Jump to content

Vahhabi Fetva Cihat Amaçlı Oğlancılığa Cevaz Veriyor

Recommended Posts

İşte böyleee,

Bunlar ne YÜCEGÜCTEN korkarlar nede ınsanlardan utanırlar.

Götü sikip genişletmeyi bile Allah buyruğu sanar bu BEYİNSİZLER.

Bu nedenle YÜCEGÜÇ Isreil oğulları gibi azgınları bunların başına TOKMAKCI olarak koymuştur.

Bir müslüman 20 kafıra beden degül 7 milyon Isreiloğulları 340 milyon müslüman Araba bedel.

Yalanmı?

1967 Arap Isreil savaşında İsreilli kadınlar pılajlarda rahat rahat cıbıldah yüzerken,Arap eskerleri gaçıp kumların altına girip sahlanmışlardı Isreilli eskerlerden.

Bunlardan Isreil oğulları neden korksunlarkı.

Tüm dünyede 14 milyon sanırım Isreilli var.

İsreil oğulları 1,5 milyer müslümanlardan %99,9 daha fazla bilim adamı çıkarmıştır.

Her türlü SAVAŞ MELZEMESİNİN gıralını yapmaktadırlar.

Müsülerse şöyle yalvarıyorlar Allaha.

Yarabbı,İlehi yarabbı,Yahuduları KAHRU KAHHAR eyle.

Biz müslümenlere GÜÇ,GUVVAT ver.

Her ıhtıyacımızı ver ,ne olur

Biz sana dua ediyik.

Gurban kesiyik.

Namaz gılıyık

Oruç tutuyıh

Neden bize vermiyünde KAFIRLARA veriyün.

Evet neden size vermiyür?

O ınsanlara US vermiş,onu kullananlar herşeye ama herşeye sahap olabılırlar..

Onu atıpda Arabın KASETİNİ kafasına koyanlar,her yerde kaybetti,ediyür ve edecekler.

Akla dönün akla

Arabınkiyle atmayın takla

Hep güm güm ,kaçırıyorsunuz

Sanırım çok yediniz bakla:-))))).

Sanmayın Yahudu dortuyuz

Doğrudur temelimiz

Bilimdir emelimiz.

DedeTolon.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bunlar ne YÜCEGÜCTEN korkarlar nede ınsanlardan utanırlar.

Götü sikip genişletmeyi bile Allah buyruğu sanar bu BEYİNSİZLER.

Bu nedenle YÜCEGÜÇ Isreil oğulları gibi azgınları bunların başına TOKMAKCI olarak koymuştur.

Bir müslüman 20 kafıra beden degül 7 milyon Isreiloğulları 340 milyon müslüman Araba bedel.

Yalanmı?

1967 Arap Isreil savaşında İsreilli kadınlar pılajlarda rahat rahat cıbıldah yüzerken,Arap eskerleri gaçıp kumların altına girip sahlanmışlardı Isreilli eskerlerden.

Bunlardan Isreil oğulları neden korksunlarkı.

Tüm dünyede 14 milyon sanırım Isreilli var.

İsreil oğulları 1,5 milyer müslümanlardan %99,9 daha fazla bilim adamı çıkarmıştır.

Her türlü SAVAŞ MELZEMESİNİN gıralını yapmaktadırlar.

Müsülerse şöyle yalvarıyorlar Allaha.

Yarabbı,İlehi yarabbı,Yahuduları KAHRU KAHHAR eyle.

Biz müslümenlere GÜÇ,GUVVAT ver.

Her ıhtıyacımızı ver ,ne olur

Biz sana dua ediyik.

Gurban kesiyik.

Namaz gılıyık

Oruç tutuyıh

Neden bize vermiyünde KAFIRLARA veriyün.

Evet neden size vermiyür?

O ınsanlara US vermiş,onu kullananlar herşeye ama herşeye sahap olabılırlar..

Onu atıpda Arabın KASETİNİ kafasına koyanlar,her yerde kaybetti,ediyür ve edecekler.

Akla dönün akla

Arabınkiyle atmayın takla

Hep güm güm ,kaçırıyorsunuz

Sanırım çok yediniz bakla:-))))).

Sanmayın Yahudu dortuyuz

Doğrudur temelimiz

Bilimdir emelimiz.

DedeTolon.

Bir islam alimi gibi cevap vereyim.

