Jump to content

Müslümanlar Hristiyanlardan Neden Daha SALAK!

Recommended Posts

• İleti 186
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim durumum bu sanırım. Tanrının olmasını arzu ediyorum,ben de korku hiç olmadı zaten,sevmek-sevilmek üzerine daha çok.

Bir tür yoksunluk sendromu olabilir.

Sitelerde Paylaş

İnsanlar konu din olunca salaklaşıyorlar yoksa din dışı zamanlarda normal haline dönüyorlar. Aslında din söz konusu din olunca insanın mantığını ve sağlıklı, düzgün çalışmasını engelliyor.

Haklısın. Yaşadığım bir örnek;

Dayım hacı olup döndü. Hoşgeldin ziyaretimizde bize kabeyi falan anlatıyordu. Ağlayarak şu şözleri söylemeye başladı

"kabenin üzrinden kuş geçmiyoooor geçmiyor....Üzerinden kuş uçmuyooor uçmuyor..." bunları hem tekrarlayıp hem ağlıyordu, tabii odadaki diğerleri ile birlikte. Yani diyor ki; "kabede bir mucize var, bu mucize hergün sürekli gerçekleşiyor, bende bunu görüp anlayabildim, ve ben bir mucizeye şahit oldum." normalde aklı başında bir insan ancak konu din olunca sanki çocuklaşıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Haklısın. Yaşadığım bir örnek;

Dayım hacı olup döndü. Hoşgeldin ziyaretimizde bize kabeyi falan anlatıyordu. Ağlayarak şu şözleri söylemeye başladı

"kabenin üzrinden kuş geçmiyoooor geçmiyor....Üzerinden kuş uçmuyooor uçmuyor..." bunları hem tekrarlayıp hem ağlıyordu, tabii odadaki diğerleri ile birlikte. Yani diyor ki; "kabede bir mucize var, bu mucize hergün sürekli gerçekleşiyor, bende bunu görüp anlayabildim, ve ben bir mucizeye şahit oldum." normalde aklı başında bir insan ancak konu din olunca sanki çocuklaşıyorlar.

Namaz kılmayı bilmeden (önümdekini taklit ederek) umre yapmıştım, daha çok turistik seyahatti benim ki. Haliyle kabeyi ,mekkeyi mimari açıdan daha çok inceledim. Kuş uçmamasının sebebi çevresinde ağaç olmayışıdır. Havaalanları pistlerinde de kuş uçmaması için ağaç olmaz mesela.

tarihinde mark of cain tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimmiş bu bilim adamları. Adnan Oktar mı? Size göre başka bilim adamı var mı?

Sinek vızıltısını yavaşlatılmış kayıtla dinlemişler Allah dediğini duymuşlar hacı. İsviçreli bilimadamları keşfetmiş.

ZuEeVH8.jpg

Sitelerde Paylaş

adnan oktarı sevmem ama a9tvdeki belgesellerde adam evrimi çürüttü resmen izleyipte hayran olmamak elde değil :)

Günümüzde bilim dünyasında artık evrim falan filan kalmadı arkadaşlar. Bütün dünya şuan müslümanlığa doğru kayıyor. Amerikan bilimler akademisinde müslüman bilim adamı sayısı ciddi şekilde artış gösterdi son 10 yılda. Siz bu forumda neyin kafasındasınız ateistler?

Sitelerde Paylaş

Günümüzde bilim dünyasında artık evrim falan filan kalmadı arkadaşlar. Bütün dünya şuan müslümanlığa doğru kayıyor. Amerikan bilimler akademisinde müslüman bilim adamı sayısı ciddi şekilde artış gösterdi son 10 yılda. Siz bu forumda neyin kafasındasınız ateistler?

Şakirtler evrimi tek kelimeyle çökertti :) Maymundan değil çamurdan geldik, ensestten türedik. :)

8Axhr0b.jpg

Biz ki komünizmi de tek soruyla çökertmiş bir milletiz, bunlar ne ki? :)

xurdbon.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hacı yorumunda önceden namaz kılıp oruç tuttugunu söylemişsin.....

Haviye ne bilirmisin?

o kızgın bir ateşdir.....

En azılı kafirler girer oraya.....

Yasin şerifte belirtildiği gibi durumun vahim hacı. Kim inandıktan sonra inkara saparsa ona kızgın bir ateş haviye vardır. Cehennemin en alt tabakası 7. kat..

sayılar da tersten. aşşağı doğru gittikçe artıyor

Sitelerde Paylaş

Haviye ne bilirmisin?

Yasin şerifte belirtildiği gibi durumun vahim hacı. Kim inandıktan sonra inkara saparsa ona kızgın bir ateş haviye vardır. Cehennemin en alt tabakası 7. kat..

Bu ileti İslam'ın Müslümanlar için neden tehlikeli bir din olduğunun açıklaması olmalı.

Sitelerde Paylaş

Haviye ne bilirmisin?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Diğer semavi dinlerde ruhban sınıf vardır.Ruhbanlar diğer insanlardan ayrı yaşarlar.Yahudiler Rabbilerine yakın gettolarında Hiristiyanlar Kiliselerine intisap ederler.Ve Dünyevi işlerle uğraşmazlar.Fakirlik temel düsturlarıdır.Müslümanlıkta ise bu yoktur.İki karpuzu tek koltukta taşırlar.Hem ilahiyat hemde dünyevi nimetleri elde etmek vardır.O zamanda toplumun her sahasında vardırlar.Ve salaklığı toplumlarının her yönünden yayarlar.Bu kadar çok imam hatip okulu açıldı Ülkemizde.Nedeni? Siyasete el attılar.Milli eğitimi ele geçirdiler.Laik olacağız demişlerdi başta ama yalan söylediler!Zaten SBS den puan alamamış Anadolu Lisesi kazanamamış özel Lisede okuyamayacak kadar fakir gençlere gel o zaman İmam Hatip Oku mecburiyetini ortaya çıkardılar.Ve bu okullarda yorum yapabilen beyinler yerine tamamen ezbere dayalı beyinleri gazoz fabrikasından gazoz üretir gibi çıkarmaya başladılar.

Türbanın sadece Üniversitelerde serbest olmasını istiyoruz dediler ama bugün Kamu kurumlarına Türban girdi yarın Adliyelere daha sonraları İlkokullara daha sonrada Toplumdaki bütün kadınlara türban mecburiyeti getireceklerdir.

Sitelerde Paylaş

bir toplum kendi kendini bitirmek istiyorsa elden ne gelir? karisini doven komsunun kapisina gidince kadin kapiyi acip size ne benim ozel hayatimdan defolun gidin diyorsa yapabileceginiz ne kalir? adamin teki metroda genclerle bir poster hakkinda tartisiyor ve tayyip halki soyuyor diyen gence "soyuyorsa beni soyuyor sanane!?" diyor.

geldigimiz nokta budur. soyuyorsa beni soyuyor sanane? dir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...