Jump to content

"Biz Onların Vajinalarını Size Helal Kıldık" Nisa/24 Skandalı

Recommended Posts

• İleti 328
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bunu yazasam ula ne sayıklıyorsun dersin alay edersiniz. ama konu arabın hayeli allahı olunca görmezden geliyorsunz. gerçekten sindirebiliyormusun şu aşağıdaki ayetleri :lol: tam arap bedevisine yakışır

BozdWg.jpg

CEVAP ????????

allahın affedeceği KİMDİR ?

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

Kurana dil uzatırsanız! işte böyle verecek cevabınız kalmaz! aynı şeyleri sayıklar! gerisin geriye!!! ayetin yanlış anladığınız o kısmına dönmek istersiniz!! bir türlü ayetin doğru anlamını!! Allahın dediğini kabul etmezsiniz!

yani Allahın ayetini inkar edersiniz ! ben adamı tam dinsiz atesit yaparım! işte böyle!!!! hey yavrum hey :lol: :lol: :lol: :lol:

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kurana dil uzatırsanız! işte böyle verecek cevabınız kalmaz! aynı şeyleri sayıklar! gerisin geriye!!! ayetin yanlış anladığınız o kısmına dönmek istersiniz!! bir türlü ayetin doğru anlamını!! Allahın dediğini kabul etmezsiniz!

yani Allahın ayetini inkar edersiniz ! ben adamı tam dinsiz atesit yaparım! işte böyle!!!! hey yavrum hey :lol: :lol: :lol: :lol:

hastamısın nesin ?

KIVIRTMADAN duramıyormusun sen bi 2 dk ?

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

soruyu anlamadıysan söyle - daha ayrıntılı yazalım ?=

Sitelerde Paylaş

hastamısın nesin ?

KIVIRTMADAN duramıyormusun sen bi 2 dk ?

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

soruyu anlamadıysan söyle - daha ayrıntılı yazalım ?=

zavallı sen ne olur! Allah rızası için! git dinlen! otur! şeftali suyu iç! sevmez misin? ben de sevmem! o zaman git greyvurt suyu içi :DD kıh kıh! yani git ne istersen ısmarlıycam! ne istiyorsun söyle! kaç para kıh-kıh-kıh-kıh :lol: :lol: hay allahım ya :D

Sitelerde Paylaş

zavallı sen ne olur! Allah rızası için! git dinlen! otur! şeftali suyu iç! sevmez misin? ben de sevmem! o zaman git greyvurt suyu içi :DD kıh kıh! yani git ne istersen ısmarlıycam! ne istiyorsun söyle! kaç para kıh-kıh-kıh-kıh :lol: :lol: hay allahım ya :D

ne oldu ? GAZ mı kaçırmaya başladın ? FAZLA SIKIŞTIRMA mı demek bu ?

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

Sitelerde Paylaş

Kafası dogmadan başka bir şeye çalışmayan, kölesi olduğu allah putunun çıkarını savunmaktan başka bir şey düşünemeyen yobaz zombi! Asıl biz kişiyi böyle hem tırlattırır, saçmalatır, hem de bal gibi buz gibi ateist yaparız! Asıl sen ateist oldun, haberin yok! Kuranını inkar ettin. Apaçık anlamını tahrif ettin. Cennet elinden gitti, hadi geçmiş olsun! Tebrikler! :D Bir ateistimiz daha oldu! :lol:

Lan senin tahrif ettiğin şekliyle ayetin bir anlamı kalıyor mu? Fuhuşa zorlanan kadınlar nefret edermiş! Yok dümbelek çalıp oooh ne güzel zorlandım diye göbek atacaktı! Bunu allah diye bir putun bize söylemesine ne gerek var, herhalde bu kesin belli! :D

Bir de tamam nefret ettin ama hadi affediyorum ha! Buna apaçık geri zekalılık denir.

