beni şaşırttı. Ama daha şaşırtıcı olan bu doğru öngörünün yapılmış olması.

Anladım.Ama ben hiç şaşırmadım .Demekki lider halkını tanımış.Zaten gençlik eskiden daha politikmiş bu da var ama tabiki son yıllarda bütün milli kazanımlarımız geleceğimiz milli varlığımız yok olma tehlikesindeyken gençliğin çoşması ne güzeldi.Korkak çakma sultan her gittiği şehirde o gitmeden önce daha ortada suç unsuru yokken TGBlilerin gözaltına alınmasını emrediyor.Adam kendine güvense Amerikan başkanı edasıyla 200 koruma polisle de dolaşmaz zaten.Bakalım tayyipin yolsuzluktan hainlikten tutuklanıp asıldığı günler gelecek m.Bu vatanı Türküm demekten tiksinen , milliyetçiliği ırkçılık olarak göstermeye çalışan bir Türk düşmanı etniğin yönetmesi kabus gibi.

Sitelerde Paylaş

Türk gençliğine bak hizaya gel, gençlik darbeci olmuş, bölücü olmuş, ırkçı olmuş, 2 ağacı bahane edip, ülkeyi kaosa sürükler olmuş.

Pkk-dhkp-c ve yahudilerin desteklediği eylemlere el ele, kol kola gider olmuş. Atatürk şuan yaşasa, sizin gibi bölücü zihniyetlerin yüzüne tükürürdü. En komik olan da, sol zihniyet, hertürlü eylem ve icraatlarında Atatürkün ismini de kullanıyorlar. Anladık, sahiplenmişsiniz atanızı, sol zihniyet tekeline almış ama hertürlü illegal oluşumda Atatürkü eylemlerin üstünü örten portre gibi kullanmayın. Bu numaralar artık bayatladı, bu topraklarda bunlar artık sökmez...

Sitelerde Paylaş

İslam peygemeri muhmmedin hutbesine bakın bide allahın peygamberi yuturulan kainatın yartılışı onun için yartılmış islam yalanı. birde atatürkünkine bakın hangisi akla insanlığa uygundur.

Aşağıda muhmmedin Veda hutbesinden alıntı.

Babasından başkasına ait soy iddia eden soysuz yahut efendisinden başkasına intisaba kalkan köle, Allah'ın, meleklerinin ve bütün insanların lanetine uğrasın. Cenab-ı Hakk, bu gibi insanların ne tevbelerini, ne de adalet ve şehadetlerini kabul eder.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türk gençliğine bak hizaya gel, gençlik darbeci olmuş, bölücü olmuş, ırkçı olmuş, 2 ağacı bahane edip, ülkeyi kaosa sürükler olmuş.

Pkk-dhkp-c ve yahudilerin desteklediği eylemlere el ele, kol kola gider olmuş. Atatürk şuan yaşasa, sizin gibi bölücü zihniyetlerin yüzüne tükürürdü. En komik olan da, sol zihniyet, hertürlü eylem ve icraatlarında Atatürkün ismini de kullanıyorlar. Anladık, sahiplenmişsiniz atanızı, sol zihniyet tekeline almış ama hertürlü illegal oluşumda Atatürkü eylemlerin üstünü örten portre gibi kullanmayın. Bu numaralar artık bayatladı, bu topraklarda bunlar artık sökmez...

Çoğunluğu oluşturan kendi müslüman halkına kafir putçu diye saldırıp bölen siz şöylesiniz ama biz müslümanız diye aynı tayyyip gibi ayıran sen ve senin gibilerdir,ama batılı ünlü birinin tanrı inancını sefil ideolojinize yamarsınız ,o herifler müslümandır Türk halkı değil! Madem çoğunluk kafir putçu çoğunluğun müslüman olmadığı bir ülkeye hangi ahlaksızlık yüzsüzlükle sözde islamı getirmeye çalışıyorsun ?

Sol Atatürkü hiçbir zamab kullanmaz ,sol dediğin adamlar orak çekiçli bayrakla eylemler yapıyor önce sol sağ ne demek bunlar bu ülkede nasıl kullanılır öğren.İki ağaç diyerek halkın protesto hakkını küçümseyen arap uşağı! senin tayyipten farkın onun para ve gücü ele geçirip davayı satması ve amerikadan gebe kalması ..

