Jump to content

Resimler - Karikatürler - jpg formatında yazılar...

Recommended Posts

• İleti 16,5k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Emeğinize sağlık. Buraya bakmak alışkanlık oldu bende. Burası kadar samimi bir yerde göremiyorum. Siyasi içerikleri resimleri koymasak veya başka konuda açsak iyi olurdu. Siyaset yasak diye burasının kapanmasından endişe ediyorum

Sitelerde Paylaş

Dostlar beyendiyinize inanın çok sevindim teşekkür ederim hepinize devamı gelecek ama yükleme yapkta sıkıntı çekiyorum dikkat etiyseniz risimlerin he hangi bir yerlerine rakam nokta bir şeyler var şansa kılavede bir yerlere dokunarak tuşlara basılı tutarak yolayabiliyorum oda çok zamanımı alıyor link göndermedede aynı sorunu yaşıyorum sorun nerde çözemedim kendi kendimi şikayet ederek siteye sorunumu yazdım ordanda bir cevap gelmedi format atırdım yine sorun çözülmedi. tek kafama takılan koruyucu kulanıyorum ismi KAM acaba ondanmı diye düşünmeye başladım tarayıcıda denedim olmadı.

Sitelerde Paylaş

Evet. Çok teşekkür ederim. Bende sayfalarca aradım bulamamıştım. Bu resim beni cidden en çok etkiledi.

Önemli deyil dostum. senin istediyini bulduysam bu mutluluk bana yeter görüşürüz dostum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...