Jump to content

Vahhabi Fetva Cihat Amaçlı Oğlancılığa Cevaz Veriyor

Recommended Posts

Cihat gibi ulvi bir amaca aracı olarak anus genişletmeniz ve dolayısıyla livata yapmanız caizdir.

cjougnf.jpg

"SÜNNETİN ASLANLARI" İSİMLİ BİR İNTERNET SİTESİNDE BİRİSİ ŞU SORUYU SORMUŞ: Aziz Şeyh, Allah size Şehitlik ve Cennette Siyah Gözlü Huriler Kısmet etsin. Ben (Canlı Bomba Olarak) Şeh

adet Operasyonunu Hayata geçirmek istiyorum ve bu maksatla EBU DİMA EL KASSABA müracaat ettim. O Bana dedi ki: Yeni ve Misali görülmemiş bir operasyon düzenleyeceğiz. Patlatılacak Kapsülleri, İnsanın dübürüne (Arka Kısmına) yerleştiriyoruz. Bunu yapmadan önce bir müddet Arka kısımdan istifade etmek için izin vermelisin. Böylelikle bomba kapsülünün daha iyi yerleşmesi için genişlemesi rahat olacaktır.

Benim sorum bundan ibarettir ki; Eğer maksadım Arka kısmımı, Dübürümü genişletmekle, Cihada hazır olmak ve niyetim şereflidir ise, Mücahit (arkadaşlarımdan) birisine arkamı genişletmek için kendimi yaptırabilir miyim?

EL CEVAP:

Prensipte Livata Haramdır ve Caiz değildir. Ancak Cihad daha vaciptir. Cihad islamın zirvesidir. Eğer Livata etmek İslamın bu zirvesine yetişmek için yegane yol ise bunu yapmakta hiç bir problem yoktur.

Kural budur ki, Mecburiyet Haramı Helal eder. O şey ki, Vacip onunla olunur ise, O Vacibin özüdür. Cihad'tan üstün vazife yoktur.

Bunu yaptıktan sonra Allah'tan bağışlanma dilemelisin. Bil ki Evladım, Allah Kıyamette Mücahitleri onların niyetlerine göre diriltir. Allah bilir ki, senin niyetin İslamı Müdafaa etmektir. Allah seni Onun sesine ses verenlerden karar kılsın.

Bu da fetvanın videosu:

Sitelerde Paylaş

ben insanım diyen ve müslümanlığı savunan herhangi bir kişi, cevap vermeye mecbur değilsiniz, kişiliğinize veya dininize de saldırmıyorum. Dalga geçmek amacım da yok. Gerçekten merak ederek soruyorum, lütfen saldırı olarak algılayıp savunma pozisyonuna geçmeyin. Bir gram olsun içinizde şüphe oluşmuyor mu? hafiften de olsa taşşakta son nokta ile karşılaştığınızı düşünmüyor musunuz?

tarihinde BabyKnight tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ulan araplar ile ilgili bir şey yazacam yine tüm araplara, müslümanlara maletmeyin lafıyla karşılaşıcaz. Kardeşim tamam tüm araplara maletmeyelim de genel seviye düşük olduğu için böyle olaylar ortaya çıkıyor. Yani Ankara Fen lisesinden belki 1-2 tane kötü adam çıkar onlarda en azından ortalama bölümlere yerleşirler ama Bayburt Hisarcık meslek lisesinden 80 tane hiçbir yeri kazanamayan adam çıkar 1-2 kaliteli adam çıkar. Genel seviye düşükse yapılan taşağın boyutu ve kalitesi artar aynı bu dübürcüler gibi.

Sitelerde Paylaş

canlı bomba olmak isteyenler için dübür genişletici sektörü doğar aslında hiç fena fikir değil istihdam sağlar : )

şaka bir yana bir insan dinli,dinsiz ne olursa olsun böyle bir şey yapabilir mi,yapmasını mı bırak göte bomba sokma düşüncesini beyninde nasıl oluşturur anlayamıyorum : ))

Sitelerde Paylaş

adam kendini patlatarak intihar etmek ve gereken bombayı da dübürüne sokmak ve bunun içinde dübürünü genişletmek hemde bunu arkadaşlarına yaptırmak için izin istiyor. İcazet makamı da bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor. Benim hayal gücümü aşan bir durum. Zaten adamlar resmen "hayallerinizin bittiği yerde gerçekliğimiz başlar" diyorlar.

Sitelerde Paylaş

adam kendini patlatarak intihar etmek ve gereken bombayı da dübürüne sokmak ve bunun içinde dübürünü genişletmek hemde bunu arkadaşlarına yaptırmak için izin istiyor. İcazet makamı da bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor. Benim hayal gücümü aşan bir durum. Zaten adamlar resmen "hayallerinizin bittiği yerde gerçekliğimiz başlar" diyorlar.

Aynen öyle...

Nasıl dumur olacağımı bilemedim...

ne kadar acayip ne kadar perişan bir vazlyet...

Sitelerde Paylaş

Cihat gibi ulvi bir amaca aracı olarak anus genişletmeniz ve dolayısıyla livata yapmanız caizdir.

cjougnf.jpg

"SÜNNETİN ASLANLARI" İSİMLİ BİR İNTERNET SİTESİNDE BİRİSİ ŞU SORUYU SORMUŞ: Aziz Şeyh, Allah size Şehitlik ve Cennette Siyah Gözlü Huriler Kısmet etsin. Ben (Canlı Bomba Olarak) Şeh

adet Operasyonunu Hayata geçirmek istiyorum ve bu maksatla EBU DİMA EL KASSABA müracaat ettim. O Bana dedi ki: Yeni ve Misali görülmemiş bir operasyon düzenleyeceğiz. Patlatılacak Kapsülleri, İnsanın dübürüne (Arka Kısmına) yerleştiriyoruz. Bunu yapmadan önce bir müddet Arka kısımdan istifade etmek için izin vermelisin. Böylelikle bomba kapsülünün daha iyi yerleşmesi için genişlemesi rahat olacaktır.

Benim sorum bundan ibarettir ki; Eğer maksadım Arka kısmımı, Dübürümü genişletmekle, Cihada hazır olmak ve niyetim şereflidir ise, Mücahit (arkadaşlarımdan) birisine arkamı genişletmek için kendimi yaptırabilir miyim?

EL CEVAP:

Prensipte Livata Haramdır ve Caiz değildir. Ancak Cihad daha vaciptir. Cihad islamın zirvesidir. Eğer Livata etmek İslamın bu zirvesine yetişmek için yegane yol ise bunu yapmakta hiç bir problem yoktur.

Kural budur ki, Mecburiyet Haramı Helal eder. O şey ki, Vacip onunla olunur ise, O Vacibin özüdür. Cihad'tan üstün vazife yoktur.

Bunu yaptıktan sonra Allah'tan bağışlanma dilemelisin. Bil ki Evladım, Allah Kıyamette Mücahitleri onların niyetlerine göre diriltir. Allah bilir ki, senin niyetin İslamı Müdafaa etmektir. Allah seni Onun sesine ses verenlerden karar kılsın.

Bu da fetvanın videosu:

BULDUM EN SONUNDA DÜBÜRÜ :lol: MANYAK BUNLAR :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...