Jump to content

Fazla Batılılaştığı Gerekçesiyle Öz Kızını Katletti

Recommended Posts

Benim yazdıklarımın ateistlik teistlikle ilgisi yok. Kendi kafandan bir adalet kavramı uydurmuşsun.

Adaletli bir dünya vardı bu kız neden öldü?

Ben sana gerçek adalet kavramının kökeninden bahsediyorum. Sen kafadan uydurulmuş bi adaletten bahsediyorsun.

Ne bu?

Adalet herkesin yaşamsı mutlu olması demek mi?

Öyle sığ bakıyorsunuz ki, tüm argümanlarınız bir isyan niteliğinde ama mantıkdan yoksun.

Ben adaletli bir dünya var, heryerde adalet var mı dedim? Belki de birdaha okumalısın. -Yada boşvermelisin, git bir iki içki iç, ağlayıp dünyanın adaletsizliğine küfret.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ne demek "Fazla Batılı" olmak ? Az batılı olsa sıkıntı olmayacak mıydı? -Saçmalık ! Bir deli kızını öldürmüş, hepsi bu.

Bir de , burda genel evrim mottosuna aykırı bir durum var; bulunduğu ortama en iyi adapte olan hayatta kalamamış hem de yeni çevresine hiç

adapte olamamış biri sebebiyle..

Keh Keh Keh

tarihinde KAM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neden üzülüyosunuz? Ya da üzülüyor gibi yapıyorsunuz?

Sonuçta hiçbir anlamı ya da amacı olmayan bir varoluş sona ermiş, şekil/form değiştirmiş.Hepsi bundan ibaret.

Doğada doğru/yanlış iyi/kötü diye birşey yok.

Forumun yeni hiççi üyesi hoşgeldi

Kötü diye bir şey yoksa git tecavüz et birine

Nihilizm böyle bir şey değil

tarihinde direngezi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam eteği kabul etmezse haklı olduğunu mu kanıtlamış olursun?

Evet. Sen nasıl ki islami devrim yapınca her kadını kara çarşafa sokuyorsan, bunun aksine istikametteki bir devrimde de onların kaldırılması gerekir ki hala ülke sınırları içinde o kara çarşaflıları görebiliyorsun. Ayrıca benim bir arkadaşım en büyük AVM'lerden birinde fesle gezdi, kimse bir şey demedi. Bir de sen islami bir cumhuriyette(!) etekle gez bakalım?

Sitelerde Paylaş

Sen ya ne dediğini bilmiyorsun ya da "şapka kanunu" nedir onu bilmiyorsun. Bir yasağı kaldırmak için karşı bir yasak mı getirmek gerekir yoksa yalnızca yasaklanmış olan şeyin yasağının kaldırılması yeterli midir? Yani, kara çarşafın zorunlu olduğu bir yerde kara çarşaf zorunluluğunu kaldırmak mı gerekir yoksa kara çarşaflıların da zorla soyulması mı gerekir? Bu devlet yalnızca senin arkadaşının gezdiği AVM'de hüküm sürmüyor. Kimsenin bir şey dememiş olması, şapka kanunu gibi bir saçmalığın halen daha yürürlükte olduğu gerçeğini değiştirmez. Bugün bir şey denmemesi gayet anlaşılır. Çünkü günümüzde şapka kanunu denilen saçmalığı halen daha ateşli bir biçimde savunan radikal kemalistler iktidarda değiller. Onların iktidarı döneminde bir çık bakalım akıbetin ne olur?

Sitelerde Paylaş

Sen ya ne dediğini bilmiyorsun ya da "şapka kanunu" nedir onu bilmiyorsun. Bir yasağı kaldırmak için karşı bir yasak mı getirmek gerekir yoksa yalnızca yasaklanmış olan şeyin yasağının kaldırılması yeterli midir? Yani, kara çarşafın zorunlu olduğu bir yerde kara çarşaf zorunluluğunu kaldırmak mı gerekir yoksa kara çarşaflıların da zorla soyulması mı gerekir? Bu devlet yalnızca senin arkadaşının gezdiği AVM'de hüküm sürmüyor. Kimsenin bir şey dememiş olması, şapka kanunu gibi bir saçmalığın halen daha yürürlükte olduğu gerçeğini değiştirmez. Bugün bir şey denmemesi gayet anlaşılır. Çünkü günümüzde şapka kanunu denilen saçmalığı halen daha ateşli bir biçimde savunan radikal kemalistler iktidarda değiller. Onların iktidarı döneminde bir çık bakalım akıbetin ne olur?