O gösterilere pkk bulaşmaya çalıştı ama yemedi kimse ,senin gibi beyinsiz yobaz ve müslolar haricinde .tayyipin bekçi köpekleri Akm'ye sanki Atatürkçüler pkk bayrağı asmış gibi ahlaksızca iftira attı ve bu gösterileri sanki yasadışı pkk organizasyonu gibi yansıttı ,kendi apoya sayın diye hitap eden teröristlerle pazarlık eden rezil bir türk düşmanı değil gibi ,sen de tayyipe benzedin bak ne de olsa aynı tohumsunuz!!!,adama bak utanmadan pkk ile Atatürkçüleri bir tutuyor

,hani sen hırsız müslümanları savunmuyordun ,şu an resmen soyguncu amerikan müslosu vatan hainlerini savunuo bu vatana ve geleceğimize ihatta senin torunlarının geleceğine de sahip çıkan insanımıza çamur atıyosun .Bak bakan oğulları tek tek gözaltına alınmış tayyip resmen sahip çıkıyor hırsızlarına tıpkı halka gavat diyen valiye sahip çıktığı gibi.sen sözde dürüst çalmayan bi yobazsın ama şuan resmen o da gitti!

sende o ölen gençlerimiz kadar yürek var mı ?ikiyüzlü.

bunlar bir de utanıp sıkılmadan Atatürke de böyle sahip çıkar.Atatürk hala yaşıyor bunu gördük size koyan da bu.

Sitelerde Paylaş

İslam peygemeri muhmmedin hutbesine bakın bide allahın peygamberi yuturulan kainatın yartılışı onun için yartılmış islam yalanı. birde atatürkünkine bakın hangisi akla insanlığa uygundur.

Aşağıda muhmmedin Veda hutbesinden alıntı.

Babasından başkasına ait soy iddia eden soysuz yahut efendisinden başkasına intisaba kalkan köle, Allah'ın, meleklerinin ve bütün insanların lanetine uğrasın. Cenab-ı Hakk, bu gibi insanların ne tevbelerini, ne de adalet ve şehadetlerini kabul eder.

Hz. Muhammed insanlara hitap etmiştir diğeri ise Türk gençliğine. Aradaki fark evet çok büyüktür.

Bu büyüklüğü anlamayıp kıyas yapmaya çalşmakta ahmaklıktır.

Sitelerde Paylaş

Sana ne? Sahiplenmişiz, evet. Bu seni neden bağlıyor?

Sen neden her Atatürk başlığına çöreklenip millete saldırıyorsun kardeşim? Çok sıktı bu kişisel zırvaların, konuları resmen sabote edip insanları soğutuyorsun.

Atatürk'ten ölesiye nefret ediyorsun ama onun adına konuşur gibi yaparak Atatürkçülere saldırmaktan da geri durmuyorsun. Karışma, eğer yazmaktan kendini alamıyorsan da ayarını bil, kişiselleştirme.

Atatürk bizim yüzümüze tükürür müydü tükürmez miydi bilmem ama biz hepimiz bir olup sen ve senin gibi ayak takımının yüzüne her dakika tükürüyoruz ama utanmanız olmadığı için arsızca tırmalamaya devam ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed insanlara hitap etmiştir diğeri ise Türk gençliğine. Aradaki fark evet çok büyüktür.

Bu büyüklüğü anlamayıp kıyas yapmaya çalşmakta ahmaklıktır.

HOŞT post itim

hayatım dinle milli çıkarlarımızı birbirine karıştırıp kendinizi arap kıçı yalayan beyinsizlere döndüren sizlersiniz!Peygamber le Atatürkü kıyaslayıp ne tür mahluklar olduğunuzu zaten belli ediyorsunuz ,sizler inanmasanız da olur ,Atatürk demek türk demektir ve sizler yani aslında müslüman bile olmayan ,sadece sapık arap geleneklerini hadis adı altında yaşayarak asimile olan sefil arabilersiniz!,bir de utanmadan peygamber insanlığa hitap etti diyor kereste!O halde ne bok yemeye her haltı arapça yapıp arabın çıkarlarına hizmet ediyorsunuz beyinsiz hainler ?

