Jump to content

Beşar Esad bir kahramandır.

Recommended Posts

• İleti 375
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Esad bir kahramandır,

Yok canım ,Esad bir kurabiye canavarırıdır.

Yok yok Erdoğan spagetti canavarıdır.

Kırk satır mı kırk katır mı ?

Ak Recep mi Kara Esed mi ?

Bul karayı al babayı !

İnsanlığın düştüğü duruma bak.

Koca koca adamlar kimin g.t. nün kılı olacakları yarışına girmiş.

Koskaca halkların kaderi iki piskopata ipotek edilmiş.

Al Esadı vur Erdoğan'a Makaram sarı bağlar

Obama söyler Putin Ağlar

Olan Ukrayna'ya olur. Sonunda yine kırım tatarı ağlar.

Anlayacağınzı kabak yine bizim başımaıza patlar

Milyonu aşkın suriyeli bizim misafirimizdir. artık

Bizim it burda onların iti orda havlarda havlar ..

Şaşkınız hangi ite sus hangisine hoşt desekte

Şu işten yakamızı bir sıyırabilsek.

Acaba tüm suç bu havlayan bu köpeklerde değil de

Bunları besleyip büyütüp ortalığa salan bizlerde mi ?...

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Esad bir kahramandır,

Yok canım ,Esad bir kurabiye canavarırıdır.

Yok yok Erdoğan spagetti canavarıdır.

Kırk satır mı kırk katır mı ?

Ak Recep mi Kara Esed mi ?

Bul karayı al babayı !

İnsanlığın düştüğü duruma bak.

Koca koca adamlar kimin g.t. nün kılı olacakları yarışına girmiş.

Koskaca halkların kaderi iki piskopata ipotek edilmiş.

Al Esadı vur Erdoğan'a Makaram sarı bağlar

Obama söyler Putin Ağlar

Olan Ukrayna'ya olur. Sonunda yine kırım tatarı ağlar.

Anlayacağınzı kabak yine bizim başımaıza patlar

Milyonu aşkın suriyeli bizim misafirimizdir. artık

Bizim it burda onların iti orda havlarda havlar ..

Şaşkınız hangi ite sus hangisine hoşt desekte

Şu işten yakamızı bir sıyırabilsek.

Acaba tüm suç bu havlayan bu köpeklerde değil de

Bunları besleyip büyütüp ortalığa salan bizlerde mi ?...

Seni sağduyuya davet etmiyorum,çünkü belli bir seviyeye gelmen için bayağı bir zaman geçmesi lazım,

Kafa kesenleri,ciğer yiyenleri,minnacık bebekleri kurşunlamayı,tecavüzleri, haklı çıkarman senin olmayan sağduyundan kaynaklanıyor,

Esad ne yaptı?ülkesinin topraklarını mı sattı? Başka bir ülkenin çıkarları için insanını mı sattı?Koreye komünizm gelmemesi için asker mi gönderdi? Libya'ya bombardıman yapılması için hava üslerini mi kullandırdı?Mısırda ki şerii düzeni mi destekledi? Ülkesinde solcu katliamı mı yaptı? Alevi sünni ayırımmı yaptı?

Cani liderler, güçlülerle işbirliği yapar, Esad bunu yapmadı, ülkesini savunmaya devam ediyor, hala ayakta, bunu ayırt etmelisin!

Sen, Ruanda ve Irak'ta yapılan katliamların hesabının neden sorulmadığını araştırmalısın!eğer gerçekten sağduyu sahibiysen!

Buralarda 3 milyon insan katledildi,kimse kılını kıpırdatmadı? Senin bile bundan haberinin olduğundan emin değilim,esas katliam bunlardı işte,

Sizler akıl yoksunu birer ahmaksınız..

Sitelerde Paylaş

Seni sağduyuya davet etmiyorum,çünkü belli bir seviyeye gelmen için bayağı bir zaman geçmesi lazım,

Kafa kesenleri,ciğer yiyenleri,minnacık bebekleri kurşunlamayı,tecavüzleri, haklı çıkarman senin olmayan sağduyundan kaynaklanıyor,

Esad ne yaptı?ülkesinin topraklarını mı sattı? Başka bir ülkenin çıkarları için insanını mı sattı?Koreye komünizm gelmemesi için asker mi gönderdi? Libya'ya bombardıman yapılması için hava üslerini mi kullandırdı?Mısırda ki şerii düzeni mi destekledi? Ülkesinde solcu katliamı mı yaptı? Alevi sünni ayırımmı yaptı?

