Jump to content

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Recommended Posts

Aşağılık şeriatçı,

Eleştir hadi desek ne diyeceksin? Ha? Burada yazmışsın, daha ne yazacaktın? Az mı sapık "içiyordu, kadın kız avlıyordu, miras çok, sarhoşken sinirli mi oluyordu?" linkleri taşıdın buraya? Duruyor hepsi.

Hepsini yazıp duruyorsun iki senedir, forumu rezil ediyorsun zaten. Yazmadığın, söylemediğin ne kaldı, etmediğin hangi küfür içinde kaldı da böyle isyan ediyorsun şimdi?

Seni foruma sokmuyorlardı. Biraz zaman geçip de kabul edilince azdın yine demek ki.

Bildiğin bir şey yok, üç kuruşluk aklın yok, entelektüel dürüstlüğün kırıntısı yok, kalkmış da şeriatçı yalanlarıyla Atatürk eleştirecek beyimiz.

Bu forum şeriatın arka bahçesi olmaz. İt köpek bunu aklına soksun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 102
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Senin pencerenden bakılınca kemalistlerden daha beterim. Doğrudur, tarafında olmadığım için. Nedenlerine gelelim. Ben kimseye müslüman değil diye küfür etmedim, hakaret etmedim. Peygamberi küfürlerle savunmadım. İcraatlarla savundum. Peygamberin güzelliklerini sunarken, arkama kanunları alıp konuşmadım.

Ayrıca onlar işe Allahı karıştırmıyor dedin, bu cümleyi onlara şirin görünmek ve atatürkcü kimliğini parentez içerisinde deklare etmek için bir yandan da bende hem sizler gibi kemalist hemde berşan gibi müslümanlardan değilim, imajı verdiğini, eminim herkes anlamıştır.

Son savunmana gelecek olursak, Allahı karıştırmıyorlar dedin ya, Allaha küfür edilmeden açılan bir konu bile olmayan bu zeminde bu sözü yazarken neyi düşünüyordun, hayret ediyorum.

Ben kimseye şirin görünmek için sana kemalistlerden daha kötüsün demedim,demem.İnsanların hakkımda ne düşündüğü umurumda bile değil.Yeri geldiğinde anıtkabire puthane de demişliğim vardır.Şirin görünmek istesem böyle der miydim?

Allah'a küfür etmeleri bile senin yaptığının yanında hafif kalır.Sen Allah adına uydurulmuş şeyleri kabul ederek O'na iftira ediyorsun.Böylece 'EN ZALİM' kategorisine giriyorsun(bak 10:17).

Sitelerde Paylaş

Sorun Atatürk'ün eleştiriye kapalı olması değildir. Senin gibi itin kopuğun, ne idüğü belli şeriatçıların küfür ve yalanlarına, sahte tarihi şeriatçı köpeklerin sitelerinden taşıyıp taşıyıp burayı kirletmesine, adi propagandanıza izin verilmemesidir.

Şu forum kadar Atatürk tartışan, Atatürk'e demediği kalmayanların sayfalarca hezeyanlarını barındıran forum azdır.

Utançtır aslında bu, kirliliğe katkıdır.

O yüzden ben kişisel olarak senin gibi iti köpeği konuşturmaktan hoşlanmıyor, hakettiğiniz yanıtları vermekten zerre kadar imtina etmiyorum.

Adi ahlaksız, sen ki hiç ilgisi olmayan konularda, sırf dinin savunmak için Atatürk'ü konuya sinsice dahil edip küfreden köpeksin, daha ne konuşuyorsun?

Ettiğin kötü sözleri önce seni terbiyeden yoksun yetiştiren ebeveynlerine ve sana iade ediyorum. Bu cümleleri bu mekanda kurman, nasıl bir bataklıkta olduğunu gösteriyor. İşte sen ve senin gibiler busunuz. Düşüncelere bile cevap verecek donanımınız yok, savunulacak hiçbir yanınız yok, sadece küfür eder durursunuz. Sen istediğin kadar kötü söz söyleyebilirsin, bunlar sadece senin ve ailenin basiretsizliğini gösterir, başka birşeyi değil.

Sitelerde Paylaş

Ettiğin kötü sözleri önce seni terbiyeden yoksun yetiştiren ebeveynlerine ve sana iade ediyorum. Bu cümleleri bu mekanda kurman, nasıl bir bataklıkta olduğunu gösteriyor. İşte sen ve senin gibiler busunuz. Düşüncelere bile cevap verecek donanımınız yok, savunulacak hiçbir yanınız yok, sadece küfür eder durursunuz. Sen istediğin kadar kötü söz söyleyebilirsin, bunlar sadece senin ve ailenin basiretsizliğini gösterir, başka birşeyi değil.

Kapa çeneni, ite köpeğe ne olduğunu söylemeyeceğim de yazdığın rezil küfürleri sineye mi çekeceğim?

Senin her bir iletin sinsice küfür. Her yanın küfür, varlığın zul.

