Jump to content

Muhammedin Kesin Yalan Söylediğinin Kanıtı

Recommended Posts

Allahın yok olduğunu kanıtlamak için tüm evreni gezip görmen gerkir diyenlere.

Dünyada bir yerlerde peygamberin %100 yalan söylediğinin kanıtı var. Ben o yüzden müslümanlığın yanlış olduğunu biliyorum.

Müslümanların, muhammedin doğru söylediğini kanıtlamak için tüm dünyayı gezip bu kanıtın olmadığını kanıtlaması gerekir ?

tarihinde ahmet2007ate tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dünyada bir yerlerde peygamberin %100 yalan söylediğinin kanıtı var. Ben o yüzden müslümanlığın yanlış olduğunu biliyorum.

Müslümanların, muhammedin doğru söylediğini kanıtlamak için tüm dünyayı gezip bu kanıtın olmadığını kanıtlaması gerekir ?

dostum kusura bakma ama ben bişey anlamadım . Daha doğrusu sen anlatamadın. ''Muhammedin kesin yalan söylediğinin kanıtı'' diye çarpıcı bi başlık atmışsın ama içerik fıs. Ben de ateistim ama tekrar özür dileyerek söylüyorum ki; yazdıkların ilkokul seviyesinde :D tarihinde kafsinkaf35.5 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

münafikun 4. ayette " allah kahretsin onları - katele humu allahu - katletsin onları allah "

denilerek allahın, başka bir allahtan dilek kipinde ifadesi vardır ki

muhammetin yalancılığını göstermek açısından

şuara 107 ve 125. ayetlerdeki " ben size gönderilmiş güvenilir bir peygamberim " ifadesiyle yarışır.

Sitelerde Paylaş

ateistlerin zeka yaşını gösteren güzel bir örnek

kardeşim sizde hiç akıl fikir beyin yokmu ?

yoksa aklınızı kiraya mı verdiniz?

Sitelerde Paylaş

Bedü-i israf-ı zaman sait nursi'ye hem ruhunu hem bedenini satmış,kiralatmış yobazın biri kalkmış ateistlerin zekasını küçümsüyor...

Sitelerde Paylaş

ateistlerin zeka yaşını gösteren güzel bir örnek

kardeşim sizde hiç akıl fikir beyin yokmu ?

yoksa aklınızı kiraya mı verdiniz?

Diyene bakın! Seni iki yüzlü! İsraf-ı zaman Said-i Dürzi'yi mehdi, müceddid, mürşid, zamanın eşsizi ve şaşmaz bir kılavuz olarak kabul eden sen değil misin? Nurcu zırvaların dışına çıkan bir tek mesajın yok.

Hepiniz onun kitaplarını kutsallık zırhına bürüyüp akıldan istifa etmişsiniz.

ItsJA3T.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...