Jump to content

Aradın mı? (HAKDİNİSLAM)

Recommended Posts

• İleti 548
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"24:33 - Evlenme imkanını bulamayanlar ise, Allah, lütfu ile kendilerini varlıklı kılıncaya kadar iffetlerini korusunlar...." Siz çirkefin önde gidenlerisiniz.

gerisini de yaz......

yada ellerinin altındakilerle (cariyeler) yetinsinler.......

Sitelerde Paylaş

Cariyelik adlı bir başlık açabilirsiniz benim başlığımı kirletmezseniz sevinirim.. Cariyelik konusu benim içnin bitmiştir. İslam bu konuya güzel bir çözüm getirmiş...

Tek eşliliği tasvip etmiş daha ne konuşuyorsunuz anca çene zaten bilim insancıkları...

Sitelerde Paylaş

Cariyelik adlı bir başlık açabilirsiniz benim başlığımı kirletmezseniz sevinirim.. Cariyelik konusu benim içnin bitmiştir. İslam bu konuya güzel bir çözüm getirmiş...

Tek eşliliği tasvip etmiş daha ne konuşuyorsunuz anca çene zaten bilim insancıkları...

Evet, cariyeleri sex objesi görerek. Gerçekten güzel(!) çözümmüş. Tek eşliliği kadınlar için onaylamış erkeklere öyle bir durum yok. Dörde kadar alır, o da yetmezse cariye edinir. Sizler gibi köle ruhlu olanlara müstehak aslında.

Sitelerde Paylaş

Evet, cariyeleri sex objesi görerek. Gerçekten güzel(!) çözümmüş. Tek eşliliği kadınlar için onaylamış erkeklere öyle bir durum yok. Dörde kadar alır, o da yetmezse cariye edinir. Sizler gibi köle ruhlu olanlara müstehak aslında.

Bu kadar sağar olamazsın ..diyecek başka sözüm yok..

Sitelerde Paylaş

haksinislam sen hiç allahın sevgi anlayışını aradın mı?

birilerin kötü olup olmadığını anlamak için 17 aylık bir bebeği tecavüz aracı olarak kullanmak nasıl bir sevgi gösterisidir açıklasana bize?

Sitelerde Paylaş

BAKARA SURESİ -230. ayet: Eğer erkek karısını boşarsa, kadın, onun dışında bir başka kocayla nikâhlanmadıkça ona helâl olmaz.

Karın ile tekrar evlenmek istiyorsan, karın önce başka birisi ile evlenmeli ve gerdeğe girmelidir.

Bir Müslüman bunu yapmaya Allah tarafından neden mecbur tutulsun?Neden karısı helal olmasın?

Normal bir Türk tekrar evlenebilmek için karısını başkasının altına yatırabilir mi?

Karısını birkaç defa aldatan bir erkek normal olarak karısından boşanmış olmuyor mu?

Bu boşanmalar dan sonra karısına bu işlemi yapması zorunluluk değimlidir?

Geneleve giden yada karısını aldatan bir Müslüman bu sorunu sık yaşamıyor mu?

Böyle bir durumu yaşayan Müslüman karısını başka bir erkeğin altına yatırmazsa ve beş çocuğu varsa çocuklarının anasıyla bir araya gelemez.Böyle anlamsız ayeti gönderen veya yazdıran Allah olabilir mi?

Müslüman bu durum zorunluluğunda kaldığı zaman Müslümanlıktan da çıkmış olmak istemiyorsa karısını kiminle yatırmak zorundadır.Her zaman aynı kişi olur mu?

Sitelerde Paylaş

Cariyeliği tasvip ediyormuşum gibi yazmayın .

Tecavüz demek rızasız zorla sahip olmak demektir. Eğer rıza yoksa tecavüzdür zinadır. Zina ise en büyük günahlardandır..

Cariyeliği tasvip etmiyorum diyorsun ondan sonra da efendilerinin cariyeleri kullanmasına ses etmiyorsun.

Sende de empati yokmuş. Ateistlere yazacağına imanlı'ya yazsana.

Bak adam açıkça demiş cariyeler efendilerine seks için hizmet eder hem onlar da bundan zevk alırlar demiş.

Hiç düşünmezler mi bu kadının sevdiği var mı, kocası var mı, çocukları var mı?

bir adamın hizmetini görecek. Efendisinin canı istediğinde de yatağa gidecek ve Nefret ettiği adam tarafından becerilecek. Sonra da bir fiyata pazarda başkasına satılacak.

Bir de kız olacaksın. Hadi erkekleri anladık ama sen de aynısın demek ki.

Sitelerde Paylaş

Ben böyle biriyle nasıl evlendim ya kafayı yemiş olmam lazım

Suudi Arabistanda Evden Kaçan kadını şikayet halinde Polis gidiyor ve Kulağından çekerek evine kadar götürüyor!

Ben sizin ne istediğinizi biliyorum. Kafada sünger kukuleta üstünde iki tane türban takarak bir sarımsak kafa. Gözlerde sürme kaşlar çekilmiş. Ayakta dapdaracık kot pantolon.Yüksek topuklar. Yaşamın içki haricinde bütün lüks nimetlerinden yararlanma.Hatta Diskolarda Gece Kulüplerinde çılgın danslar.Bunu nerden biliyorum? Çünkü Türk Toplumunun Türbanlı bayan mantalitesi budur.

Öyle sarıklı cübbeli bir kocayıda asla kabul etmezsiniz.Gayet modern zengin yakışıklı Hatta ateist bile olabilir bir koca! Ondan sonrada Cik ciki Yaro:))Rabbin sana ne dedi? Ört Başını gez dedi.Ama kazın ayağı öyle olmayacak işte.

Sitelerde Paylaş

Ateşin yaratılması şer değildir; ateşin binlerce faydası bunu ispat eder. Şer olan, ateşe temas etmek, onunla yangın çıkarmaktır.

Şer olan, kötü olan bu ateşle insanları yakmaktır, Allah'ının yapacağı da bu işte, hem de sonsuza kadar yapacakmış.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...