Ailemi karıştırma, canına okurum senin.

Sitelerde Paylaş

Kapa çeneni, ite köpeğe ne olduğunu söylemeyeceğim de yazdığın rezil küfürleri sineye mi çekeceğim?

Senin her bir iletin sinsice küfür. Her yanın küfür, varlığın zul.

Ailemi karıştırma, canına okurum senin.

Tehdit mi ediyorsun? Bu forumda ateistler kuralsızları oynamakta baya serbestler, kurallar sadece müslümanlar için geçerli, senin gibi ataları hayvan olanlar için kural felan yok. Buda güzel, devam et sen, sonra demokrasi ve evrensel insanhakları adı altında maval okursunuz, birkaç çakma mesajla kendini kandırmaya devam edersin. Yazıkki sen ve senin gibiler admaım diye ortalıkta dolanıyorlar, iki yüzlü mahluklar.

tarihinde BersHan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tehdit mi ediyorsun? Bu forumda ateistler kuralsızları oynamakta baya serbestler, kurallar sadece müslümanlar için geçerli, senin gibi ataları hayvan olanlar için kural felan yok. Buda güzel, devam et sen, sonra demokrasi ve evrensel insanhakları adı altında maval okursunuz, birkaç çakma mesajla kendini kandırmaya devam edersin. Yazıkki sen ve senin gibiler admaım diye ortalıkta dolanıyorlar, iki yüzlü mahluklar.

Ne tehdidi? Nerede tehdit ettim?

Aşağılık it, sen hangi sıfatla benim ailemi ebeveynlerimi konuya dahil edebilirsin, soysuz? Ben de yapayım mı aynısını?

Hani senin erkekliğin? Kendi başına bir halt edemiyor musun aileyi karıştırıyorsun?

Hayvan da sensin, diğer başlıkta dediğin şerefsiz de. Bu lafları sarfedip, üstüne bir de ailemi karıştırıp da benim hakaretlerim üstünden evrensel insan haklarından, demokrasiden, özgürlükten, ahlaktan şereften bahseden haysiyetsiz..

Sitelerde Paylaş

Ben kimseye şirin görünmek için sana kemalistlerden daha kötüsün demedim,demem.İnsanların hakkımda ne düşündüğü umurumda bile değil.Yeri geldiğinde anıtkabire puthane de demişliğim vardır.Şirin görünmek istesem böyle der miydim?

Allah'a küfür etmeleri bile senin yaptığının yanında hafif kalır.Sen Allah adına uydurulmuş şeyleri kabul ederek O'na iftira ediyorsun.Böylece 'EN ZALİM' kategorisine giriyorsun(bak 10:17).

Ateistleri savunurken, ayaklarının altına aldıklarını iyi düşün, geri dönüşü olmayan sözler sarfettin. İftira, ayeti nefse göre değerlendirme, hadisleri red etmek için ayet öne sürme, Kuranı ispat için olmayan iddialarla, ispat sunma gibi metotlar senin için doğru yol, bunları yani senin söylemlerini kabul etmeyenler, ateistlerden bile zalimler ise, ben senden olmamayı tercih ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Ne tehdidi? Nerede tehdit ettim?

Aşağılık it, sen hangi sıfatla benim ailemi ebeveynlerimi konuya dahil edebilirsin, soysuz? Ben de yapayım mı aynısını?

Hani senin erkekliğin? Kendi başına bir halt edemiyor musun aileyi karıştırıyorsun?

Hayvan da sensin, diğer başlıkta dediğin şerefsiz de. Bu lafları sarfedip, üstüne bir de ailemi karıştırıp da benim hakaretlerim üstünden evrensel insan haklarından, demokrasiden, özgürlükten, ahlaktan şereften bahseden haysiyetsiz..

Kişiye terbiye aileden gelir, malum her yazın küfürlerle dolu, terbiyesizlik senin karekterin olmuş. Sen burada böyle yqzılar yazarak beni korkuttuğunu mu sanıyorsun, bu yazıların beni düşüncelerimden vazgeçirip, eyw abi mi dedirtecek.

Kötüyle kötü pislikle pislik olmamayı dinim gereği uyguluyorum. Sen istediğini söyleyebilirsin, dedim ya terbiye meselesi...

Sitelerde Paylaş

Ateistleri savunurken, ayaklarının altına aldıklarını iyi düşün, geri dönüşü olmayan sözler sarfettin. İftira, ayeti nefse göre değerlendirme, hadisleri red etmek için ayet öne sürme, Kuranı ispat için olmayan iddialarla, ispat sunma gibi metotlar senin için doğru yol, bunları yani senin söylemlerini kabul etmeyenler, ateistlerden bile zalimler ise, ben senden olmamayı tercih ediyorum.

Konuyu baltalamayacağım.Seninle tartışmaktan sıkıldım.Ben bu forumda kimin müşrik olduğunu defalarca ispat ettim zaten.Selam.

