Jump to content

Yolsuzluklar,AKP'yi bitirecek mi?

Recommended Posts

yiyiyorsada müslüman yesin.....diyor bazı konuştuğum insanlar....hiç olmazsa müslüman bunlar...diyorlar....

müslümanlıkda haram yoktu hani ? haram yiyen müslüman olamazdı hani ?

yok beee....tr de iş bitmiş....

artik soyuyorsa musluman soysun seviyesinden soyuyorsa beni soyuyor sanane! seviyesine tekamul ettik. buda guzel o da guzel...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yolsuzluk yapmak için, iktidar gerekli değildir. Yolsuzluğun sayısız yüzü vardır.

Ayrıca, yolsuzlukla suçlanıp, cezâ alan bir CHP belediyesinden haberdar değilim.

Tabii ki ama ortada yolsuzluk yapan koskoca bir iktidar varken bunu savuşturmak amacıyla iktidar dahi olamamış bir partiyi öne sürmek komiktir. Hiçbiri sütten çıkmış ak kaşık değil ama dediğim gibi, önce AKP'nin yediği, yedirdiği kabul edilip bu durum tartışılmalı. Ne diye kaldırıp CHP öne atılıyor?

tarihinde Reflect tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

CHP'nin ne yolsuzluğunu gördün? Hiçkimse AKP'nin yolsuzluklarının yanından geçemez.

Chp nin poltikası yolsuzluktur. Ayrıca yolsuzluk derken sen sadece para yada maddi değeri olanların çalınmasınımı anlıyorsun? Tek taraflı masalkolik.

Sitelerde Paylaş

Chp nin poltikası yolsuzluktur. Ayrıca yolsuzluk derken sen sadece para yada maddi değeri olanların çalınmasınımı anlıyorsun? Tek taraflı masalkolik.

Mesela halkın dini değerlerini kullanarak başa geçmek hileye girer mi?

Sitelerde Paylaş

Mesela halkın dini değerlerini kullanarak başa geçmek hileye girer mi?

Bu siyasi propoganda yeni üretilmedi, yaklaşık 100 yıl öncede gayet güzel uygulanıyordu? Hatta cumhuriyet kurulmadan önce politikacıların eylemlerinde buna benzer örnekler bolca var.

Sitelerde Paylaş

yolsuzluklar AKP'yi güçlendirir

ne kadar çok yolsuzluk olursa o kadar çok oyu artar

çünkü

türkiye'de oy veren halkımız bu yolsuzluktan nemalanacağını umar

hele hele şimdi

hak hukuk olmuş gak guguk

yargı çökmüş adalet ölmüş

tam fırsatı

hazır günah keçisi de belli (cemaat VE paralel devlet) oylar AKP'ye :)

tarihinde dogan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şurada bile "hırsızlara haram olsun, kandırdılar bizi" tepkisi yerine cehape şöyle yaptı, böyle yaptı tepkisi alıyoruz. Savunmadır bu. En iyi savunma hücumdur politikasından destur almış körüklü bir savunmadır hem de. Evet CHP veya diğer partilerin yolsuzlukları vardı. İSKİ skandallarını gördüm,SSK'nın boşaltılmasını gördüm, jetskileri gördüm. Ne oldu o ANAP'lar, DYP'ler? Nerede Nurettin Sözen?

Yok.

Nedenini şimdi anlıyorum. Yeterince Allah, namaz, abdest dememişler. Türk Halkı Kuran okumaz, namaz kılmaz, gerek de görmez. Ona günde 5 kere Allah diyeni ölümüne savunur. Hamuduyla götürenlerin bekası için kefen bile giyerler.

CHP yapmamış mıymış? Peki bundan sonraki iktidar çalsa onu da "ee AKP yapmamış mıydı" mı diyip savunalım mı? Bu ne aşağılık, ne ezik, ne saçma bir bahanedir.

Şu görüntü bile dinin zararlarını en yalın haliyle ortaya koyuyor. İslam bayrağını taşıyorlar ya, çocukları döverek öldürebilir, hanlar, hamamlar, gemiler alabilir,hukuku, demokrasiyi ezip geçebilir, dilediği sansürleyeblir, televizyonları, gazeteleri kendi çapsız, leş yorumcularıyla doldurabilirler.

Allahu Ekber. Doldur mevlam ayakkabı kutularını.

Din budur. Dünyanın en tehlikeli uyuşturucusu, en güçlü zihin prangası.

AKP'nin oyu en iyi ihtimal 2002 durumuna döner. MHP ile koalisyon yapıp tam gaz devam ederler. Her ekonomik, siyasi çuvallamada suçlayacak mutlaka birilerini bulurlar. Zira ben İslamcının hiç kendini suçladığını görmedim. Masonlardır, siyonistlerdir, ulusalcılardır, Kürtlerdir, Esedtir, ABD'dir, ateistlerdir. 14 asırdır islam coğrafyasının kanla, cehaletle, sefaletle dolu olmasının sebebi hep başkalarıdır. Bugün islamcı Türkiye'nin her zamankinden daha fazla bu kafada olması normal.

O yüzden yiyin ağalar, beyler nasılsa oy verenler helal olsun diyor, oy vermeyen kafirlerin parası zaten helal.

tarihinde Deschain tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Olum,kul hakkı yemek kadar normal birşey yoktur bu din de,bize masal okuma,islam adına her türlü boku yiyebilirsin,kul hakkı yiyebilirsin,kul'un kendisinide yiyebilirsin,,her pisliği yapabilirsin,ağzımı açtırma !

11 yaşında bir erkek çocuğuna tecavüze yeltenebilirsin...yada 1 düzine sapık ordusu kurup 14 yaşında bir kıza defalarca tecavüz edip mahkemeye "kızın rızası" kararı çıkartırsın

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...