Jump to content

Beşar Esad bir kahramandır.

Recommended Posts

• İleti 375
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

değirmenin suyu suriyeden mi geliyordu pardon ?

karışıklık çıkınca şimdi suriyeden ne geliyor bize ?

OO Hooooo işimiz var senle ,

Suriyede yaşanan bir karışıklık İran ve Irağa ait enerji kaynaklarının enerjiye muhtaç batıya çıkışı sadece Türkiye üzerinden yapılabilir ki , bu hem batıyı hem doğuyu kontrol etmeyi sağlar .

Barzani ve iranın Türk devletine yakınlaşması kaos ortamı sonucunda ellerinde başka koz olmamasındandır , Esat rejimini devirmekte imtina eden Batının ise Türkiyenin elini kuvvetlendirmemesi için mevcut yönetimin kalması gerektiğini söylemeleri bu yüzdendir.

Batı tarafından kontrol edilen CHP'nin Suriye politikasının özüde burda yatar, çünkü Kaset sıkandalıyla Sayın Baykal devrilmiş yerine batı ajanı Soros uşağı başkan ile Türk dış polikası kilitlenmiştir.

Tabi bizim kafası çalışmayan ateistlerimiz olayları hep mikleriyle anladıkları için olayı etnik dinsel temele yaslamaya calışırlar, Batının yaptığı gibi. :)

Sitelerde Paylaş

Suriyede yaşanan bir karışıklık İran ve Irağa ait enerji kaynaklarının enerjiye muhtaç batıya çıkışı sadece Türkiye üzerinden yapılabilir ki , bu hem batıyı hem doğuyu kontrol etmeyi sağlar .

Barzani ve iranın Türk devletine yakınlaşması kaos ortamı sonucunda ellerinde başka koz olmamasındandır , Esat rejimini devirmekte imtina eden Batının ise Türkiyenin elini kuvvetlendirmemesi için mevcut yönetimin kalması gerektiğini söylemeleri bu yüzdendir.

Batı tarafından kontrol edilen CHP'nin Suriye politikasının özüde burda yatar, çünkü Kaset sıkandalıyla Sayın Baykal devrilmiş yerine batı ajanı Soros uşağı başkan ile Türk dış polikası kilitlenmiştir.

Tabi bizim kafası çalışmayan ateistlerimiz olayları hep mikleriyle anladıkları için olayı etnik dinsel temele yaslamaya calışırlar, Batının yaptığı gibi. :)

AKHE bunlar olayları okuyamıyor

haritaya'da bakmıyorlar hiç

sanki Esad ve Babasının ne bok olduğu bilinmiyor

muş gibi

hadi iran mezhepdaş diyek

BATI belli enerjiye muhtaç

peki rusya ne?

çin ne!?

:)

Sitelerde Paylaş

suriyeyi karıştıran..hatta öncesinde suriyenin de karışmasına neden olan kıvılcımları - arap baharını türkiye mi başlattı - tetikledi ?

Sitelerde Paylaş

sen ne anladın? sanırım dış siyset uzamanısın ?anlatsana biraz ?

bilmem neresinin kılı olduğunuz çakma dünya liderinin yaptığı daha doğrusu içine sıçtığı ülke ve siyasetini aklamak adına ne yaman bir çırpınıştır bu hakaretler falan.

sanırsın dünya dış siyaset uzmanı,elinizde varsa geçerli adam gibi bir sav sunun eğer yoksa o salyalı ağızlarınızı kapatın ve insanların bireysel görüşlerini kabul edin.

daha dün kardeşim olan esad, big brother öyle isteyince birden oldu düşman,zalim esed.

yaptığınız ve savunacağınız iyaset bu ise lütfen benden uzakta yapın bu siyasetinizi.

son olarak illa bir ölçüm alacaksanız size sineğin kafasını da beynini de bir ara gösteririm ölçüm alırsınız.

tekrar ediyorum elinizde varsa bu R.T.E denen aşağılık köpeği bu dış siyasette aklayacak bir kanıt buyrun sunun.Ve evet Esad iyi midir kötü müdür tartışılır lakin R.T.E den daha iyi bir lider olduğunu tartışmam.