Sitelerde Paylaş

Kişiye terbiye aileden gelir, malum her yazın küfürlerle dolu, terbiyesizlik senin karekterin olmuş. Sen burada böyle yqzılar yazarak beni korkuttuğunu mu sanıyorsun, bu yazıların beni düşüncelerimden vazgeçirip, eyw abi mi dedirtecek.

Kötüyle kötü pislikle pislik olmamayı dinim gereği uyguluyorum. Sen istediğini söyleyebilirsin, dedim ya terbiye meselesi...

Sen hiçbir şeyden korkmaz, hiçbir şeyden utanmazsın.Utanmak için gurur haysiyet gerek. Ben sana hakaret ettim, sen bin mislini sarfettin, üstüne de ailemi karıştırdın ama hala bana ahlak erdem dersi verebiliyorsun.

Sana diyorum. Sinsi, ahlaksız, zerre kadar entelektüel dürüstlüğü olmayan çöpsün.

Karaktersiz..

Sitelerde Paylaş

Yobazlar..

Atatürk devrimleri ile sizlere yapacağı kötülüklerin hemen hepsini yapmış.

Önce onlardan kurtulmaya çalışın.

İktidar elinizde olduğu halde hala onlara saygı gösteriyorsunuz.

İki ayyaşın kurduğu bu cumhuriyet elinizde..

Gücünüz yetiyorsa Osmanlıyı diriltin..

Sitelerde Paylaş

MHP'li değilim ama mhpliler arapların peşinden gitmiyor. Onlara kalsa ezan falan türkçe okunur yani. Tanıdığım okulda,çevremde bir sürü ülkü ocakları başkanı falan var bana söyledikleri şey şu : "Azıcık tarih bilen adam Araplardan nefret eder".

O ocaklarda "selamunaleyküm" diye selamlaşıyorlar. Bir "günaydın", bir "merhaba" demekten acizler. Ötesinde ne yaparlarsa yapsınlar. MHP ilk oyumu attığım ama bir daha asla oy vermeyi düşünmediğim ezik ve çelişkilerle dolu bir partidir.

Sitelerde Paylaş

Gene cımbızlama yapmışsın :D Sen iyi kaş alıyorsundur.

hiç uslanmıyorsunuz. Delikanlı olda diğer ayetleride yaz. Hatta Atatürkün devrimi gerçekleştirmek için bazı kelleler gidecek gibi sözlerinide yazda öyle karşılaştıralım.

Ben sana kapak yapardım ama şimdi çıkmam lazım. Arkadaşlar belki ilgilenir senle

Bence az bile demiş!!!!!!!!Gereken bütün kelleleri alsa şuan daha iyi bir durumda olurduk

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çocuklar, Atatürk'ün kurduğu ülkede yaşayıp ne diye ona sövüyorsunuz ki? Ben mesela şeriat gelirse Norveç'e, İsveç'e falan gideceğim. Sizi de şu an aynını yapmaya davet ediyorum. İlkelerinize o kadar bağlıysanız milyonların "Atam" diye bağrına bastığı adamın kurduğu ülke topraklarında ona kızarak yaşamaz, Arap vatandaşlığı edinmek için uğraşırsınız.

Sitelerde Paylaş

Bence Atatürk'ü savunmaya gerek yok.

Onun yaptıkları meydanda..

Onun devrimleri sırasında ezilen, bastırılan, öldürülen bir kesim var.

Ama o kesim ülkenin aydınları değil. Ülkenin yobazları.. Hainler..

Hiç kuşkusuz onlara bazı haksızlıklar yapılmış olabilir.

Ben şahsen onlarda savunulacak değerler bulmuyorum.

Onların torunları aramızda yaşıyor.

Artık onlar gibi yaşamıyorlar, inanmıyorlar ve düşünmüyorlar.

Ama onların Atatürk'e olan kin ve nefretleri hala devam ediyor.

Neden nefret ettiklerini bile yeterince bilmiyorlar çoğu. Kendilerine intikal eden nefreti devam ettiriyorlar.

Atatürk'ün devrimlerine karşı devrim yapmalarının imkansızlığını biliyorlar.

Atatürk devrimlerinin çoğunu benimsememezlik edemezler artık. Çünkü onlarla büyümüşler..

Bu da onların kin ve nefretini artırıyor.

Atatürk'den kurtulmalarının imkansızlığı onları büyük bir düş kırıklığına uğratıyor.

Ben diyorum ki.. Sürünsünler onlar.. Aptallar. Bağnazlar. Hainler..

İktidar olmalarına rağmen sürünüyorlar hainler..

Atatürk düşmanı bir hükümetin başta olmasına ve Atatürk düşmanlığının açıkça pratik edilmesine rağmen, Atatürk ilkelerine sadakat devam ediyor.

Yakında bu hükümet gidecekse, bundan Atatürk ilkelerine olan sadakat sorumlu olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=DR3uNpdmxkQ

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...