İkrahın dolaylı anlamı nefrettir. Temel anlamı zorlamadır. Zorlanan insan zorlandığı şeyden nefret edeceği için böyle dolaylı bir anlam türetilmiştir.

Yağmacı herifler yağmada ele geçirdikleri kadınlara tecavüze kılıf uydurmuşlar apaçık. Fuhuşa zorluyorsunuz ama hadi affediyorum yazmışlar kendileri uydurup allahtan geldi diye yalan söyledikleri kurana. Üstüne üstlük bir de evli bile olsalar tecavüz edebilirsiniz diye pisliğin üzerine tüy de dikmişler!

Zorla tecavüz edilen kadının hiç bir suçu olmadığı için affedilmesi de söz konusu değil. O halde tecavüz edenler affediliyor aklı geri, vicdanı kör, kafasını örümcek bürümüş yobaz.

Bir yağmacı eşkiyaların tecavüzlerini savunmak için bu kadar kırk takla atılmaz be! Yazıklar olsun!

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kafası dogmadan başka bir şeye çalışmayan, kölesi olduğu allah putunun çıkarını savunmaktan başka bir şey düşünemeyen yobaz zombi! Asıl biz kişiyi böyle hem tırlattırır, saçmalatır, hem de bal gibi buz gibi ateist yaparız! Asıl sen ateist oldun, haberin yok! Kuranını inkar ettin. Apaçık anlamını tahrif ettin. Cennet elinden gitti, hadi geçmiş olsun! Tebrikler! :D Bir ateistimiz daha oldu!

Lan senin tahrif ettiğin şekliyle ayetin bir anlamı kalıyor mu? Fuhuşa zorlanan kadınlar nefret edermiş! Yok dümbelek çalıp oooh ne güzel zorlandım diye göbek atacaktı! Bunu allah diye bir putun bize söylemesine ne gerek var, herhalde bu kesin belli!

Bir de tamam nefret ettin ama hadi affediyorum ha! Buna apaçık geri zekalılık denir.

İkrahın dolaylı anlamı nefrettir. Temel anlamı zorlamadır. Zorlanan insan zorlandığı şeyden nefret edeceği için böyle dolaylı bir anlam türetilmiştir.

Yağmacı herifler yağmada ele geçirdikleri kadınlara tecavüze kılıf uydurmuşlar apaçık. Fuhuşa zorluyorsunuz ama hadi affediyorum yazmışlar kendileri uydurup allahtan geldi diye yalan söyledikleri kurana.

Zorla tecavüz edilen kadının hiç bir suçu olmadığı için affedilmesi de söz konusu değil. O halde tecavüz edenler affediliyor aklı geri, vicdanı kör, kafasını örümcek bürümüş yobaz.

Bir yağmacı eşkiyaların tecavüzlerini savunmak için bu kadar kırk takla atılmaz be! Yazıklar olsun!

hah-hah-hah- haaaaaaaaaaaa :lol:

lütfen bu yazı! benim SANA yazdığım yazıyı alıntılayıpta !!! yazar mısın!!!! yiyorsanız tabi! hah-hah-ha--- slow bir şekil de güldüm burada hah-hah-haaa!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

nerdeeee!!! alıntılamaz!! alıntılarsa foyası meydana çıkar!!! hah-hah-haaaaa :lol: burada hem slow hem Guick güldüm hahahahah

Sitelerde Paylaş

ne oldu ? GAZ mı kaçırmaya başladın ? FAZLA SIKIŞTIRMA mı demek bu ?

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

Affedersin ama sabahtan beridir gaz çıkaran sensin yahut gaz sancısı olan sensin

Al ben sabahleyin yazdığım cevap :D sabah sabah!!!!!!

Cevap:

hadi hepinizi! inan! inanmayan! hepinizi!! ben burada mazur görüyorum!!! anlayamadınız!!!! Anlatıcam!!! bundan sonra da!!! anlamadık diyip!! demagoji yaparsınız! yar saçlarınız rüle rüle, hepinize güle güle der ve aleyküm selam :lol:

Anlatıyorum!!!!