Cani liderler, güçlülerle işbirliği yapar, Esad bunu yapmadı, ülkesini savunmaya devam ediyor, hala ayakta, bunu ayırt etmelisin!

Sen, Ruanda ve Irak'ta yapılan katliamların hesabının neden sorulmadığını araştırmalısın!eğer gerçekten sağduyu sahibiysen!

Buralarda 3 milyon insan katledildi,kimse kılını kıpırdatmadı? Senin bile bundan haberinin olduğundan emin değilim,esas katliam bunlardı işte,

Sizler akıl yoksunu birer ahmaksınız..

Yani diyorsun ki; Tayyip'in düşmanıysan Esad'ın dostu yada Esad'ın düşmanıysan Tayyib'in dostu olacaksın.

II - ı yok kabül etmiyorum Aksine ikisine de düşman olma hakkımı kullanıyorum. Bence asıl sen akıllı ol !.

Sitelerde Paylaş

Yani diyorsun ki; Tayyip'in düşmanıysan Esad'ın dostu yada Esad'ın düşmanıysan Tayyib'in dostu olacaksın.

II - ı yok kabül etmiyorum Aksine ikisine de düşman olma hakkımı kullanıyorum. Bence asıl sen akıllı ol !.

öyle bir şey demiyorum,tayyibin düşmanı benim dostum değildir,

Ben senin düşman bildiklerinin aslında senin düşmanın olmadığını belirtiyorum,

Neye dost,neye düşman olacağın sana tv' ler den öğretiliyor..buna karşıyım..sen de buna inanan ahmaklardansın!

Ruanda da 1,5 milyon insan doğranırken,ABD ve müttefikleri neredeydi?

Irak'ta bizzat ABD'nin kendisi 1,5 milyon insan öldürürken diktatör kimdi?

İyi,kötü yönetilen bir İslam ülkesinde ki daha iyisi bulunmamaktadır, Suriye'de neyi neyle suçlayacaksın, lütfen sağlam verilerle gel!

Sitelerde Paylaş

öyle bir şey demiyorum,tayyibin düşmanı benim dostum değildir,

Ben senin düşman bildiklerinin aslında senin düşmanın olmadığını belirtiyorum,

Neye dost,neye düşman olacağın sana tv' ler den öğretiliyor..buna karşıyım..sen de buna inanan ahmaklardansın!

Ruanda da 1,5 milyon insan doğranırken,ABD ve müttefikleri neredeydi?

Irak'ta bizzat ABD'nin kendisi 1,5 milyon insan öldürürken diktatör kimdi?

İyi,kötü yönetilen bir İslam ülkesinde ki daha iyisi bulunmamaktadır, Suriye'de neyi neyle suçlayacaksın, lütfen sağlam verilerle gel!

Bak dostum insanlığın düşmanı benim düşmanım dostu da benim dostumdur.

İktidarını babadan oğula aktaranlar insanlığın düşmanıdır. İsmlerinin

Osmanoğlu Orhan Hafızoğlu Beşar yada recepoğlu bilal olması farketmez

Kendi halkını ketledenler canilerdir. Soyisimilerinin Erdoğan yada Esad

olmasıda farketmez. Ben kişilere göre değil prensiplere ve etik değerlere göre

değerlendirme yaparım. Babası hafız'ıda da hiç sevmezdim Beşar'ı da sevmiyorum

Oğlu bilal'i de sevmedim Babası Tayyip'i de hiç sevmiyorum.

Bu arada ikisine birden düşman olun diyen ikisinide birden

düşman ilan eden TV kanalı hangisi ola ? Söyle de bilek !.

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak dostum insanlığın düşmanı benim düşmanım dostu da benim dostumdur.

İktidarını babadan oğula aktaranlar insanlığın düşmanıdır. İsmlerinin

Osmanoğlu Orhan Hafızoğlu Beşar yada recepoğlu bilal olması farketmez

Kendi halkını ketledenler canilerdir. Soyisimilerinin Erdoğan yada Esad

olmasıda farketmez. Ben kişilere göre değil prensiplere ve etik değerlere göre

değerlendirme yaparım. Babası hafız'ıda da hiç sevmezdim Beşar'ı da sevmiyorum

Oğlu bilal'i de sevmedim Babası Tayyip'i de hiç sevmiyorum.

Bu arada ikisine birden düşman olun diyen ikisinide birden

düşman ilan eden TV kanalı hangisi ola ? Söyle de bilek !.