( şair burda '' bakın bu kırmızı işaretli yer benim şahsi görüşümdür'' demek istemiştir )

Sitelerde Paylaş

bilmem neresinin kılı olduğunuz çakma dünya liderinin yaptığı daha doğrusu içine sıçtığı ülke ve siyasetini aklamak adına ne yaman bir çırpınıştır bu hakaretler falan.

sanırsın dünya dış siyaset uzmanı,elinizde varsa geçerli adam gibi bir sav sunun eğer yoksa o salyalı ağızlarınızı kapatın ve insanların bireysel görüşlerini kabul edin.

daha dün kardeşim olan esad, big brother öyle isteyince birden oldu düşman,zalim esed.

yaptığınız ve savunacağınız iyaset bu ise lütfen benden uzakta yapın bu siyasetinizi.

son olarak illa bir ölçüm alacaksanız size sineğin kafasını da beynini de bir ara gösteririm ölçüm alırsınız.

tekrar ediyorum elinizde varsa bu R.T.E denen aşağılık köpeği bu dış siyasette aklayacak bir kanıt buyrun sunun.Ve evet Esad iyi midir kötü müdür tartışılır lakin R.T.E den daha iyi bir lider olduğunu tartışmam.

( şair burda '' bakın bu kırmızı işaretli yer benim şahsi görüşümdür'' demek istemiştir )

anlamazlarki bilader....

olmayan beyinleriyle dış politika analizi yapıyorlar işte....

eline sağlık iyi döşemişsin....

Sitelerde Paylaş

Bu gibi olaylarda kim kahraman, kim kötü adam; pek kolay anlaşılmıyor. Mesela İran tarihiyle çok ilgili biri olarak ben Şah'larından vazgeçip Humeyni'ye sarılan İran halkına hep kızmışımdır. Gel gör ki işin iç yüzünü öğrenince gödüm ki Şah resmen halkı katlediyormuş. Denize düşen yılana sarılır misali onlar da gidip Humeyni'ye sarılmışlar. Diyeceğim o ki olaylar daha çok tazeyken yapacağımız yorumlar gerçeği yansıtmayabilir. Hatta yıllar sonra geriye dönüp baktığımızda da çok net seçemeyebiliriz kimi şeyleri.

Sitelerde Paylaş

Bumudur yani :)

Bölge enerji kaynaklarının durumu ne olacak sen ondan bahset bize CeHaPe tarzı boş konuşmalar yapma . :)

tarihinde -AKHENATON- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bumudur yani :)

Bölge enerji kaynaklarının durumu ne olacak sen ondan bahset bize CeHaPe tarzı boş konuşmalar yapma . :)

faiz lobisi,yahudi lobisi,amerikanın oyunu,israilin parmağı hepsi,hadi mutlu oldun duymak istediklerini duydun şimdi sokaklarda bağırabilirsin hüllooğğ tarzı nidalarla.

Sitelerde Paylaş

faiz lobisi,yahudi lobisi,amerikanın oyunu,israilin parmağı hepsi,hadi mutlu oldun duymak istediklerini duydun şimdi sokaklarda bağırabilirsin hüllooğğ tarzı nidalarla.

Bölge enerji kaynaklarının durumu hakkında bilgi vermelisin bize , Soroscu CeHaPe tarzı cevaplarla olmaz bu işler .

Hadi onuda geçtik PeKeKe'nin en önemli hamisini desteklemek neyin nesi ?

Sitelerde Paylaş

Bölge enerji kaynaklarının durumu hakkında bilgi vermelisin bize , Soroscu CeHaPe tarzı cevaplarla olmaz bu işler .

Hadi onuda geçtik PeKeKe'nin en önemli hamisini desteklemek neyin nesi ?

