Jump to content

Müslümanlar Hristiyanlardan Neden Daha SALAK!

Recommended Posts

Fanatik olmayalım esas kötü olan odur.Yoksa birşeye bugün inanıp ona kanaat getirmişim ama yarın o inancımın yanlışlığı ortaya çıktığında neden hala o yanlışa sarılayımki?

Bence Kafirlik Mürtedlik insanın ruh mozayiklerinde oluşan olaylardır.Dün rahatlıkla inanarak yapabildiğim bir işi bugün hiç bir sebeb yokken tereddüt geçirip yapamıyorsam demekki ruh mozayiğimde mürtedlik oluşmuştur.Ama bugünün birde yarını var.O Mürted mozayikleri cayır cayır yakacağım ve tekrar başaracağım!!! :))))

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 186
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İnsan olan hayvan dendiğinde alınır. Hayvandan geldiğini iddaa edenler niye alınıyor.

CİDDEN YA HAHAHA HAYVAN DEĞİL YARATILDINIZ DESEK ALINIRLAR HAYVAN DESEK YİNE ALINIRLAR. SONRA DA BİZ HAYVANDAN GELDİK DEMEYİ BİZ DÜENEN HAYVANIZ DEMEYİ BİLİYORSUNUZ HAKİKATEN SİZ HAYVANSINIZ BİZ İNSANIZ.

Sitelerde Paylaş

CİDDEN YA HAHAHA HAYVAN DEĞİL YARATILDINIZ DESEK ALINIRLAR HAYVAN DESEK YİNE ALINIRLAR. SONRA DA BİZ HAYVANDAN GELDİK DEMEYİ BİZ DÜENEN HAYVANIZ DEMEYİ BİLİYORSUNUZ HAKİKATEN SİZ HAYVANSINIZ BİZ İNSANIZ.

Hayvandan pek farkınız göremiyorum, koyunu nasıl çoban güdüyorsa sizleri de araplar güdüyor. Hiç insan olan arabın peşine taklıp da aklını ve mantığını evde bırakır mı?

Sitelerde Paylaş

İnsan dışındaki hayvanları "aşağılık" olarak nitelendirmek, İslâm'ın hayvanseverliğini gösteriyor. B)

Senden üstün olduklarını belirttiği için İslam çok büyük bir hayvansever...

Hayvandan pek farkınız göremiyorum, koyunu nasıl çoban güdüyorsa sizleri de araplar güdüyor. Hiç insan olan arabın peşine taklıp da aklını ve mantığını evde bırakır mı?

Görme yetin olmadığından olabilirsin haa inceki primatın sanırım körmüş ay acıdım bak.

Sitelerde Paylaş

Görme yetin olmadığından olabilirsin haa inceki primatın sanırım körmüş ay acıdım bak.

O aşağıladığın primat bile gelişmiş, aşama kaydetmiş, ama sizler hala 1400 yıl önceki arapların bıraktığı yerdesiniz. Milim ilerleme yok. O kabedeki taşı öpmeye ne zaman gitmeyi düşünüyorsun?

Sitelerde Paylaş

İnsan dışındaki hayvanları "aşağılık" olarak nitelendirmek, İslâm'ın hayvanseverliğini gösteriyor. B)

Biz insanı hayvan olarak görmeyiz. Mertebe olarak insan hayvandan yukardadır. Sizler ısrarla hayvanla aynı mertebede olmak istiyorsanız yada aynı mertebedeyiz diyorsanız bu sizin hayvan severliğiniz göstermez,yahut bizim hayvan düşmanlığımızı değil sizin ahmaklığınızı gösterir.

Sitelerde Paylaş

Biz insanı hayvan olarak görmeyiz. Mertebe olarak insan hayvandan yukardadır. Sizler ısrarla hayvanla aynı mertebede olmak istiyorsanız yada aynı mertebedeyiz diyorsanız bu sizin hayvan severliğiniz göstermez,yahut bizim hayvan düşmanlığımızı değil sizin ahmaklığınızı gösterir.

+1

Sitelerde Paylaş

Korkuyor musun? cehennemde yanmaktan mı korkuyorsun?

Aslında yanmaktan daha çok şunlar beni korkutuyor :

1.Allah'ı görmekten yoksun kalmaktan bunu çok istiyorum..

2.Ailemden ayrı düşmekten korkuyorum..

Sitelerde Paylaş

İnsan olan hayvan dendiğinde alınır. Hayvandan geldiğini iddaa edenler niye alınıyor.

Niye mi alınıyor?

Hayvandan gelme gerçeğini sen hakaret olarak kullanıyorsun.

Senin anandan çıkma olgusunu da hakaret yapabilir, normal ve fizyolojik bir olguyu kolaylıkla hakarete çevirebiliriz.

İstemezsin, değil mi?

Sitelerde Paylaş

Niye mi alınıyor?

Senin anandan çıkma olgusunu da hakaret yapabilir, normal ve fizyolojik bir olguyu kolaylıkla hakarete çevirebiliriz.

İstemezsin, değil mi?

Bence daha fazla hayvanlaşma

Sitelerde Paylaş

Niye mi alınıyor?

İstemezsin, değil mi?

Bize hayvan deniliyor diyerek hayvanı hakaret olarak gören siz değilmisiniz.

Sitelerde Paylaş

Bize hayvan deniliyor diyerek hayvanı hakaret olarak gören siz değilmisiniz.

Kimsenin kimseye senin anladığın anlamda hayvan dediği yok.

İnsanın atası hayvansa, her insanın atası hayvan.

Sen yalnız bazılarının atasını hayvan yaparak, kendini hayvan sıfatından arındırıyorsun.

Bu kontekste kullandığın hayvan sıfatı hakaret oluyor.

Bir ateist insan için hayvan diyorsa, hem senin için diyor, hem de kendisi için diyor. Her insan için diyor..

Doğrusu da odur zaten.

Hakaret etmek çok kolay. Yukarda seni uyardım. Anandan çıkışını da sana hakaret konusu yapabilirim kolaylıkla.. Ama istemezsin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...