Jump to content

Aradın mı? (HAKDİNİSLAM)

Recommended Posts

hakdinislama ve diğer GAY-LEZBİYEN düşmanı islamcılara gelsin bu resim...

Yanlış anlaşılmayı önlemek için yazıyorum düşman değilim sadece haz etmiyorum o kadar...

Onların düşmanları oldukça bol bana gerek yok yanii...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 548
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yanlış anlaşılmayı önlemek için yazıyorum düşman değilim sadece haz etmiyorum o kadar...

Onların düşmanları oldukça bol bana gerek yok yanii...

önceki yazılarında öle demiyordun....

eve kapatıyordun.... ?

bu adamı eve kapasalardı bilgisayar olmayacaktı belki de ?

Sitelerde Paylaş

önceki yazılarında öle demiyordun....

eve kapatıyordun.... ?

bu adamı eve kapasalardı bilgisayar olmayacaktı belki de ?

Eve mi kapatıyordum ? Allah'ım iftiranın bu kadarı kim dedi onu ben sadee uyarırdım o da anlardı herhalde dedim. Eve kapatan kim ya?

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba. Ben foruma daha yeni üye oldum. birkaç ay öncesine kadar inançlıyıdm. şimdi ise agnostikim ama hala gusül alıyorum. işlerime besmeleyle başlıyorum :) ne garip değil mi? İnanmayıp cehenneme gitmektense inanıp cehennemden sonra cennete gitme korkusu isteğini atabilmiş değilim. Ne var canım inanayım yaşamasam da inanayım riske girmeyeyim mantığı. Bu aslında toplumumuzun birçoğunun mantığı. Aslında ben inanmayı çok istiyorum. İslam'ın Allah'ı var olsun o kadar çok istiyorumki bunun için kolumu bacağımı vermeye hazırım. Düşünsenize mutlak bir adalet ve rahmet var ve ebediyen olacak ama ben bulamıyorumş göremiyorum. Herşey safsata gibi geliyor. İnancımın şekillenmesinde bu site bana çok faydalı olacak. Öyle veya böyle.

Öncelikle hoşgeldin.

İslam'ın Allahının yalan olması bir yana, gerçek olmasını niye istiyorsun? Sadist, misojinistik ve kaprisli bir efendinin kulu kölesi olmanın bize ne faydası var? Ha ama keşke ölüm sonrası kötüleri yargılayan bir Yargıç olsaydı diyorsan o zaman konu değişir. Keşke öyle olsaydı. Yalnız bence adaletsizliklere gerçekleşmesinden önce müdahale etmeyen bir tanrı da iyi bir tanrı olamaz.

Anlayacağın, Molly, ben sana tecavüz eden adamı durdurabilirdim, ama bu onun özgür iradesine müdahale olurdu. Ve bir tecavüzcünün özgür iradesi senden daha önemlidir. Şimdi... nerede o gülücük?

3yZKPQp.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zavallı, on 31 January 2014 - 03:12 PM, said:

yapabilir....

seninkilerde yapabilir...

napacan ozaman ? eve mi hapsedecen ? öldürür kurtulursun yada en güzeli

Öldürmem ikaz ederim. Anlar herhalde o da..

dedin..."hayır eve kapamam--özgür bırakırım" demedin ????

bi de bunları dedin.

Eve mi kapatıyordum ? Allah'ım iftiranın bu kadarı kim dedi onu ben sadee uyarırdım o da anlardı herhalde dedim. Eve kapatan kim ya?

Ben karışmayacaktım ama karışmak zorunda kaldım... Cariyelik dediniz ok ahlaksızlık eğer nikah yoksa ama bu vatandalarımızın hiç nikahı falan yok ayrıca ters kendini sıkabilir illa zina etmesi gerekmiyor her hoşlanan bunu yapmıyor kendine ayrıca bunu yaymak normalleştirmek ise daha beter..

Sitelerde Paylaş

Zavallı, on 31 January 2014 - 03:12 PM, said:

yapabilir....

seninkilerde yapabilir...

napacan ozaman ? eve mi hapsedecen ? öldürür kurtulursun yada en güzeli

Öldürmem ikaz ederim. Anlar herhalde o da..

dedin..."hayır eve kapamam--özgür bırakırım" demedin ????

bi de bunları dedin.

Her cevaplamadığım soruyu evet kabul edemezsin ayrıca üstüne basa basa ikaz ederim dedim.. Senin zihniyetin ona basar..

Sitelerde Paylaş

biz kimseye saldırmıyoruz...

burası ATEİST forum

adı üstünde....beğenmeyen gelmez ?......burda gelip allah kitap dersen de yapılacak itirazlara ve gösterilecek delillere katlanman gerekir......yok katlanmıyorsan..bas küfürü çek git...bi daha da gelme foruma...bu kadar basit.

Vay bir anda kabullenmişiz forumu?

Bil ki şunu, burası ateistler kendilerini özgürce ifade edebilsin diye kuruldu. İslam'a saldırılması için değil. Ben forumu eleştirmedim. Burada birçok üyeliğim ve binlerce mesajım var. "Burada benim borum öter çünkü ateistim" diye bir şey yok yani... Zoruna gittiyse, beğenmediysen gidebilirsin. Çünkü isminin böyle olması her ateistin gelip de insanlara ahkam kesebileceği anlamına gelmiyor.

Sitelerde Paylaş

Vay bir anda kabullenmişiz forumu?

