Jump to content

Recommended Posts

Kürt göçmenler Alman yurdunda caka satıyor, kabadayılık yapıyor! Sonra Neo Naziler bunlara saldırınca zırlıyorlar. İt sürüsü gibi toplanıp gözlerine kestirdikleri Cermen kızı keyifle pataklıyorlar. Bu kaba insanlar bizim ülkemizde de farklı değiller. Aslında ne kadar müslüman göçmen varsa hepsini Avrupa'dan kovacaksın. O zaman Avrupa toplumsal açıdan daha zinde ve temiz hale gelecektir.

İlgili video:

https://www.facebook...239403962893297

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kürt göçmenler Alman yurdunda caka satıyor, kabadayılık yapıyor! Sonra Neo Naziler bunlara saldırınca zırlıyorlar. İt sürüsü gibi toplanıp gözlerine kestirdikleri Cermen kızı keyifle pataklıyorlar. Bu kaba insanlar bizim ülkemizde de farklı değiller. Aslında ne kadar müslüman göçmen varsa hepsini Avrupa'dan kovacaksın. O zaman Avrupa toplumsal açıdan daha zinde ve temiz hale gelecektir.

Aynen kardeşim pislik vahsiler oranında içine ettiler. Şiddet toplumu değilmi Kendi gibi olmayanı ezer bu müslüman toplumu küçük yaşlarda bilinçlere şiddet ekiyorlar. Dünyaya terör estiriyorlar terörist pislikler

Akşam akşam sinirlerimi bozdular şerefsiz pislikler.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Benim cocuklugumda ,bundan 65 yil Kadar önce dogu anadoluda Türkler arasinda söylenen bir söz vardi söyle.

Kürtten EVLIYA, koyma avluya ,YA S AMIYI calar yada SAMBAGIYI.

Sami , öküzlerin boynuna konan boyudurugu öküzlerin boynunda tutan iki cubuk.

Sambagiysa bu iki cubugu birbine baglayan Kücük iptir.

Umarim halkin ne demek istedigini anlamisinizdir.

Benim KIVRAM anlatyor.

sünnet olurkan beni tutan kisi.

Sehirden ciktim yaya köye gidiyordum,Firat köprüsünü gectim bir silehli KÜRTyolumu kesti.üstümde ne varsa donumla köynegim disinda herseyimi alip gitti.

Bu Kürt yillar sonra gelip bizim köye yerlesmesinmi.

Benim kivre bu Kürdü tanir ve derki ULAN KIRRO,hatirliyormusun yillar önce beni Firat köprüsü cikisinda SOYDUYDUN?

Kürtlerin silahli olmasinin nedeni ABDULHAMIT dürzüsüdür.

Bu DEYYUS Isanbulda HAMIDIYE kislalari acip bu kislalarda kürleri dogudan getirip eyitip silahlandirip tekrer doguya göndermistirki dogudaki Türkmenleri ortadankaldirsinlar deye.

Bu silahlarla Kürtler hem Ermenileri hemide Türkmenleri daglardan inerek somuslar ve canlarina kiymislardir.

Cünkü Osmanli Türkmenlere karsi acimasiz bir DÜSMENDI.

Bu nedenle Kürterin hepsi silehli Türklerde ise silah yoktu.

Belcika kirali bas papazi cagrip derki sen insanlari tanirsin hanki milltten isci alalim?

Papaz hic düsünmeden TÜRKLERDEN der.

Ve Belcika Türkiyeden isci alir,alirda Belcikada bu isciler olaylar cikartmaya baslarlar.

Kiral papazi tekrer cagirip sorar hani TÜRKLER ehil insanlardi?

Papaz söyle der,ben TÜRKIYEDEN isci al demedimki,TÜRKLERDEN al dedim.

Gene sözümdeyim Türkler UYSAL ve CALISKANDIRLAR ,kimseye zarar vermek istemezler demistir PAPAZ.

Belcika kira papazin demek istedigini anlar ve özür diler PAPAZDAN.

Almanyada calisip para kazaniyorlarda insanlik kolay kolay kazanamiyorlar.

Asirlarin ESKIYALGI genlerine iyice sinmis,onlari atmak cok kolay olmaycaktir.

Türkiyede suc isleyenlerin %80-90 ni sanrim kürtlerdendir.

Mafiyalikta bile basta bunlarin adi gecer.

PKK kürtleri 60,000 insanimizin canina kiymistir.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yok birader, Avrupa, medeniyet görmek de işe yaramıyor bu yaratıklar üzerinde. Eğitilemiyorlar, bu yüzden sadece sömürülmeye, kullanılmaya elverişliler. Bir de "Batı ahlaksız, Batı tu kaka" deyip dururlar. Batı'nın ahlaksızlığı necaset-i hafife ise Ortadoğu'nun ahlaksızlığı necaset-i galîzadır. Deterjan fabrikası bile ancak paklar.

Geçtiğimiz yıllardaki bir başka skandalı hatırlatayım;

21 Şubat 2012'de İngiltere'de genç kızları sömüren 11 kişiden oluşan sübyancı çete deşifre edildi. Bu sapıkların hepsi Ortadoğu kökenli.

paedo_gang_1457231a.jpg

Bu cinsel istismarcıların isimleri ve yaşları şöyle:

Kabeer Hassan, 24, Abdul Aziz, 41, Abdul Rauf, 43, Mohammed Sajid, 35, Adil Khan, 42, Abdul Qayyum, 43, Mohammed Amin, 44, Qamar Shahzad, 29, Liaquat Shah, 41, and Hamid Safi, 22

Kaynak: http://northwestnationalists.blogspot.co.uk/2012/02/rochdale-gang-of-11-men-plied-young.html

jYQCpxa.jpg

Sitelerde Paylaş

Adamlarda yabancı, homosexual, ateist düşmanlığı var. Alışık olmadıkları kültürlere ve düşüncelere düşmanlar. Din denen meret onlara bu yoz ahlakı endoktrine ediyor.

