Jump to content

Beşar Esad bir kahramandır.

Recommended Posts

• İleti 375
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Saçma bir link vermişsin. Her neyse, kaynak göster normal

Hadi onu geçtim de anlamadım bu işi. ÖSO hani El kaideciydi? Şimdi niye Esadla birleşiyor, tabi doğruysa haber

HABER DOĞRU....

IŞID.... araştır kendin bul......hazır bekleme hep....

ayrıca savunmaya devam etsene ÖSO yu şimdide ?

Sitelerde Paylaş

daha geri saralım ? osmanlı nerden aldı ? selçuklu nerden aldı ?

atalarım atalarım diyip duruyorsunuz...

şaman olan gerçek türk milliyetçisi Atilla atanızı - bilge kaan atanızı atadan saymıyorsunuz ama demi ?

Biz demiyoruz, sizin zihniyetinizin sorusuna yanıt veriyorum. İşinize geldiği gibi kıvırıyorsunuz ya, çarpık düşünce yapının farkına umarım varırsınız.

Sitelerde Paylaş

Biz demiyoruz, sizin zihniyetinizin sorusuna yanıt veriyorum. İşinize geldiği gibi kıvırıyorsunuz ya, çarpık düşünce yapının farkına umarım varırsınız.

kıvıran sensin....

biz cevap yazınca

kalkdın OSMANLI dedin.....

şimdi de vik vik edion cevabını alınca....mort olunca yani....

Sitelerde Paylaş

kıvıran sensin....

biz cevap yazınca

kalkdın OSMANLI dedin.....

şimdi de vik vik edion cevabını alınca....mort olunca yani....

Osmanlı demedim, gerçek olanı bir kafirin eliyle yazdırdım. Demekki neymiş, tek düze düşünmeyip, sadece kendinden olanlara ve kendi ideolojine uyanları savunmak için saçma sapan yazı yazmayacaksın.

Bir gerçek var ise, sana uymasa bile ''hak'' olanı söyleyeceksin. Karşındakini sevmeyebilirsin, benimsemeyebilirsin fakat hakikatı gizleyemezssin.

Hani sürekli ''kafir'' sözcüğünün anlamını soruyordun ya bu mesajımla, soruna da yanıt vermiş oluyorum. Anlamına umarım vakıf olabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Osmanlı demedim, gerçek olanı bir kafirin eliyle yazdırdım. Demekki neymiş, tek düze düşünmeyip, sadece kendinden olanlara ve kendi ideolojine uyanları savunmak için saçma sapan yazı yazmayacaksın.

Bir gerçek var ise, sana uymasa bile ''hak'' olanı söyleyeceksin. Karşındakini sevmeyebilirsin, benimsemeyebilirsin fakat hakikatı gizleyemezssin.

Hani sürekli ''kafir'' sözcüğünün anlamını soruyordun ya bu mesajımla, soruna da yanıt vermiş oluyorum. Anlamına umarım vakıf olabilirsin.

Zamanı geriye doğru saralım, Türkiye cumhuriyeti ve laik sistemi kimden devr aldı?

bunu kim yazdı ? ,

sen yazdın....

peki kimden devr aldı TC ? :uzaylılardan mı ?

saçmalamayı kes. bir gün de yenilgiyi kabul etseniz dürüstçe insanca...dişimi kırıcam be.

Sitelerde Paylaş

beşşar fesad münafık bir kafirdir. tez zamanda başının gövdesinden ayrıldığını görmek istiyorum ve allah nasib ederese de göreceğiz.

başbakanın kankisi olduğu dönemlerde de aynı düşüncelerde idi essad... kardeşim essad diyordu hatırlarmısın ?

ozamanki essad = şimdiki essad. farklılık yok...

fark nerde ? sende ve senin gibilerde

Sitelerde Paylaş

HABER DOĞRU....

IŞID.... araştır kendin bul......hazır bekleme hep....

ayrıca savunmaya devam etsene ÖSO yu şimdide ?

ÖSO yu ben hiçbir zaman körü körüne savunmadım. Hatası varsa ki var elbette söyleriz. Ama siz ÖSO kötüyse Esad iyidir mantıksızlığına düşmüşsünüz.

Sitelerde Paylaş

ÖSO yu ben hiçbir zaman körü körüne savunmadım. Hatası varsa ki var elbette söyleriz. Ama siz ÖSO kötüyse Esad iyidir mantıksızlığına düşmüşsünüz.

ben öle bişi demedim...

esadı devirmeye çalışan kim ?

ÖSO

peki ÖSO daha kötü > ESAD ise

kimi savunucan ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...