Bil ki şunu, burası ateistler kendilerini özgürce ifade edebilsin diye kuruldu. İslam'a saldırılması için değil. Ben forumu eleştirmedim. Burada birçok üyeliğim ve binlerce mesajım var. "Burada benim borum öter çünkü ateistim" diye bir şey yok yani... Zoruna gittiyse, beğenmediysen gidebilirsin. Çünkü isminin böyle olması her ateistin gelip de insanlara ahkam kesebileceği anlamına gelmiyor.

1. ben ateist değilim....DEİST im

2. forumu sahiplenmedim...sadece sana buranın ne forumu olduğunu hatırlatmak istedim.

3. zoruma felan gitmez...çünkü haklıyım...

4. borum ötmez....ateist değilim....ateist olsaydım öterdi belki....ama boru öttürmeye çalışan ateistlerinde forumdan atıldığına şahit oldum....

5. ben burda kimseye saldırmadım....yazdığım yazıları beğenmeyenler oluyorsa ve gelip itirazlarını yapıyorsa ben de karşı yazı yazma hakkına sahibim sanırım...sana mı danışmam gerekiyordu nasıl ve ne yazmam gerektiğini ?

Sitelerde Paylaş

1. ben ateist değilim....DEİST im

2. forumu sahiplenmedim...sadece sana buranın ne forumu olduğunu hatırlatmak istedim.

3. zoruma felan gitmez...çünkü haklıyım...

4. borum ötmez....ateist değilim....ateist olsaydım öterdi belki....ama boru öttürmeye çalışan ateistlerinde forumdan atıldığına şahit oldum....

5. ben burda kimseye saldırmadım....yazdığım yazıları beğenmeyenler oluyorsa ve gelip itirazlarını yapıyorsa ben de karşı yazı yazma hakkına sahibim sanırım...sana mı danışmam gerekiyordu nasıl ve ne yazmam gerektiğini ?

1-Mesajım yine aynı.

2-Teşekkür ederim. Ben de sana kuruluş amacını hatırlattım.

5-Böyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

Sitelerde Paylaş

1-Mesajım yine aynı.

2-Teşekkür ederim. Ben de sana kuruluş amacını hatırlattım.

5-Böyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

1 - benim de mesajım aynı...

2 - beğenmiyorsan gidebilirsin dedin ya...ona istinaden yazdım.....

3- benle mi uraşacaksın ? yoksa forumda gelip de ahkam kesen TEİST leri aydınlatmaya - yahut tezlerini çürütmeye mi çalışacaksın ?

4 - kuruluş amacı belli belli olmasına da...adam da gelip yazı yazınca -- saçmalayınca.... ne yapacaksın ? susup seyredecekmisin ?

Sitelerde Paylaş

SENİ DAHA ÇÖZEMEDİM MÜSLÜMANSAN MERTCE MÜSLÜMANIĞINI İLAN ET ÇEKİNME KARDEŞİM BİZİM AMACIMIZ MÜSLÜMNLARI ATEİST YAPAK DEYİL BİZE DOKUNMA NEYE TAPARSAN TAP BANENE.

Güven abi boşver gitsin ne olduğum önemli mi ki :) Herkes kendine bakmalı.

Sitelerde Paylaş

1 - benim de mesajım aynı...

2 - beğenmiyorsan gidebilirsin dedin ya...ona istinaden yazdım.....

3- benle mi uraşacaksın ? yoksa forumda gelip de ahkam kesen TEİST leri aydınlatmaya - yahut tezlerini çürütmeye mi çalışacaksın ?

4 - kuruluş amacı belli belli olmasına da...adam da gelip yazı yazınca -- saçmalayınca.... ne yapacaksın ? susup seyredecekmisin ?

2- Bunu bana sen demiştin.

3- Hayır, bu aralar izlemekle yetiniyorum :)

4- Hayır da, ona karşı çıkarken kendimi kötü duruma düşürmemeye dikkat ederim.

Sitelerde Paylaş

2- Bunu bana sen demiştin.

3- Hayır, bu aralar izlemekle yetiniyorum :)

4- Hayır da, ona karşı çıkarken kendimi kötü duruma düşürmemeye dikkat ederim.

1 - sana dememiştim...beğenmeyip köpüren TEİST arjkadaşlar gelmesin gitsin demiştim.....ama sen bana saldırmayı tercih ettiğin için okumamış yada yanlış okumuşsun sanırım....

2- izle ozaman...yazana da karışma madem...

3- teistler yeterince düşürüyor zaten kendilerini.....ben de mesnetsiz yazı yazmam...kafamdan sallamasyon atıp da buraya iddiamı yazmam ....

4- beni yargılamaya devam edecek misin ? izlemeyi mi tercih edeceksin ?

Sitelerde Paylaş

Çok fark vardır. Sokakta dövüyor, sövüyor, kan revan içinde bırakıyor, işi bitince de öldürüyor. Cariyelik de ise bir statü veriyor, aileden oluyor, ailenin sözü geçen kişileri arasında oluyor, zor iş oldu mu eğer yardım ediliyor, iyi yemekler elbiseler veriliyor. Aynı eş gibi oluyor.

Tabii sürekli efendisini tatmin etmek gibi bir statü mü?

İyi yemek, elbise verilse ne olacak?

Hani her şey maddiyat değildi?

Hani bizdik maddeci olan da siz maneviyatçıydınız?

Nasıl bir zihniyete sahipsiniz yatakta tecavüzün, sonra ona iyi yemek ve elbise vermenin erdeminden bahsediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...