Allah o Ayette diyor ki

eğer fuhuşa ikrah edilen (zorlanan) kızlar-kadınlar!!! hayattan ve insanlardan ikrah ederlerse!!! (tiksinirler nefret ederlerse) buikrahlarından dolayı!!! Allah onları bağışlıycaktır!!! affetmiştir!!!

yalnız onlardan gayrı!!! ikrah edenleri (zorlayanları)!!!!!! ve ikrah edenleri (hayattan ve kadınlardan ikrah edenleri: nefret edip tiksinenleri) ise!!! en şiddetli azab ile azablandıracaktır tabi ki!!! affetmiycek

İman ayrı ikrah ayrı!!

İkrah ne demek : 1."nefret etme, tiksinme" [ Ömer b. Mezîd, Mecmuatü'n-nezâir, 1437]

Meyden ikrāh eylemez gāfil degül χammārdan
ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma
" [ Meninski, Thesaurus, 1680]

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
zorla ve rızası hilafına bir iş yaptırma
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti
  • İğrenmek. Tiksinmek. Bir işi istemiyerek yapmak.
  • Birine zorla iş yaptırmak veya muamele yapmak.

Sitelerde Paylaş

Aferin sana sonunda allahının hüdüt kuşu gibi ötüyünü anladın.Şu allhtan geldi diye yuturulan ayeti bir daha başa alalım :D Beyni sulanmış yaşlı allahın.

BozdWg.jpg

Sitelerde Paylaş

Aferin sana sonunda allahının hüdüt kuşu gibi ötüyünü anladın.Şu allhtan geldi diye yuturulan ayeti bir daha başa alalım :D Beyni sulanmış yaşlı allahın.

BozdWg.jpg

ben bunu kast etmediğimi biliyorsun!! Aferin sana cevap vereme! mugalata yapmaya devam et! hah-hah :lol: MUGATALATA hah-hah-haaa MUGALATA hah-haaaa :lol:

Sitelerde Paylaş

Bu yobazın bu kadar kafayı yediği yeter. İyice tırlattı. Aklı olmayana, olup da çalıştıramayana yapacak bir şey yok. Hahaha hihihi kikikih ile işi götürüyor. Balatalar gitti... Salıverelim gitsin artık, nereye toslarsa... :lol:

üç dört günden beri! çarpışan otomobil gibi çarpa çarpa oyun oynuyordunuz luna parkınız da! ben geldim oyununuz bozdum

çooook özür dilerim! siz çocuksunuz oynamaya devam edin :lol:

buna bi CEVABIN YOK MU ???

fuhuşa zorlanan mı ?

fuhuşa ZORLAYAN mı ?

Cevap:

hadi hepinizi! inan! inanmayan! hepinizi!! ben burada mazur görüyorum!!! anlayamadınız!!!! Anlatıcam!!! bundan sonra da!!! anlamadık diyip!! demagoji yaparsınız! yar saçlarınız rüle rüle, hepinize güle güle der ve aleyküm selam :lol:

Anlatıyorum!!!!

Allah o Ayette diyor ki

eğer fuhuşa ikrah edilen (zorlanan) kızlar-kadınlar!!! hayattan ve insanlardan ikrah ederlerse!!! (tiksinirler nefret ederlerse) buikrahlarındandolayı!!! Allah onları bağışlıycaktır!!! affetmiştir!!!

yalnız onlardan gayrı!!! ikrah edenleri (zorlayanları)!!!!!! ve ikrah edenleri (hayattan ve kadınlardan ikrah edenleri: nefret edip tiksinenleri) ise!!! en şiddetli azab ile azablandıracaktır tabi ki!!! affetmiycek

İman ayrı ikrah ayrı!!

