Jump to content

Önce tecavüze uğradı, sonra canlı canlı gömüldü / Pakistan'da cinsel saldırı

Recommended Posts

Apolojistlerin tesettürü savunmak için çok kullandıkları bir lolipop resmi vardı hatırlarsanız. Loli-pop'unu örtmedin mi? Erkekler seni taciz ettiğinde ya da becerdiğinde şikayet etme! (Küçük harflerle not: Loli-pop'un kapalı mı, ve tecavüze mi uğradın? Şey o zaman, doğru kapanmamışsındır.)

Qu3wAGw.jpg

http://www.independent.co.uk/news/world/asia/raped-and-buried-alive-13yearold-girl-in-pakistan-survives-by-digging-her-way-out-of-shallow-grave-8912691.html

http://www.hurriyet.com.tr/planet/25009289.asp

Sitelerde Paylaş

Sadist iç dünyası olan insanların, içindeki nefretlerini dışa vurmaları bu olsa gerek. Şimdi bu konu başlığını müslümanlara itham edip, suçlayabilirsiniz.

iranda da tecavüze uğrayan kızı asmışlardı.......

sudan da gene zina etti diye kızıı taşlayarak öldürdüler.

daha niceleri var. sıralayalımmı ?

Sitelerde Paylaş

Sadist iç dünyası olan insanların, içindeki nefretlerini dışa vurmaları bu olsa gerek. Şimdi bu konu başlığını müslümanlara itham edip, suçlayabilirsiniz.

Şu filme bir bak istersen: http://www.youtube.com/watch?v=splDt3tV7Aw

Gerçek bir hikâyeyi anlatıyor ve islam bu tarz hikâyelerle dolup taşmakta. İnsanlar iyiliği, güzelliği savunacağı yerde bir dini savunur olmuşlar, şaşılası.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim fakat İslamı anlatan filimleri izlerken, çok seçiciyimdir. Muhtemelen bu filmde İslamda var gibi gösterilmeye çalışılan ama aslında İslamla alakası olmayan konularla doludur. İzleyenlere iyi seyirler dilerim.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim fakat İslamı anlatan filimleri izlerken, çok seçiciyimdir. Muhtemelen bu filmde İslamda var gibi gösterilmeye çalışılan ama aslında İslamla alakası olmayan konularla doludur. İzleyenlere iyi seyirler dilerim.

islamda olmayan ama varmış gibi gösterilen neler var bi kaç madde sıralayabilirmisin ?

Sitelerde Paylaş

Şeriatla yönetilen bir ülkeyi anlatıyor. Bizzat İran asıllı bir yazarın kaleminden aktarılıyor.

Sitelerde Paylaş

Şeriatla yönetilen bir ülkeyi anlatıyor. Bizzat İran asıllı bir yazarın kaleminden aktarılıyor.

Sayın Reflect, ben bu dünya üzerinde şeriatla yönetilen ülkeleri hiç görmedim. Eğer birgün bu ülkeleri gözlerimle görüp, yaşanılanların detaylarına şahsi olarak şahit olursam, bu ülkeler hakkında Allahın kanunları ile hüküm veriyorlar ve sunumları doğrudur diyebilir ve gösterilerini yada filmlerini izleyebilirim.

Diyeceksiniz ki, bir film sundum bir sürü mazaret sundu fakat genel olarak dünya üzerinde İslam adına başlatılan bu savaşlarda artık kimin dost kimin düşman olduğunu bilemiyorum. Bundan dolayı kendi bildiklerimle amel etmeyi uygun görüyor ve başkalarının extralarını almamayı tercih ediyorum.

Umarım bu yazılarımı saygısızlık olarak adledmezssiniz.

Sitelerde Paylaş

Sayın Reflect, ben bu dünya üzerinde şeriatla yönetilen ülkeleri hiç görmedim. Eğer birgün bu ülkeleri gözlerimle görüp, yaşanılanların detaylarına şahsi olarak şahit olursam, bu ülkeler hakkında Allahın kanunları ile hüküm veriyorlar ve sunumları doğrudur diyebilir ve gösterilerini yada filmlerini izleyebilirim.

Diyeceksiniz ki, bir film sundum bir sürü mazaret sundu fakat genel olarak dünya üzerinde İslam adına başlatılan bu savaşlarda artık kimin dost kimin düşman olduğunu bilemiyorum. Bundan dolayı kendi bildiklerimle amel etmeyi uygun görüyor ve başkalarının extralarını almamayı tercih ediyorum.

Umarım bu yazılarımı saygısızlık olarak adledmezssiniz.

islamda olmayan ama varmış gibi gösterilen neler var bi kaç madde sıralayabilirmisin ? film de olur.