Allah kuralları koymuş. Çalışırsanız veriyor çalışmazsanız vermiyor. Bu işin kuralı budur. derler...

Firavun-musa hikayesinde ise:

Hz Musa ve Firavun halkın huzurunda iddiaya girerler.

Hz Musa "benim Rabbim nil nehri ile Mısır'a hayat verir" der.

Firavun, "Ben istersem o nil nehrini tersine çeviririm" der.

Hz Musa hadi yap deyince, Firavun ondan süre ister. Ertesi gün buluşmak üzere ayrılırlar. Hz Musa emri yerine getirmenin huzuru ile evine gider ve istirahate çekilir. Firavun ise gece uyumaz ve Hz Musa'nın Rabbi'ne Nil'in sahibi olduğu için dua eder ve uyumaz. Ertesi gün bir araya gelirler ve nil nehri Firavun'un dediği gibi ters akmaya başlar. Bunun üzerine Hz Musa;

"Ya Rabbi, Ben senin söylemediğin bir şeyi söylemedim, neden böyle irade buyurdun?" der.

ElCevap;

"Senin söylediğin doğruydu ama sen uyurken O dua etti. Ben herkesin Rabbiyim, herkesin duasına icabet ederim."

....

Allah o kadar adildir ki, kendisine tapana da tapmayana da duası karşılığına mutlaka yardım eder. Zira o Alemlerin Rabbidir.

Her türlü çelişki ve komediyi bulabilirsiniz bu dinlerde :D

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 3 years later...

IŞİD’in canlı bomba olarak gönderdiği 6 yaşındaki çocuk kurtarıldı. Irak Güvenlik Güçleri, IŞİD'in canlı bomba olarak gönderdiği 6 yaşındaki çocuğu kurtardığı görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Görünütlerde asker, 6 yaşındaki çocuğun üzerine bağlanan bomba düzeneğini etkisiz hale getiriyor.

58805.jpg

Sitelerde Paylaş
On 21.01.2014 at 22:44, Tasvir-i Efkar said:

Cihat gibi ulvi bir amaca aracı olarak anus genişletmeniz ve dolayısıyla livata yapmanız caizdir.

cjougnf.jpg

"SÜNNETİN ASLANLARI" İSİMLİ BİR İNTERNET SİTESİNDE BİRİSİ ŞU SORUYU SORMUŞ: Aziz Şeyh, Allah size Şehitlik ve Cennette Siyah Gözlü Huriler Kısmet etsin. Ben (Canlı Bomba Olarak) Şeh

adet Operasyonunu Hayata geçirmek istiyorum ve bu maksatla EBU DİMA EL KASSABA müracaat ettim. O Bana dedi ki: Yeni ve Misali görülmemiş bir operasyon düzenleyeceğiz. Patlatılacak Kapsülleri, İnsanın dübürüne (Arka Kısmına) yerleştiriyoruz. Bunu yapmadan önce bir müddet Arka kısımdan istifade etmek için izin vermelisin. Böylelikle bomba kapsülünün daha iyi yerleşmesi için genişlemesi rahat olacaktır.

Benim sorum bundan ibarettir ki; Eğer maksadım Arka kısmımı, Dübürümü genişletmekle, Cihada hazır olmak ve niyetim şereflidir ise, Mücahit (arkadaşlarımdan) birisine arkamı genişletmek için kendimi yaptırabilir miyim?

EL CEVAP:

Prensipte Livata Haramdır ve Caiz değildir. Ancak Cihad daha vaciptir. Cihad islamın zirvesidir. Eğer Livata etmek İslamın bu zirvesine yetişmek için yegane yol ise bunu yapmakta hiç bir problem yoktur.

Kural budur ki, Mecburiyet Haramı Helal eder. O şey ki, Vacip onunla olunur ise, O Vacibin özüdür. Cihad'tan üstün vazife yoktur.

Bunu yaptıktan sonra Allah'tan bağışlanma dilemelisin. Bil ki Evladım, Allah Kıyamette Mücahitleri onların niyetlerine göre diriltir. Allah bilir ki, senin niyetin İslamı Müdafaa etmektir. Allah seni Onun sesine ses verenlerden karar kılsın.

Bu da fetvanın videosu:

Mucahit arkadaslarindan birine asik olmus, ardini dovdurebilmek icin bahane ariyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...