Biz insanların kafası kesiliyor diyoruz,kadınlara tecavüz ediliyor diyoruz,adam boru hattından bahsediyor,hay senin insanlığına! Birgün seninde boğazına bıçağı dayarlarsa boru hattını görürsün sen! Boru değil bu insan, anla!
Sitelerde Paylaş

Biz insanların kafası kesiliyor diyoruz,kadınlara tecavüz ediliyor diyoruz,adam boru hattından bahsediyor,hay senin insanlığına! Birgün seninde boğazına bıçağı dayarlarsa boru hattını görürsün sen! Boru değil bu insan, anla!

Kısaca esat yönetiminde bunlar olmuyordu sonradan oldu diyorsun :)

Esat yönetimin destekleyip öldürdükleri Türk Askeri zaten ne ki değilmi siz Soroscular için :)

Sitelerde Paylaş

Akhenaton bitanedir.Ama bugünlerde Tayyiple aynı konuşması beni uyuz ediyor

Biz de bir anlayış gelişmiş CHP iktidara gelirse dış polika söyle olmalı diğerleri gelirse böyle. Bu hatalı bir yaklaşım.

Dış polika daima siyaset üstü bir meseledir ve sadece menfaatlerimizidir önemli olan, gerisi boş laf :)

Şimdi Soroscu kemal iktidara gelsin, enerji kaynakları batıya suriye üzerinden açılıp bölgede Türkiyenin bir etkinliği kalmayıp Batı top gibi oynasınmı.

Bumudur yani. :)

Sitelerde Paylaş

Biz de bir anlayış gelişmiş CHP iktidara gelirse dış polika söyle olmalı diğerleri gelirse böyle. Bu hatalı bir yaklaşım.

Dış polika daima siyaset üstü bir meseledir ve sadece menfaatlerimizidir önemli olan, gerisi boş laf :)

Şimdi Soroscu kemal iktidara gelsin, enerji kaynakları batıya suriye üzerinden açılıp bölgede Türkiyenin bir etkinliği kalmayıp Batı top gibi oynasınmı.

Bumudur yani. :)

evet...tr savaş suçlusu ilan edilir muhtemelen terör örgütlerine yardım yataklıktan....sana da nah pay verirler ...nah burnunu sokururlar...

abd ile de ters düştün her konuda...esadı karşına almakla rusyayı da aldın karşına.....

ne aptalsınız yahu...bu kadar mı körsünüz?

Sitelerde Paylaş

evet...tr savaş suçlusu ilan edilir muhtemelen terör örgütlerine yardım yataklıktan....sana da nah pay verirler ...nah burnunu sokururlar...

abd ile de ters düştün her konuda...esadı karşına almakla rusyayı da aldın karşına.....

ne aptalsınız yahu...bu kadar mı körsünüz?

Anlaşılan siz manda ve himayeyi kabul edeli çok olmuş :)

Terör dediğin şey devletlerin görünmez elleridir, bir yeri düşman yapacaksın ki almaya hakkın olsun değil mi :)

Ah bu CeHaPe zihniyeti yokmu,iktidara gelse hepimiz mum ışığında oturacaz demek ki . . :)

Sitelerde Paylaş

evet işte bunlar böyledir maalesef

vakti zamanında dedemiz dedikleri Abdülhamid gitmişde 1901 yılında Siir'te petrol arama çalışması haritalar falan hazırlatmış lakin faiz lobisi izin vermemiş.

Amma aynı dönem musul kerkük osmanlı elindedir orada petrol aramak akıllarına gelmez,gelsede bir b.k olmaz zira o dönemde osmanlı petrolü ne için kullanacağını bile bılmez ama bu dar beyinliler bunlara inanır.

gelelim enerji enerji diye yırtınanlara

bir ''KAVAS'' tutup oradaki teröriste,caniye insani yardım adı altında roket başlığı,silah vs göndersin akabinde biz bunu eleştirelim ama bu ''KAVAS''ın kılları buna itiraz etsin.