Neden bu halk günde beş vakit kendi dilinde olmayan ezan duymak zorunda ?Hani bu din evrenseldi ,peygamber tüm insanlığa hitap ediyordu ?Sizler araplara asimile olmuş milli benliği sıfır hain ve beyinsiz çapulcularsınız!Ama utanmadan gelir ırkçılık insan hakları üzerina sefil yorumlar yapar!Kimse sizin elinize su dökemez halk düşmanlığında ,hırsız iktidarı yalayarak müslümanlık taslayan çakma müslo seni! Hırsızlar müslüman olamaz zaten sen ve senin gibiler cematçi sapıklardır ,onlar kuranda bile lanetleniyor!

Sitelerde Paylaş

HOŞT post itim

hayatım dinle milli çıkarlarımızı birbirine karıştırıp kendinizi arap kıçı yalayan beyinsizlere döndüren sizlersiniz!Peygamber le Atatürkü kıyaslayıp ne tür mahluklar olduğunuzu zaten belli ediyorsunuz ,sizler inanmasanız da olur ,Atatürk demek türk demektir ve sizler yani aslında müslüman bile olmayan ,sadece sapık arap geleneklerini hadis adı altında yaşayarak asimile olan sefil arabilersiniz!,bir de utanmadan peygamber insanlığa hitap etti diyor kereste!O halde ne bok yemeye her haltı arapça yapıp arabın çıkarlarına hizmet ediyorsunuz beyinsiz hainler ?

Neden bu halk günde beş vakit kendi dilinde olmayan ezan duymak zorunda ?Hani bu din evrenseldi ,peygamber tüm insanlığa hitap ediyordu ?Sizler araplara asimile olmuş milli benliği sıfır hain ve beyinsiz çapulcularsınız!Ama utanmadan gelir ırkçılık insan hakları üzerina sefil yorumlar yapar!Kimse sizin elinize su dökemez halk düşmanlığında ,hırsız iktidarı yalayarak müslümanlık taslayan çakma müslo seni! Hırsızlar müslüman olamaz zaten sen ve senin gibiler cematçi sapıklardır ,onlar kuranda bile lanetleniyor!

Aynen. Özellikle milliyetçi olduğunu söyleyip Arap'ın peşinden gidenleri anlamıyorum. MHP mesela tam bir paradokslar partisidir.

Sitelerde Paylaş

Aynen. Özellikle milliyetçi olduğunu söyleyip Arap'ın peşinden gidenleri anlamıyorum. MHP mesela tam bir paradokslar partisidir.

Sorma reflect bu Mhp kadar sanki bütün vatansever miilliyetçileri bölmek için yaratılmış olan başka parti yok sanırım.Aralarında gayet aklıbaşında insanlar var tabi ama genele ve oy tabanına bakarsak bunlara oy verenler şuursuz robot gibiler.bu durumda ha akp ha mhp.Bu adamlara milliyetçilik adına oy veren ,diğerine müslümanlık adına or veren şuursuzların elinde kaderimiz.

Sitelerde Paylaş

Atatürk, gençliğe hitâb ederken, erkenliğini yeni tamamlamış olanları kastertmedi.

Zihnen dinç ve âzimli olan herkes gençtir. Öyle ki, yaşamda herhangi bir tukusu, ihtirası ve hevesi olmayan 20 yaşındakiler bile, "genç" kavramının dışında kalır.

Gençlik, dinamizmle eşdeğerdir. Zihnen çevik olan herkes gençtir.

Sitelerde Paylaş

MHP'li değilim ama mhpliler arapların peşinden gitmiyor. Onlara kalsa ezan falan türkçe okunur yani. Tanıdığım okulda,çevremde bir sürü ülkü ocakları başkanı falan var bana söyledikleri şey şu : "Azıcık tarih bilen adam Araplardan nefret eder".

Sitelerde Paylaş

MHP'li değilim ama mhpliler arapların peşinden gitmiyor. Onlara kalsa ezan falan türkçe okunur yani. Tanıdığım okulda,çevremde bir sürü ülkü ocakları başkanı falan var bana söyledikleri şey şu : "Azıcık tarih bilen adam Araplardan nefret eder".

İçlerinde çok mantıklı milliyetçiler de var ama genelde bunlara oy veren kesimin önemli bir kısmı türk islamcılar.

Sitelerde Paylaş

Söylediklerin normaldir. Türk milliyetçiliği kuran adam zaten yahudi. Türk milliyetçisinin araplarda nefret etmesi gayet normal.

Türk milliyetçiliği poh pohlayan bu yahudi daha sonra Arap'lardaki arap milliyetçiliğinide poh pohlamıştır. Türk sevmeyen Arap milliyetçiliğininde olması tabi gayet normal.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...