Jump to content

Yolsuzluklar,AKP'yi bitirecek mi?

Recommended Posts

AKP SEÇMENİ HAKLI (MI?)

Seçim sonuçlarını görünce bir an ümitlenmiştim ama koalisyon görüşmeleri başlayınca ayaklarım yine yere değdi. Evet, bir şeyi unutmuştum. AKPnin insanları nasıl kandırdığını, nasıl sadece kendi çıkarları için uyuttuguna konsantre oldukça diğer politikacıları unutmuştum. Onlar gökten zembille mi inmişti? Hayır, onlar da bu toprakların insanıydı. Yani AKPnin değişik versiyonu! Kendi çıkarları için toplumun diğer kısmına duymak istedikleri sözleri söyleyen POLİTİKACILAR!!!

Bir araştırmaya göre (sayı olarak hatırlamıyorum ama) Türkiyede yaşayan insanların büyük bölümü kendilerini ortadoğuya ait görüyor. Sadece sahil bölgeleri ve trakyada bir azınlık kendilerini avrupalı olarak tanımlıyor! Evet, şark kültüründe büyümüş, şark kurnazlığı yapan, yolsuzluğakarışan, yalan söyleyen politikacılar çok normal değil mi?

Bu foruma da dokundurmadan geçemeyeceğim. Kendimizde bir azınlık olduğumuz halde (ateist), başka bir azınlığın (HDP) meclise girmesine ve halklarını demokratik yollarla aramalarına tahammül edemiyoruz!

Biz politikacısı ile, seçmeni ile, ateisti ile, kürtü ile buyuz!

Acı ama gerçek!!!

Bu bataklıktan niye çıkamıyoruz? Bilemiyorum. Vatanını düşünen, ileri görüşlü, demokrat politikacılar bu topraklarda yetişmiyor mu? Yoksa sistem bu kişilerin çıkmasına izin vermiyor mu? Ya da böyle insanlar zamanla bilerek veya bilmeyerek sisteme ayak uydurup sistemin bir parçası mı oluyor?

Bir bilene sormalı...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...