Hadi ordan

bu parti ve bu parti başında ki ''KAVAS'' bir paket makarnayı bile verirken davul zurnayla duyursun,ama tılar dolusu ''yardım''yollanırken bunu gizli gizli yapsın,yersen uzay eriği..

haa şimdi gelelim pekeke mevzusuna;bre hain,bre dönekler apo denen şerefsiz AKP benim sayemde iktidarda onları oraya ben taşıdım demedi mi şimdi çıkıpta efendim pekekenin hamisini niye destekliyorsunuz diye soruyorsunuz.

Haburda otobüs üstlerinde siz karşılamadınız mı ? yol üstü alelacele mahkeme kurup gelen terör,stler hayır pişman değiliz demelerine rağmen siz salıvermediniz mi ?

daha bir iki ay önce içinde Türk ölsün türkün evi yansın tarzı sözler geçen türküleri bu terörist başlarıyla beraber siz söylemediniz mi ?

şimdi ben diyeceğim ki evet Esad bir zalimdir ama R.T.E nin zalimliğinin yanında bir hiç kalır,siz liboşlar çıkıpta bunu eleştireceksiniz ha

afedersiniz de önce adama git kendi b.kunu temizle derler.

Sitelerde Paylaş

evet işte bunlar böyledir maalesef

vakti zamanında dedemiz dedikleri Abdülhamid gitmişde 1901 yılında Siir'te petrol arama çalışması haritalar falan hazırlatmış lakin faiz lobisi izin vermemiş.

Amma aynı dönem musul kerkük osmanlı elindedir orada petrol aramak akıllarına gelmez,gelsede bir b.k olmaz zira o dönemde osmanlı petrolü ne için kullanacağını bile bılmez ama bu dar beyinliler bunlara inanır.

Bu abdülhamidin sorunu değil ki

O dönemlerde de senin gibi insanlar varmış bu topraklarda bu zamandada var,

O günden bu güne söylem ve eylemleri değişmedi bu mütareke basınının.

gelelim enerji enerji diye yırtınanlara

bir ''KAVAS'' tutup oradaki teröriste,caniye insani yardım adı altında roket başlığı,silah vs göndersin akabinde biz bunu eleştirelim ama bu ''KAVAS''ın kılları buna itiraz etsin.

Nükleere hayır dersiniz

Petrole hayır dersiniz

Bölgede enerji gücü olmaya hayır dersiniz.

Yahu nedir sizin politkanız, ortada elle tutulur bir tane enerji polikanız yokken bu ülkenin enerji sorununu nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz, bugüne kadar tek söylem duymadım, sen biliyorsan yaz bilelim. :)

haa şimdi gelelim pekeke mevzusuna;bre hain,bre dönekler apo denen şerefsiz AKP benim sayemde iktidarda onları oraya ben taşıdım demedi mi şimdi çıkıpta efendim pekekenin hamisini niye destekliyorsunuz diye soruyorsunuz.

Haburda otobüs üstlerinde siz karşılamadınız mı ? yol üstü alelacele mahkeme kurup gelen terör,stler hayır pişman değiliz demelerine rağmen siz salıvermediniz mi ?

daha bir iki ay önce içinde Türk ölsün türkün evi yansın tarzı sözler geçen türküleri bu terörist başlarıyla beraber siz söylemediniz mi ?

şimdi ben diyeceğim ki evet Esad bir zalimdir ama R.T.E nin zalimliğinin yanında bir hiç kalır,siz liboşlar çıkıpta bunu eleştireceksiniz ha

afedersiniz de önce adama git kendi b.kunu temizle derler.

RTE bir siyaset adamı herkesin gazını alması gerekiyor ki, söylem ve eylemleri farklıdır. Söylem yapar ama eyleme dökmez. Bunu bilmen için Milli görüş tarihi bilmelisin ki sana Fullerin Kürt dosyası kitabını tavsiye edeyim.

Sen SHP dönemini görmedin anlaşılan. :)

Ha bu arada Ben ak partili veya Liberal değilim, Baykalcı ve kemalistim, solcu döneklerin kemalist' liğinden değil yalnız. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...