İkrah ne demek : 1."nefret etme, tiksinme" [ Ömer b. Mezîd, Mecmuatü'n-nezâir, 1437]

ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti

Sitelerde Paylaş

ben bunu kast etmediğimi biliyorsun!! Aferin sana cevap vereme! mugalata yapmaya devam et! hah-hah :lol: MUGATALATA hah-hah-haaa MUGALATA hah-haaaa :lol:

ya mugalata yapan sensin ve allahındır. ikinizde bozuk pilak gibisiniz.utanmasan cevap ver aşağıdaki ayete.gerki utancak yüz yok müslümanlarda olsun belki azda olsa vardir diyelim.

y2qbga.jpg

Sitelerde Paylaş

üç dört günden beri! çarpışan otomobil gibi çarpa çarpa oyun oynuyordunuz luna parkınız da! ben geldim oyununuz bozdum

Cevap:

Anlatıyorum!!!!

Allah o Ayette diyor ki

eğer fuhuşa ikrah edilen (zorlanan) kızlar-kadınlar!!! hayattan ve insanlardan ikrah ederlerse!!! (tiksinirler nefret ederlerse) buikrahlarındandolayı!!! Allah onları bağışlıycaktır!!! affetmiştir!!!

İman ayrı ikrah ayrı!!

ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti

YANİ ? kadınları mı AFFEDİYOR allah ?

lan bu kadar BASİT BİR SORUYA cevabın yok mu ?

ZORLAYANLARI affediyor diyeceksin...

yahut - ZORLANANLARI affediyor diyeceksin be adam...

Sitelerde Paylaş

[/size][/background][/size][/font][/color]

YANİ ? kadınları mı AFFEDİYOR allah ?

lan bu kadar BASİT BİR SORUYA cevabın yok mu ?

ZORLAYANLARI affediyor diyeceksin...

yahut - ZORLANANLARI affediyor diyeceksin be adam...

Cevap:

Allah o Ayette diyor ki

eğer fuhuşa ikrah edilen (zorlanan) kızlar-kadınlar!!! hayattan ve insanlardan ikrah ederlerse!!! (tiksinirler nefret ederlerse) bu ikrahlarından dolayı!!! Allah onları bağışlıycaktır!!! affetmiştir!!!

İman ayrı ikrah ayrı!!

ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti

Sitelerde Paylaş

Cevap:

Allah o Ayette diyor ki

İman ayrı ikrah ayrı!!

ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti

2 kelimelik SADELEŞTİRİLMİŞ halde yazarsan SEVİNİRİM....

zorlayan affediliyor diyebilirsin...

yahut - ZORLANAN affediliyor diyebiirsin..

bu kadar ZOR OLMASA GEREK ?

Sitelerde Paylaş

2 kelimelik SADELEŞTİRİLMİŞ halde yazarsan SEVİNİRİM....

zorlayan affediliyor diyebilirsin...

yahut - ZORLANAN affediliyor diyebiirsin..

bu kadar ZOR OLMASA GEREK ?

Savinicek misin gerçekten :) :) :) ahhhh hanimiş hanimiş ıh ıh :)

Allah ikrah eden kadınları ikrahlarından dolayı affediyor!!!

fakat bunun dışın da fuhşa ikrah edenlerin ikrahlarını affetmiyor en şiddetli azap ile azap edecek! anladın mı

Sitelerde Paylaş

Cevap:

Anlatıyorum!!!!

Allah o Ayette diyor ki

İman ayrı ikrah ayrı!!

ikrah
"

2.
bir işi zorla yaptırma

~
Ar
ikrāh
إكراه [
#krh
IV msd.]
<
Ar
kariha
كره
iğrendi, nefret etti

Sende Allahın gibi ıkınıp duruyorsun ikrahmı ne tuturmuş gidiyorsun. muhammedin uyduruk allahıda tuturmuş bir nakarat gidiyor.

Rahman suresi. O halde, Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz?

Ayete bak hizaya gel. :(

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...