Jump to content

Recommended Posts

Cinsel açıdan bastırılmış sinirli pislikler!

http://www.youtube.com/watch?v=1n0kL1tZUhU

BBC UK: http://www.bbc.co.uk...ending-25316942

Bu da sansür heyetinin bir başka marifeti:

TIKB905.jpg

Aynı hasta zihniyetin ülkemizdeki yerli uzantısı:

ptk6JwZ.jpg

İslam'da kadın bir maldır, ve bir sex aletidir. Maalesef İran ve Türk kültürünün çoğunluğu İslam'dan türetilmiş.

Sitelerde Paylaş

Bunlar ciddi ciddi kırık yaf. Erkeklere azgın teke, abazan ve tecavüzcü muamelesi yapıyorlar. Kadınlar ise potansiyel orospu. Sonra buraya gelip ateistlere ahlak dersi veriyorlar. "Kadın satıcısı bir Kureyş tanrısına tapmıyorsanız ahlakınızı nasıl rasyonalize edebiliyorsunuz?" Ateizmin önerdiği ekonomi politikası da yok ona bakarsan. Yahudi "ben super ırkım" diyor, Müslim "herkes İslam fıtratı üzerine doğar" diyor, Hristiyanlar desen onlar da ayrı telden çalıyor. Böyle moral konsensus oluşturulamaz ki. Herkes tanrıyı keyfine göre konuşturur, ne düzen kalır ne dirlik (ki zaten öyle olmuş).

5zLSfEf.jpg

Sitelerde Paylaş

Yobaz Atatürkçüler kadın sansürlemiş :D ulan hadi kadını sansürlediniz martıdan ne istediniz :D hastalıklı zihniyet bunlar :D

Muhaha, Photoshop terk! xD Adamı karalamak isterken kendisi rezil oldu. :D

tarihinde Reflect tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cinsel açıdan bastırılmış sinirli pislikler!

http://www.youtube.com/watch?v=1n0kL1tZUhU

BBC UK: http://www.bbc.co.uk...ending-25316942

Bu da sansür heyetinin bir başka marifeti:

TIKB905.jpg

Aynı hasta zihniyetin ülkemizdeki yerli uzantısı:

ptk6JwZ.jpg

İslam'da kadın bir maldır, ve bir sex aletidir. Maalesef İran ve Türk kültürünün çoğunluğu İslam'dan türetilmiş.

:D ne çeşit adamlarsınız yaa

Kadın kendini teşhire çıkarmış resmen kendini pazarlıyor. Ben izlemek zorundamıyım onun göğüslerini ?

Traktör reklamında bile çıplak kadınlar var. Arkadaş ben traktör alıcam niye çıplak kadın oynatıyorlar reklamlarında. Kadının bedenini,şehvet duygularını kullanarak kadın üzerinden para kazanmaya çalışmak normal ama buna karşı çıkmakmı anormal öylemi

Şimdi bunu savunan seni gibiler kadının bedenini suistimal etmiyor, kadını seks aleti olarak görmüyorda bizmi görüyoruz.

Ahlaksız olduğunuz kadar pişkinsinizde

Sitelerde Paylaş

Kadın kendini teşhire çıkarmış resmen kendini pazarlıyor. Ben izlemek zorundamıyım onun göğüslerini ?

Traktör reklamında bile çıplak kadınlar var. Arkadaş ben traktör alıcam niye çıplak kadın oynatıyorlar reklamlarında. Kadının bedenini,şehvet duygularını kullanarak kadın üzerinden para kazanmaya çalışmak normal ama buna karşı çıkmakmı anormal öylemi

Şimdi bunu savunan seni gibiler kadının bedenini suistimal etmiyor, kadını seks aleti olarak görmüyorda bizmi görüyoruz.

Kadin bedenini kullanarak para kazanmak da normal bir davranis degil tabii ki. Ama burada kadin bedeninden para kazanmanin normal oldugunu iddia eden kimse olmadi. Neden ya bir ucta yada oteki ucta olmak zorundayiz? Bunun orta yolu yok mu? Hatta islamda da orta yolu secin diye tavsiyeler yok mu?

Kadin bedeni kullanarak para kazanmak yanlis ama bir takim kotu niyetli erkekler boyle yapiyor diye kadinlari kapatmak midir bunun cozumu? Fotograflardaki yaslik siyaseti teyzenin degajesini gorunce uyarilan erkek mi normaldir yoksa bu sekilde bluz giyen teyze mi normaldir?

Sitelerde Paylaş

Kadın vücudunu sermaye sahipleri de,Müslüman tacirlerde sonuna kadar kullanır,kimisi açar kimisi kapatır,ama sonunda kazanan tacirler,kaybeden kadınlardır.

Ama kadın kendi özgür kararıyla dekoltede giyebilir,kapanabilir,buna kimse karışamaz.

Çalışan,üreten,eğitimli kadının kararlarına saygı duymalıyız.

Ayrıca ben traktör reklamlarında başörtülü dahil hiç kadın görmedim,daha doğrusu traktör reklamı görmedim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...