Jump to content

'Kocama arkadaşımı tavsiye ettim' Sibel Üresin

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Size "kocamla evlenir misin?" diye teklif sunulsa ne cevap verirdiniz?

Hani marjinal bizdik, bu ne hal? Bütün mahalle tren yapıyor! Lol !!! :lol:

voDm96O.jpg

Muahaha, kadının soyadından belli ne için doğup yaşadığı. :D Anca tavşanlar gibi üresin onlar; sıfır kültür, sıfır bilim, sıfır ahlaki değerle!

Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım şey şu:Hani bu Sunni İslam fakirlerden yanaydı?Fakir bir erkek değil birden fazla kadın bir kadını dahi şayet kendisinden yaşça büyükse bulabilir!O kadınlada ne kadar mutlu olabilir?Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.

Hala bu fakir halk İslama sığınsın dursun bakalım.Fakirin hakkını nerede koruyor? Öldükten sonramı? Oda Yok! Öldükten sonra Cenneti haketmek Fakirliğe yaşamda azap çekmeye bağlı değilki? Nader Nemaz Nader Oruç Nader Hurme Nader Baklava Nader Hacca gidiş varsaa Oheder Cennet O heder Huri!

Sitelerde Paylaş

Bu kadın desteklenmeli,hatta sponsor bulunmalı,takiyye yapmayan gerçek bir müslüman,bol bol konuşturulmalı,görüşüne başvurulmalı.

Gerçek bir müslüman zihniyetinin dışa vurumu, kimse bu kadını iğrenç filan deyip eleştirmesin,sakın ha !böyle samimi müslüman kolay kolay bulamayız.

Sitelerde Paylaş

bu kadının ürediğini düşünemiyorum, yetiştireceği çocukları hiç düşünemiyorum ülkemizi nasıl bir nesil bekliyor acaba...

En son yaptığı açıklama :

“12 YAŞINDA KIZ 60 YAŞINDA ADAMLA EVLENDİRİLEBİLİR”

60 yaşında bir adamın 12 yaşında bir kızla eş olmasının sorulması üzerine Üresin, “12 yaşındaki bir kız ergen olmuşsa evlenebilir, dinen hükmü budur. 60 yaşında bir erkekle evlenmesinin de benim için bir sakıncası yok, eğer kız istiyorsa. İnsanlar niye buna tepki gösteriyor anlamış değilim. Zina yapmak rahat olsun, ama ortada helalinden evlilik olduğunda yaş sınırı gibi abuk bir durum öne sürüyorlar. Dinde yaş sınırı yok. Evlenmede sadece ergen olma şartı ve aklın yerinde olma şartı var.”

kaynak : http://sozcu.com.tr/...-yorumu-403126/

ne denir ki bu kadına ? hoş şaşırmamak lazım, islam'ı en doğru anlatan bu sanırım.

tarihinde wish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu kadının ürediğini düşünemiyorum, yetiştireceği çocukları hiç düşünemiyorum ülkemizi nasıl bir nesil bekliyor acaba...

En son yaptığı açıklama :

“12 YAŞINDA KIZ 60 YAŞINDA ADAMLA EVLENDİRİLEBİLİR”

60 yaşında bir adamın 12 yaşında bir kızla eş olmasının sorulması üzerine Üresin, “12 yaşındaki bir kız ergen olmuşsa evlenebilir, dinen hükmü budur. 60 yaşında bir erkekle evlenmesinin de benim için bir sakıncası yok, eğer kız istiyorsa. İnsanlar niye buna tepki gösteriyor anlamış değilim. Zina yapmak rahat olsun, ama ortada helalinden evlilik olduğunda yaş sınırı gibi abuk bir durum öne sürüyorlar. Dinde yaş sınırı yok. Evlenmede sadece ergen olma şartı ve aklın yerinde olma şartı var.”

kaynak : http://sozcu.com.tr/...-yorumu-403126/

ne denir ki bu kadına ? hoş şaşırmamak lazım, islam'ı en doğru anlatan bu sanırım.

Kadın çok doğru konuşmuş. Kız istiyorsa 12 yaşında olsa bile niye karışıyorsunuz ki?

Sitelerde Paylaş

Kadın çok doğru konuşmuş. Kız istiyorsa 12 yaşında olsa bile niye karışıyorsunuz ki?

12 yaşındaki kız-erkek sadece birbirlerinin elini tutsa müslüman mahallesinde salyongoz sattırmayız diye karışırsınız ama 12 yaşındaki kız 60 yaşındaki adamın koynuna imam nikahlı girerse sıkıntı yok dimi ?

Sitelerde Paylaş

İmanlı isimli arkadaş, kız istiyorsa demeniz için bahsettiğiniz kızın zihinsel ve psikolojik olarak gereken yetişkinliğe ermesi gerekmez mi ? Bahsettiğimiz yaş 12, yani hala sokakta arkadaşlarıyla oynaması gereken bir yaş, siz nerede yaşıyorsunuz acaba Suudi Arabistan'da filan mı ?

Sitelerde Paylaş

12 yaşındaki bir kızın evlenme isteyip istemediği sorulmaz.

Bunu ancak sapıklar sorar ki Müslümanlar bu soruya alışıktırlar.

12 yaşındaki bir kıza görücü gelir Müslüman toplumlarda. Bu davranış batıda hem ahlaksızlık hem de suç olarak nitelendirilir.

Sitelerde Paylaş

12 yaşındaki bir kızın evlenme isteyip istemediği sorulmaz.

Bunu ancak sapıklar sorar ki Müslümanlar bu soruya alışıktırlar.

12 yaşındaki bir kıza görücü gelir Müslüman toplumlarda. Bu davranış batıda hem ahlaksızlık hem de suç olarak nitelendirilir.

İşte yine kavramların ahlak kavramlarının farklılığı. Sana bin defa soruyorum niye Batıyı referans alıyorsunuz diye?

'' Batı mı hee tamam Batı öyle dediyse kesin öyledir.''

Niye?

Niye sorgulamıyoruz Batıyı? Doğuya sorsan görücü usulü evlenmenin faydalarından bahsederler, bunla ilgili araştırmalar bile var. Görücü usulünde kişiler birbirlerini daha iyi tanıyor.

Gel gelelim Batı da aile kavramı kalmamış adamların evlatı yok kedi köpek alıp evlat diye bağırlarına basıyorlar.

Bu mu sizin sevdiğiniz batı?

Sitelerde Paylaş

İşte yine kavramların ahlak kavramlarının farklılığı. Sana bin defa soruyorum niye Batıyı referans alıyorsunuz diye?

Niye?

Niye sorgulamıyoruz Batıyı? Doğuya sorsan görücü usulü evlenmenin faydalarından bahsederler, bunla ilgili araştırmalar bile var. Görücü usulünde kişiler birbirlerini daha iyi tanıyor.

Gel gelelim Batı da aile kavramı kalmamış adamların evlatı yok kedi köpek alıp evlat diye bağırlarına basıyorlar.

12 yaşındaki kızla evlenip aile kuracağıma evde kedi köpek beslerim,hatta hamamböceği,fare beslerim,benimde ahlak anlayışım bu.

Batı'ya kurban olun siz!

Sitelerde Paylaş

Niye?

Her haliyle batı sizden iyi. Onların sapkınlığı sizin normaliniz. Ama siz bunu bilmiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...