P1cJi3m.jpg

1380575_240470379439529_19484422_n.jpg

p8WkiMT.jpg

http://youtu.be/dxHsM8rytgo

Sitelerde Paylaş

Adamlarda yabancı, homosexual, ateist düşmanlığı var. Alışık olmadıkları kültürlere ve düşüncelere düşmanlar. Din denen meret onlara bu yoz ahlakı endoktrine ediyor.

P1cJi3m.jpg

1380575_240470379439529_19484422_n.jpg

p8WkiMT.jpg

http://youtu.be/dxHsM8rytgo

Temas Hipotez'i diye bir şey var. İletişim halinde olmadığın gruplara karşı olumsuz düşünceler beslersin. İslam zaten doğasında zenofobik (yabancı düşmanı) bir din. Din böyle olunca o sözde farklı grupların içine girmek de zor oluyor. Dolayısıyla da bu hipotezin ortaya koyduğu önerme doğru oluyor.

Sitelerde Paylaş

İlgili video:

https://www.facebook...239403962893297

Olur mu onların hepsi Türk! Nerde bi pislik olsa Tc pasaportlu bütün azınlıklar buharlaşır ve sadece Türk kalır ortada

Sitelerde Paylaş

Olur mu onların hepsi Türk! Nerde bi pislik olsa Tc pasaportlu bütün azınlıklar buharlaşır ve sadece Türk kalır ortada

Zenofobik bir pislikte sensin senin yazdığın yazılarıda görüyoz. Kafa tasçı pislik. Bari pislik yorumlarınla konuyu kirletme.

Sitelerde Paylaş

Zenofobik bir pislikte sensin senin yazdığın yazılarıda görüyoz. Kafa tasçı pislik. Bari pislik yorumlarınla konuyu kirletme.

Bak yavrum bu ülkeye bağlı olan herkesi Türk olarak görürüz ama senin gibi hainler bizleri ırkçılıkla etkiletler çünkü sizlerde ahlak yoktur ,senin lağım kokan ağzınla hala yazmana nasıl izin veriyorlar anlamıyorum ateistorum yeniyetme çakma atelerin olmamalı!Sen kudurdun

Sitelerde Paylaş

Bak yavrum bu ülkeye bağlı olan herkesi Türk olarak görürüz ama senin gibi hainler bizleri ırkçılıkla etkiletler çünkü sizlerde ahlak yoktur ,senin lağım kokan ağzınla hala yazmana nasıl izin veriyorlar anlamıyorum ateistorum yeniyetme çakma atelerin olmamalı!Sen kudurdun

Senin dinin beli değil dinsizliğin belli değil senin ne mal olduğunu biliyom. Bu olaydan bile senin vicdanının sızlamadığını bilirim. Senin gibi bir pislik bu forumda niye alırlar hiç anlamam pislik yorumlarınla siteyi kirletmekten başka birşey yaptığın yok. İki yüzlü bir pisliksin buraya nefret kusmaktan başka birşey yaptığın yok zenofobik pislik.

Sitelerde Paylaş

Temas Hipotez'i diye bir şey var. İletişim halinde olmadığın gruplara karşı olumsuz düşünceler beslersin. İslam zaten doğasında zenofobik (yabancı düşmanı) bir din. Din böyle olunca o sözde farklı grupların içine girmek de zor oluyor. Dolayısıyla da bu hipotezin ortaya koyduğu önerme doğru oluyor.

Aynen kardeşim söylediklerine katılıyom.

Sitelerde Paylaş

Senin dinin beli değil dinsizliğin belli değil senin ne mal olduğunu biliyom. Bu olaydan bile senin vicdanının sızlamadığını bilirim. Senin gibi bir pislik bu forumda niye alırlar hiç anlamam pislik yorumlarınla siteyi kirletmekten başka birşey yaptığın yok. İki yüzlü bir pisliksin buraya nefret kusmaktan başka birşey yaptığın yok zenofobik pislik.

Dostlar,

eminim ki ikiniz de birbirinize nefret kusuyorsunuz. Her başlıkta bu oluyor.

İkiniz birden bunu kesseniz daha iyi olacak.

Sitelerde Paylaş

Dostlar,

eminim ki ikiniz de birbirinize nefret kusuyorsunuz. Her başlıkta bu oluyor.

İkiniz birden bunu kesseniz daha iyi olacak.

Sevgi kardeşim Bir sana bu forumda hep saygı duyarım benim kızdığım kişiler iki yüzlü kişilerdir

Direngezinin zenofobik pek çok yazısını okudum bu forumda. Benim en sevmediğim şey iki yüzlülüktür. Bu kız alman diye direngezi pislik zenofiklerin vicdani sızlamaz. Zenofobikler bu tür olaylarda acımasız olurlar. Bu videoki kişilerde zenofobik müslümanlar bu arkadaşında kafa yapısı aynı.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Biri kurt milliyetciligi yapiyor sende turk ne farkin var ondan ???

Butun irklarin ve dinlerin olmadigi bir dunya hayal ediyorum...

Sen ne cahil adamsın ben türk miliyetçisi değilim.

Yanlış kişinin mesajını alıntı yapıyorsun.

Kendine beyin naklı yap.

Sitelerde Paylaş

Eger bu yazi sana aidse ben henüz bunamadim demektir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...