Sitelerde Paylaş

Size katılıyorum. Gerçekten kesinlikle sadist iç dünyası olan insanların işi bu. Zaten baksanıza taşlayarak öldürmeye çalışmışlar. Taşlamak yani recm etmek, zina yapan erkek ve kadınları cezalandırma biçiminiz değil miydi ? Ee, şimdi bu olay Pakistan'da geçerken biz batıyı mı suçlamalıyız ? Siz gördüğünüz 1-2 yabancı filme bakarak "Batıda aile kavramı yok, batıda evlilik kavramı yok, insanlar çocuklarını sokağa atıp kedi köpek besliyor." diyerek batıyı suçlamıyor musunuz ? Hoş suçlama sebepleriniz de komediden ibaret ya neyse...

Müslümanların bu tavırlarına alıştım artık, İslam çok muhteşem bir din, tamamen şiddet karşıtı, insan sevgisiyle yüklü satırlar barındırıyor Kuran. Evet tamam siz haklısınız.

Sitelerde Paylaş

Size katılıyorum. Gerçekten kesinlikle sadist iç dünyası olan insanların işi bu. Zaten baksanıza taşlayarak öldürmeye çalışmışlar. Taşlamak yani recm etmek, zina yapan erkek ve kadınları cezalandırma biçiminiz değil miydi ? Ee, şimdi bu olay Pakistan'da geçerken biz batıyı mı suçlamalıyız ? Siz gördüğünüz 1-2 yabancı filme bakarak "Batıda aile kavramı yok, batıda evlilik kavramı yok, insanlar çocuklarını sokağa atıp kedi köpek besliyor." diyerek batıyı suçlamıyor musunuz ? Hoş suçlama sebepleriniz de komediden ibaret ya neyse...

Müslümanların bu tavırlarına alıştım artık, İslam çok muhteşem bir din, tamamen şiddet karşıtı, insan sevgisiyle yüklü satırlar barındırıyor Kuran. Evet tamam siz haklısınız.

müslüman olmayanlarda aile yok da....okadar nüfus nerden gelio ? gökten zembille mi ? :D aileler sokağa atıyor ??? sokakda büyüyen gençler mi bu kadar bilim üretiyor - icat yapıyor ?

Sitelerde Paylaş

@Zavallı bilmiyorum artık kim yapıyor,

her yeni icada şeytan icadı diyenlerin yapmadığı kesin ama. :)

her zaman söylemişimdir.....iyiki dünyanın tamamı müslüman değil...

yoksa ne uçağa binebilirdik günümüzde......ne de araba sürerdik.....

bisiklet bile olmazdı be ??????

Sitelerde Paylaş

Bisiklet zaten yasak değil mi Müslüman ülkelerde ? değilse bile mahalle baskısı yüzünden 13 yaşımdan sonra bisiklete binmeme çok kızmıştı anneannem. Kızlar binmemeliymiş. :)

tarihinde wish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bisiklet zaten yasak değil mi Müslüman ülkelerde ? değilse bile mahalle baskısı yüzünden 13 yaşımdan sonra bisiklete binmeme çok kızmıştı anneannem. Kızlar binmemeliymiş. :)

he kızlara herşey yassah zaten iyide ???? araba sürmeyi - bisikleti bırak...mecbur kalmadıkça evden çıkamazsınız ki ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

he kızlara herşey yassah zaten iyide ???? araba sürmeyi - bisikleti bırak...mecbur kalmadıkça evden çıkamazsınız ki ?

Kızların muz ve salatalık gibi cisimlere dokunması haramdır. Selefiler ve İhvan-ı Muslimîn'in fetvasına göre, kadınlar yüzmeye gittiklerinde, deniz maskülin (müzekker) bir kelime olarak, su kadının genitallerine değdiğinde, eşini aldatmış olur ve cezalandırılması gerekir.

4cICGuM.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim sevgililerimin yetişkin kızları var. İstedikleri an "baba ocağı"nı terkedebilirler. Ama her nedense, bir türlü annesinin-babasının yanından ayrılmazlar.

Neden?

Çünkü onlar, sevgi ve saygıyla büyütüldüler.

Baba ocağından ayrılmama sebepleri de buradan kaynaklanıyor.

Peki hangi Müslüman, bekâr kızının "evden" ayrılamsına izin verir?

Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili bizzat Arabistan'da (film çekmek de yasak olduğu için) gizlice çekilmiş ve Oscar'a aday gösterilmiş Wadjda isimli filmi öneririm. Sıcak sıcak.

Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili bizzat Arabistan'da (film çekmek de yasak olduğu için) gizlice çekilmiş ve Oscar'a aday gösterilmiş Wadjda isimli filmi öneririm. Sıcak sıcak.

kesinlikle en kısa zamanda izleyeceğim

ayrıca muz ve salatalıkta iyiymiş ^_^

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...