Sen herhalde okuduğunu anlamayan islamcılardansın? O saçma sapan dinin saçma sapan kurallarından kurtulmak için farklı bir uygulama getirilmesi zorunluydu, yoksa cahil cühela hala fes ve çarşafla dolaşmaya devam edecekti. Bugün nasıl ki sırf ana babası ona inanıyor diye KENDİ SEÇİMİ OLMAKSIZIN islama inananlar ülkeyi soyup soğana çeviriyorsa o zaman da farklı alternatifler gösterilmeden herkes cehennem korkusuyla aynı haltı yapmaya devam edecekti. Sen şimdi fesle gezebiliyorsun da bir kadın şeriat varken HERHANGİ BİRİNİN DÖNEMİNDE etekle gezebilecek miydi? Ortada okyanus varken kalkıp denizi eleştirmeye kalkarsan böyle komik duruma düşersin.

tarihinde Reflect tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Farklı bir uygulama getirilmesi gerektiğini anlarım da (ki çarşaf zorunluluğu var mıydı o da ayrı bir soru işareti) başkalarının giyimini yasaklamak ne demek oluyor? Saçmalıkları aklayayım derken iyice saçmalayıp batıp duruyorsun. Bugün ve dün insanların anası babası gibi inandığını nereden biliyorsun? Madem öyle. Ben de anan baban kemalist olduğu için senin beynini andımız gibi saçmalıklarla yıkayıp seni kemalist bir mankurt olarak yetiştirdiklerini iddia edebilirim, ne dersin? Benim şimdi fesle gezebildiğimi söylüyor hala ya! Kardeşim anlama kıtlığımı var sende yoksa salağa mı yatıyorsun? Şapka Kanunu denen saçmalık halen daha yürürlükte diyorum. Bilmiyorsan aç da oku öğren, böyle zırcahıl zırcahil yazıp hem beni sinir etme, hem de kendini rezil etme!

Sitelerde Paylaş

Farklı bir uygulama getirilmesi gerektiğini anlarım da (ki çarşaf zorunluluğu var mıydı o da ayrı bir soru işareti) başkalarının giyimini yasaklamak ne demek oluyor? Saçmalıkları aklayayım derken iyice saçmalayıp batıp duruyorsun. Bugün ve dün insanların anası babası gibi inandığını nereden biliyorsun? Madem öyle. Ben de anan baban kemalist olduğu için senin beynini andımız gibi saçmalıklarla yıkayıp seni kemalist bir mankurt olarak yetiştirdiklerini iddia edebilirim, ne dersin? Benim şimdi fesle gezebildiğimi söylüyor hala ya! Kardeşim anlama kıtlığımı var sende yoksa salağa mı yatıyorsun? Şapka Kanunu denen saçmalık halen daha yürürlükte diyorum. Bilmiyorsan aç da oku öğren, böyle zırcahıl zırcahil yazıp hem beni sinir etme, hem de kendini rezil etme!

Komik adamsın vesselam. :) Açıp biraz tarih okumayı öğrenirsen sinirlenmeden (duygularına yenik düşmeden) ve bilgini kullanarak tartışabilirsin. O zamana kadar seni sinirlendiğinle bırakayım. :) Böyle köpürdüğünüzde bir nebze daha insana benziyorsunuz yobaz takımı. :) Ayrıca tamamen kendi isteğinle yaptığın siyasi görüş seçmekle cehennem korkusunun bir taraflarının 3.5 şiddetinde attırıldığı din seçmeyi aynı şey sanan aklına selamlar. :)

tarihinde Reflect tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...