İkisine de düşman olman seni haklı çıkarmaz,tayyibi biliyoruz okey amma Esad ne yapmış bunun delillerini sunman gerek,nerede anlat bakalım, Esad'ın zalimlikleri ne imiş? tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sek votka, bu seni son uyarışım.. Bir daha bu tür mesnetsiz iddialarda bulkunursan forumdan atılacaksın.. Demedi deme...

Not: Bu şahsın benzer bir iletisi daha olursa mutlaka raporlayın, bizim gözümüzden kaçabilir...

24 saat müslümanlara hakaret eden şahsiyetler için ne yapmayı düşünüyorsun ?

Nihayetinde burası hakaret etme değil dinler tarihinin eleştirildiği forum değilmi ?

Bak bakalım Yadellerdeki vatandaşı bir tane hakaretsiz yazısı varmı ?

Ha diğer konu kendine güveniyorsan çıkarsın başlıkta karşıma , görürüz boyunun ölçüsünü

tarihinde Sek Votka tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

alevilere pkk destekçisi demiş....iyi güzel...onlar da TEİST sizden yani...bu durumda dediğini gerçek kabul edecek olursak eğer,, gene bir pis iş daha TEİST lerden çıkmış oluyor....

kabul ediyormusun ? :)

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

alevilere pkk destekçisi demiş....iyi güzel...onlar da TEİST sizden yani...bu durumda dediğini gerçek kabul edecek olursak eğer,, gene bir pis iş daha TEİST lerden çıkmış oluyor....

kabul ediyormusun ? :)

Yavrucuğum ben Teist değilim hala öğrenemedin mi şunu :)

Sitelerde Paylaş

Allah korusun , şu Ateistlerin halini gördükçe şükrediyoru kendime :)

TEİST sin işte be evladım....neden değilim diyorsun konuyu saptırmaya çabalıosun ? attın ortaya bi bok......temizleyemiyorsun da.....yerin dibine giriyorsun ...elinden de bişi gelmiyor...demi canım benim ? :)

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

TEİST sin işte be evladım....neden değilim diyorsun konuyu saptırmaya çabalıosun ? attın ortaya bi bok......temizleyemiyorsun da.....yerin dibine giriyorsun ...elinden de bişi gelmiyor...demi canım benim ? :)

Yav senin espri anlayışında hiç gelişmemiş ne yapıcaz bilmiyorum :)

Sitelerde Paylaş

R.T.E. daha savaşın başından beri suriyede'ki kardeş kavgasını körükledi.Öyle ya ! Suriye politikasınınbir numaralı adamı Davutoğlu ve Tayyib

emperyalistlerin vermiş olduğu gazla suriyedeki faşist şeriatçıları her türlü şekilde desteklediler. Tayyip ve Davutoğlu şiştikçe şişti...Beşer denen

diktatör hemen devrilecek Osmanlı hayaliyle yanıp tutuşan gerici yobaz tayyip ve avanası türkiyenin etki alanını genişleteceklerdi. Amma velakin

iş hiçte planladıkları gibi gitmedi.Kıç üstü oturdular. Gelgelelim beşer eseda evet beşer bir diktatördür.Bu ortadoğuda başka ne beklersiniz ?

Amcıklaşmış beyinsizlerin doldurduğu bu bölgede kötünün içinde en iyisi beşerdir. Ya tayyibe ne demeli ?

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,Esadın babası hafız Esat ülkesindeki SUNNI yobazlara karşı acımasızdı.Türkiyeye ilk PKK saldırılarınıda o destekleyip yönlendiriyürdü.30,000 ınsanımızın ölümüne o sebebdir.Sanırım Surıyadakı Sunnı yobazları destekleyenlerde bizimkilerdi.Oğul Eset Arap ülkelerinde en demokrat adamdır.Sada Seçimle demokrası olmuyor biliyürsünüz.Şu ankı Türkiyeyi düşünün.Buna demokrasi deyebilirmisiniz?Diktetorluğun dik alası.Sonra ogul Esad gerçekten verdiği sözü tutan DÜRÜST bir ınsan.Bizimki gibi bir taban üstüne bin yalan uydurmuyor.Hanı iki aya Esat bitecekti.3yıl oldu.Bunlar sallamalardanda utandıkları yok.Bunların tavır ve hereketleri Tamda müslümen işi.Insanları BÖLMEK.Birbirlerine DÜŞMEN etmek.İç savaş çıkarıp seller gibi kan dökmek.Nerde müslümen varsa orda TERÖR var,İÇSAVAŞ var,ÇATIŞMA VAR.Türkiyedede yakında başlar çatışmalar.Gidiş o yöne doğru.Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...