Jump to content

Resimler - Karikatürler - jpg formatında yazılar...

Recommended Posts

• İleti 16,5k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

İŞte böyleee
11040370_993138887387213_835267948383076
11252403_993139024053866_663298790065160

24 Mayıs 1993'de terhis olan 33 silahsız askerimizin şehit edildiği hain saldırın emrini veren Parmaksız zeki kod adlı PKKlı Şemdin Sakıkın kardeşi olan ve bir ...süre önce AKPden adaylığını açıklayan Namık Sakık resmi törenle AKP'ye geçti...

Hainlerle masaya oturanları, partilerine törenle kabul edip aday yapan soysuzları unutma TÜRK evladı..

-Sayfa Yönetimi

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

İşte benim de merak ettiğim o. Bir şey sarkıyor ceketinin altından ama ne olduğunu ben de anlayamadım.

Bu arada resim fotoşoplu. Dahası, tayyibin orada olduğunu da gösteren herhangi bir şey yok.

Çünkü:

- her yerde kamera varken, tek kare resim çekmek anlamsız, video çek, bangır bangır pazarla müslümanlığını

- etrafındakiler hiç şaşırmamış olan sıradan insanlar. Hiç tanımadığınız malın biri, ortanızda, sizden farklı olarak namaz kılacak, siz de hiç ilgilenmeyeceksiniz ha? Napıyor lan bu dallama diye dönüp bakan olmayacak ha?

- tayyibe bakarmış gibi olanlar aslında resmin sağ alt köşesindeki, eliyle de daha sol tarafı işaret ederek, bir şey anlatan adama bakıyorlar

- error level analysis, tayyibin, resmin geri kalanından farklı olduğunu gösteriyor

Bu resim gerçekse, oradaki hiç kimse tayyibi görmüyor olmalı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...